Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

A mai trecut o zi :) ,am dat un test initial la Economie ...E prima data cand fac materia asta,si prima ora la care am scris...destul de usor momentan. De maine ,poimaine incepe mai greu . Nasol ca trebuie sa imi cumpar manuale de la astia de anul trecut .

 

Daca aveti timp ,poate va uitati si voi pe portofoliul meu ( CLICK AICI ) :) ,daca va place dati si voi un ,, rep_up.png '' .Daca aveti pareri /sfaturi astept Comm. Va multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Aveti grija de voi medici ! Doar un sfat va pot da .. nu schimbati factiune ca pe ciorapi .. nu ajungeti nicaieri daca aveti toate factiunile in " my factions " ..

 

Am decis sa ies deoarece anu acesta am un program mai incarcat ..din punct de vedere scolar..si nu prea ma timp sa stau la pc ....asta e..ma las definitiv de samp ! aveti grija de voi .!

 

Multumesc Uidivo ! Sa nu te schimbi niciodata!

 

Te pup Lori(chiroscuta..) ai si tu grija de tine ..poate o sa mai vorbim pe forum ..

Edited by Only96
Link to comment
Share on other sites

Salut, am depus si eu o cerere (am vazut ca sunt alte zeci pe langa a mea in asteptare :D), doar de curiozitate, vreo sansa sa imi zica cineva cand sau daca se vor uita liderii peste aplicatii ? As dori tare mult sa intru in Paramedics, n-am mai fost intr-o factiune pana acum, dar sunt foarte looking-forward xD

Link to comment
Share on other sites

Salut, am depus si eu o cerere (am vazut ca sunt alte zeci pe langa a mea in asteptare :D), doar de curiozitate, vreo sansa sa imi zica cineva cand sau daca se vor uita liderii peste aplicatii ? As dori tare mult sa intru in Paramedics, n-am mai fost intr-o factiune pana acum, dar sunt foarte looking-forward xD

Aici posteaza doar membrii F&M Department, uiDivo o sa raspunda la cereri cand are timp asteptati!
Link to comment
Share on other sites

Aveti grija de voi medici ! Doar un sfat va pot da .. nu schimbati factiune ca pe ciorapi .. nu ajungeti nicaieri daca aveti toate factiunile in " my factions " ..

 

Am decis sa ies deoarece anu acesta am un program mai incarcat ..din punct de vedere scolar..si nu prea ma timp sa stau la pc ....asta e..ma las definitiv de samp ! aveti grija de voi .!

 

Multumesc Uidivo ! Sa nu te schimbi niciodata!

 

Te pup Lori(chiroscuta..) ai si tu grija de tine ..poate o sa mai vorbim pe forum ..

 

Bafta mi-a parut bine sa te conosc. Succes in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Aveti grija de voi medici ! Doar un sfat va pot da .. nu schimbati factiune ca pe ciorapi .. nu ajungeti nicaieri daca aveti toate factiunile in " my factions " ..

 

Am decis sa ies deoarece anu acesta am un program mai incarcat ..din punct de vedere scolar..si nu prea ma timp sa stau la pc ....asta e..ma las definitiv de samp ! aveti grija de voi .!

 

Multumesc Uidivo ! Sa nu te schimbi niciodata!

 

Te pup Lori(chiroscuta..) ai si tu grija de tine ..poate o sa mai vorbim pe forum ..

Bafta in continuare si multe realizari in viata!
Link to comment
Share on other sites

Am avut o saptamana de cosmar. Defapt cred ca atmosfera din scoala mea e cam sinistra. Am intrat in game putin mai devreme si am reusit sa-mi termin si eu raportul. Voua cum va merge?

 

Bafta celor ce au plecat si au de gand sa plece !

 

Bine ai (re)venit Barbosule.

Link to comment
Share on other sites

BARBAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, CMF MA, FELICITARI!!!!!!!!!!

 

BARBA B0$$ BARBA B0$$ BARBA B0$$ BARBA B0$$ BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$BARBA B0$$ barba boss

 

Pentru tine: https://www.facebook.com/photo.php?v=627062993991274&set=vb.688552931170827&type=2&theater

mai zi ceva deca ai tupeu

Edited by S4L Mitch1
Link to comment
Share on other sites

Am revenit in factiune. Am si eu o intrebare care am mai pus-o odata dar nu mi s-a dat raspuns : De ce s-a scos Masina de Pompieri

 

Bine ai revenit !

Masina de pompieri nu folosea decat la daramarea playerilor cu jetul de apa. Adica...mai multe motive din care sa ne luam warnuri. Dupa..trebuia sa dam mita la Brunetta un corn. Got it?

 

Acum am ajuns si eu acasa de la antrenament. Ne auzim in game, bafta la comenzi!

Edited by omxiC
Link to comment
Share on other sites

Acesta este ultimul post aici !

Nu am ce sa va spun decat 3 lucruri !

1. Ramaneti uniti !

2. Este cea mai frumoasa factiune !

3. Multumesc pentru tot in special lui uiDivo si Brunetta !

 

Lexus iti urez mult succes in continuare .Chiar imi pare rau ..acum cu scoala mai putin samp ,mai putin timp liber. Acum am mai ramas cativa din membri mai vechi. Ce pot spune ,mult noroc si succes pe viitor.

Welcome celor noi :) ,sper sa va integrati si sa ne intelegem bine ,asta e tot ce conteaza . Succes !

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.