Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

In ultima perioada numai demisii, posturi si sanctiuni vad....trist. Incercati si voi sa fiti mai uniti, doar suntem colegi...

 

Bafta mai departe celor care ne parasesc. Good luck for those who decided to leave the faction.

Edited by South Missy
Link to comment
Share on other sites

In primul rand vreau sa le urez bafta mai departe celor care ne-au parasit.

ai fost o naba pe cinste, o prietena foarte buna care a crezut in mine si care m-a ajutat sa ajung in Paramedics. Sper sa continui cu nabismul tau si mult noroc in factiunea pe care o vei alege. Uite aici niste amintiri : http://imgur.com/a/acxj4

Good luck nab, you are one of my best friends and i hope we won't stop talking and laughing ( '' you are a funny vaca " ) Thank you for all the suport and all the jokes. We'll miss you and I hope you'll find a better faction.

In al doilea rand vreau sa trag un semnal de alarma si sa va spun ca nu e normal ce se intampla acum in factiune. Incetati cu posturile pentru orice si sa ne amintim ca mai intai de toate suntem ca o familie si ar trebui sa ne respectam, nu sa aruncam in sus si in jos cu jigniri.

Uitati niste poze din vremurile in care eram uniti si buni unii cu ceilalti, ne distram impreuna si faceam activitati : http://imgur.com/a/wZD2v ( I miss that )

 

Edited by IoanaB
Link to comment
Share on other sites

Reclamațiile dispar când se respectă regulamentul. Bunul simț, respectul dintre colegi și conduita erau îndeplinite pe vremea regretată de voi, generația actuală. Este un joc, dar unii nu suportă nesimțirea flagrantă. Suntem colegi, nu prieteni. Nu mai fiți ipocriți, nici măcar în colectivul școlar nu vă înțelegeți toți între voi. Schimbați armonia facțiunii schimbându-vă întâi pe voi. Înainte să intrați în facțiune, ați susținut o probă teoretică.


Nu am postat peste 15 minute de la ultimul mesaj. Îmi asum greșeala, faceți și voi la fel.

Edited by John Oanca
Link to comment
Share on other sites

 

John Oanca, este adevarat ce spui tu acolo, dar cand ai dorit sa intrii intr-o factiune ai intrat pentru a face bani / deveni "faimos" sau ai intrat pentru a-ti face prieteni / sa cunosti oameni noi, cel putin asa este la mine. Nu este corect ca unul sa incalce regulamentul si sa nu fie sanctionat iar altul care nu a gresit sa fie, dar totusi, cu un post nu rezolvi nimic, ii faci rau persoanei pe care o raportezi dar atat si tie, sper ca ai inteles ce-am zis, Cius :*

 

Link to comment
Share on other sites

Eu nu am intrat pentru a face beni si pentru a fi faimos Buggish. Eu am intrat aici pentru ca stiam ca sunt niste oameni deosebiti, iuitori care te ajuta la bine si la greu. Din pacate uni dintre noi nu stiu decat sa reclame si sa vada doar pe alti ce greseli fac. Nu uitati "uitate la barna in ochii tai inainte sa te uiti la bara din ochii celorlalti". Aici suntem toti egali da si dorim sa fim uniti, nu ca cineva sa mearga sa parasca ca cineva face o greseala ok. Pacat ca tot ce se intampla se intampla din vina noastra a mea a ta si a multora. Toti suntem devina deoarece am lasat sa se intample ce sa intamplat. Din toata treaba asta imi pare rau ca nu am putut sa fiu mai activ ieri si azi pentru a putea vorbi cu Criss pentru ultima data cand ia se afla in paramedics. Spor celor care sunteti niste PostHunteri sa stiti ca celor din Paramedic nu le plac acesti oameni care nu isi "iubesc" aproapele.

Oi fi vorbit eu putin mai Biblic ca sa puteti sa intelegeti ca pe primul loc nu sunt eu nu esti tu sau alti suntem cu totii pe primul loc si nu trebuie sa ne distrugem pe rand. Nu trebuie sa ne lasam ca banii din joc care in real nu au nici o valoare sa ne influenteze sa fim mai rai cu cei care n-au tinut partea tot timpul. Ba chiar pe cei care ne-au ajutat cel putin pe mine m-au ajutat Criss, Tule, Lore, Mai (Missy),Wukong, Demon,Termi,Ioana,SergiuYo,Sickness,Ace si multi alti care poate au parasit Paramedic sau inca mai sunt in factihe. Lista aceasta nu simbolizeaza un clasament pentru mine acesti oameni sunt egali si vor fi pentru mine in Sa-Mp tot timpul un exemplu. Niste oameni cu caracter carora nu le place para ci munca in echipa.

Puteti voi sa imi corectati orice greseala gramaticala si sa ma judecati pentru ca la randul vostru veti fi si voi judecati.

Succes Criss, Termi si dbling in ontinuare. Va doresc tot binele si sper sa mai veniti la noi la HQ Sa radem impreuna si sa ridicam nivelul de nabism la un nou record. Va pwp:*! Sper sa reusiti in Sa-Mp si in Real Life tot ce va doriti.

Link to comment
Share on other sites

Pentru cei trei crai di la răsărit, aveţi aci albumul cu pozele de azi. Poate mai facem unu' pe altă dată :P

 

http://imgur.com/a/5m4md

 

Fotograf: [TL]BIS

Model: ioaNAB, [uS]Brunetta., [TL]mR.aLeXuTz13

Realizare album: [TL]BIS

 

Acest album este protejat de drepturi de autor, copierea lui fără acordul creatorului va fi sancţionată ca atare.

© [TL]BIS, 10.07.2014.

Link to comment
Share on other sites

Hellaaau Paranabii mei!! >:D<<'> Ce mai faceti? Imi asum riscul sa postez aici chiar daca nu am voie pentru ca vreau sa va multumesc din suflet pentru toate urarile si amintirile frumoase de care am avut parte pana am facut parte din aceasta fosta minunata factiune. Spun ''fosta'' deoarece de la un timp nu mai axista acea unitate, solidaritate care era intr-un timp, erau membrii care se respectau foarte mult intre ei insisi, care nu faceau posturi mai ales unui coleg. Stiu ca am gresit ,mi-am asumat responsabilitatea si nu port pica nimanui pentru asta, a fost vina mea, asta e. Din pacate,nu mai putem da timpul inapoi sa aducem acelel vremuri frumoase care erau odata. Vreau sa mai spun ca, din fericire, mai exista totusi ceva cu care se poate mandrii factiunea si anume membrii de rank mai mare, cu o vechime in factiune care sunt niste prieteni adevarati, se ajuta unii pe altii, isi sunt alaturi la bine si la greu, chiar daca este un joc. Acestia mi-au fost si imi vor fi mereu cei mai buni prieteni de pe Sa:Mp, niste oameni extraordinari, respectuosi, care stiu ce e o prietenie adevarata, fie ea virtuala. Vreau sa ii enumar pe toti care mi-au fost alaturi pana acum si vreau, de asemenea, sa-mi cer mii de scuze daca v-am gresit sau v-am suparat cu ceva.Voi ati fost, sunteti si imi veti fi intotdeauna nabii mei : Demon ( de data asta te-am pus primul sa nu mai plangi, vezi ca esti in randul de fete ) , Missy (patatina mea naba :X ), IoanaB ( huoooo nabaa ), Brunetta ( vaca rat...), Wukong a.k.a Cita ( mereu acolo cand ai nevoie de el, iti multumesc pentru asta), Tule ( spor la dat rank down, glumesc nabule) , Insane ( suparaciosul factiunii, glumesc) , Albert ( om cu suflet mare) , Terminator ( my nigga, terma, fu baaa), Sickness ( Dickness pune mana si invata la bio ca te sparg) , Ace ( senvisul factiunii), Alex ( fiul nab al patatinei, cel mai mare nab al factiunii), Fritz ( on duty non stop, cel mai activ medic, gg nab), Paul ( nabism cronic, ce sa mai spun, multa bafta pe viitor, meriti sa fi legenda), Sergiu ( un mare nab).

Cand m-am apucat eu de jocul asta nici prin cap nu-mi trecea ca se poate crea o asa prietenie chiar daca e virtuala si uite ca voi mi-ati demostrat chestia contrariul, chiar se poate. Va urez multa bafta in continuare, cu siguranta o sa tin legatura cu voi chiar daca nu mai sunt in acest colectiv. Deja imi e dor de paranabii mei, de /r , de statul afk la HQ si de multe altele pe care le faceam impreuna cu voi. Va pup si sa nu uitati ca sunteti cei mai mari nabi de pe pamant! >:D<<'> :*:X

PS: Insane, multumesc pentru cuvintele tale nab, uite acum iti spun separat si tie ceva, sa nu crezi ca te-am dat cumva la o parte. Apropo, ti-am indeplinit dorinta, stii tu :P glumesc.

Link to comment
Share on other sites

Hellaaau Paranabii mei!! :X ), IoanaB ( huoooo nabaa ), Brunetta ( vaca rat...), Wukong a.k.a Cita ( mereu acolo cand ai nevoie de el, iti multumesc pentru asta), Tule ( spor la dat rank down, glumesc nabule) , Insane ( suparaciosul factiunii, glumesc) , Albert ( om cu suflet mare) , Terminator ( my nigga, terma, fu baaa), Sickness ( Dickness pune mana si invata la bio ca te sparg) , Ace ( senvisul factiunii), Alex ( fiul nab al patatinei, cel mai mare nab al factiunii), Fritz ( on duty non stop, cel mai activ medic, gg nab), Paul ( nabism cronic, ce sa mai spun, multa bafta pe viitor, meriti sa fi legenda), Sergiu ( un mare nab).

Cand m-am apucat eu de jocul asta nici prin cap nu-mi trecea ca se poate crea o asa prietenie chiar daca e virtuala si uite ca voi mi-ati demostrat chestia contrariul, chiar se poate. Va urez multa bafta in continuare, cu siguranta o sa tin legatura cu voi chiar daca nu mai sunt in acest colectiv. Deja imi e dor de paranabii mei, de /r , de statul afk la HQ si de multe altele pe care le faceam impreuna cu voi. Va pup si sa nu uitati ca sunteti cei mai mari nabi de pe pamant! :*:X

PS: Insane, multumesc pentru cuvintele tale nab, uite acum iti spun separat si tie ceva, sa nu crezi ca te-am dat cumva la o parte. Apropo, ti-am indeplinit dorinta, stii tu :P glumesc.

 

Naboooo cand mai vi pe la Hq sa vorbim si sa facem un pictorial incendiar cum am facut cu Lore si IoaNAB sa ne distram si noi =)). Te astept oricand cu bratele deschise sa vorbim. Pwp :*!

Link to comment
Share on other sites

Maine, 13.07.2014 la ora 14:30 m-am gandit sa organizez o activitate interna, bineinteles cu prezenta facultativa, pentru putina distractie in plus si indepartarea monotoniei.

 

Aceasta activitate va fi posibil una de tip agresiv sau ceva amuzant, ma voi gandi pana maine la ora stipulata mai sus.

 

Premiul va fi de 15.000$.

 

As dori sa fie prezenti macar 10-15 membrii.

 

Va urez week-end placut, si nu uitati de sedinta de maine.

Link to comment
Share on other sites

N'seara, ce mai faceti? :)

Am si eu o rugaminte.. ma poate ajuta cineva sa-mi posteze un topic la "Cereri Photoshop", pentru ca nu am 200 post-uri +..

Daca da, lasati-mi aici un raspuns si va trimit pe PM cererea (nu va inghesuiti) :))

 

Mersi!

Link to comment
Share on other sites

@,ce activitate..cand avem doar 8-10 on,si fix atunci a inceput si petrecerea pe vapor =)) .

Am facut cateva selfie-uri :*. Partyyyy

Resul pozelor le va pune IoanaB.

Nu uitati azi la 17:00 sedinta,sper ca vom fi cat mai multi.

P.S.Hmn..cam multe sanctiuni saptamana asta.. :-W .

Link to comment
Share on other sites

@,ce activitate..cand avem doar 8-10 on,si fix atunci a inceput si petrecerea pe vapor =)) .

Am facut cateva selfie-uri :*. Partyyyy

Resul pozelor le va pune IoanaB.

Nu uitati azi la 17:00 sedinta,sper ca vom fi cat mai multi.

P.S.Hmn..cam multe sanctiuni saptamana asta.. :-W .

Mda ar fii trebuit sa stam acolo pe dancefloor-ul colorat. :))

 

Da, ai dreptate. Prea multe sanctiuni in ultima vreme...

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.