Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Hai salut barosanilor, ce mai faceti ba? :))Cap de deal aici de fata. Cum mai merge cu factiunea?

 

 

Momentan bine , nu am avut saptamana asta waruri :| bug la attack , tu cum o mai duci ?

 

Link to comment
Share on other sites

am auzit, imi zise Marian pe facebook de waruri, aiurea. Pai cum s-o duc si eu? Binisor, profit de vacanta si timpul liber. :)) Ma reprofilai pe FIFA mai mult acum, mai joc cu prostu de Only si Noway.... :))

Link to comment
Share on other sites

am auzit, imi zise Marian pe facebook de waruri, aiurea. Pai cum s-o duc si eu? Binisor, profit de vacanta si timpul liber. :)) Ma reprofilai pe FIFA mai mult acum, mai joc cu prostu de Only si Noway.... :))

 

 

Pai lolza ? am auzit ca se joaca si el Fifa World ?

 

Link to comment
Share on other sites

si el joaca. Are echipa de englezi, incomparabila cu bavarezii mei. :)) Joci si tu sau?

 

, ce mai faci ba?


Aaaa, si daca nu ma cunoaste cineva pe aici... Nu dati report, va spun colegii de rank 3+ cine sunt. ^_^

Edited by South AlcoluS
Link to comment
Share on other sites

si el joaca. Are echipa de englezi, incomparabila cu bavarezii mei. :)) Joci si tu sau?

 

, ce mai faci ba?

Aaaa, si daca nu ma cunoaste cineva pe aici... Nu dati report, va spun colegii de rank 3+ cine sunt. ^_^

 

 

Nu , se joaca varamiu si am auzit si eu ceva , am retinut cu banuti cu dalea dalea , normal nemtii tot mereu peste bavarezi ;)

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.