Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Regulament "Discuţii libere"

 

Pe zi ce trece observ ca va faceti de cap in acest topic, de discutii.

Mereu vad ca postati porcarii doar pentru +1, astfel m-am gandit sa introduc un regulament pentru ca sa evitam spamul.

 

- Diferenta de timp intre posturile pe care le faceti trebuie sa fie de minim 15 minute.

- Pentru a posta aici trebuie sa folosesti minim 2 propozitii, nu ai voie doar sa saluti sau sa pui intrebari de genul "ce mai faceti?, "ce mai ziceti?" etc.

- In cazul in care ai postat ceva in acest topic trebuie sa astepti sa posteze 2 persoane pentru ca sa postezi din nou. (evident, doar dupa 15 minute)

  • In caz ca nu o sa respectati acest regulament, o sa fiti sanctionati in game cu avertisment / factionwarn pana la demitere.

Edited by Corneliu
Update
Link to comment
Share on other sites

Observ ca multi nu veniti in acest topic decat pentru a face spam, inclusiv aceste saluturi si intrebari retorice gen "ce mai faceti?" (retorice, pentru ca nu va raspunde nimeni, oricum) reprezinta un mare spam. V-as sfatui sa cititi primul post din acest topic, pe care oricum vi-l las si mai jos, intr-un quote.

 

V-am reamintit asta spre binele vostru, doar voi veti plange mai apoi ca "de ce am fost sanctionat", "pt ce avertisment", "pt ce FW" s.a.m.d. Asadar:

 

 

Regulament "Discuţii libere"

 

Pe zi ce trece observ ca va faceti de cap in acest topic, de discutii.

Mereu vad ca postati porcarii doar pentru +1, astfel m-am gandit sa introduc un regulament pentru ca sa evitam spamul.

 

- Diferenta de timp intre posturile pe care le faceti trebuie sa fie de minim 15 minute.

- Pentru a posta aici trebuie sa folosesti minim 2 propozitii, nu ai voie doar sa saluti sau sa pui intrebari de genul "ce mai faceti?, "ce mai ziceti?" etc.

- In cazul in care ai postat ceva in acest topic trebuie sa astepti sa posteze 2 persoane pentru ca sa postezi din nou. (evident, doar dupa 15 minute)

  • In caz ca nu o sa respectati acest regulament, o sa fiti sanctionati in game cu avertisment / factionwarn pana la demitere.

 

Cititi, memorati.. spor la postat :). A da si buna dimineata tuturor!

Link to comment
Share on other sites

Se pare că au intervenit nişte probleme şi nu mai pot juca SA:MP o perioadă. M-am simţit excelent alături de voi. Chiar îmi pare rău că plec atât de repede... aveam de gând să stau mult mai mult, dar ştiţi cum e, niciodată nu se ştie ce poate interveni între timp.

 

Baftă tuturor şi ascultaţi-l pe Cornel. :)

Link to comment
Share on other sites

Personal imi pare sincer rau ca pleci DeviL, mi-ar fi placut sa mai stea un om de calibrul tau pe langa noi :). Iti doresc mult succes, insa, ne mai auzim in joc.

Link to comment
Share on other sites

Bună dimineaţa Fire & Medic Department. :)

Buna dimineataa!!

Care-i treaba baieti? Va desenez? :)

 

Buna dimineata in primul rand.

Dupa cum ati vazut am introdus un nou regulament, vrea sa-l respectati si sa nu va faceti de cap pe aici, o sa sanctionez foart dur.

 

Plec pana in oras peste 20-30 minute, revin mai pe seara, pana atunci ascultati de cei cu rank mai mare. :)

Bafta la comenzi.

Link to comment
Share on other sites

Observ ca de cand cu noul regulament la discutii nu se mai incumeta multi sa posteze pe-aici :)).

Ce bine mi-au prins cele 3 ore de somn, acum mai intru si eu putin in-game sa vad ce mai e, dar nu inainte sa mai arunc cate-un ochi pe forum.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata, medici! ~o)

Va doresc un iceput de saptamana cat mai bun, eu s-ar putea sa scap de orice grija astazi, sunt de serviciu pe scoala si n-am avut nimic de pregatit :)).

Link to comment
Share on other sites

Ah, se pare ca mi-a suras si-acest inceput de saptamana, am avut o zi grozava, sper ca la fel si voi. M-am relaxat putin cand am ajuns acasa, teme nexam.. acum am plecat la un suc si-o tigara bine-meritata (s-a cam interzis cu fumatul la noi in liceu), cand revin cred c-am sa ma bag la tv sau am sa citesc putin.

 

Asadar, va doresc spor la comenzi, paramedici! Si la teme, bineinteles. V-am pupat!

Link to comment
Share on other sites

Ah, se pare ca mi-a suras si-acest inceput de saptamana, am avut o zi grozava, sper ca la fel si voi. M-am relaxat putin cand am ajuns acasa, teme nexam.. acum am plecat la un suc si-o tigara bine-meritata (s-a cam interzis cu fumatul la noi in liceu), cand revin cred c-am sa ma bag la tv sau am sa citesc putin

IN liceu? Acolo trebuie sa fie interzis de cand se construieste, daca e unul care se respecta cat de cat.

Salut si voua. N-am mai trecut de ceva vreme pe aici.

Edited by Robotiquis
Link to comment
Share on other sites

Buna seara Fire & Medic Department, imi cer scuze ca nu am putut intra astazi deloc deoarece am avut niste probleme in familie. O sa intru si eu cel mai tarziu maine seara. Va urez o seara buna si bafta la comenzi.

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.