Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@Loriii Iti multumesc ca mi-ai fost leader, ca tu ai fost prima care mi-ai acordat rank 5, imi pare rau pentru tot ce s-a intamplat atunci.... si iti multumesc ca mi-ai fost ca o sora, m-ai sprijinit de la inceput si tu si Marius, prima mea masina scumpa, bullet, m-ai ajutat cu banii, primul meu clan mare uS, m-ai ajutat sa intru, si nu ii cunosteai pe toti, dar eu am intrat acolo, ToV, si nu numai asta, mereu ai avut timp si pentru mine sa vorbim si in privat, si in game... chiar daca eu nu stiam cat de tare esti ocupata cu locul de munca, credeam doar ca... in ultima vreme nu ai chef de mine, am multe amintiri frumoase cu tine, cand ne plimbam toti cu busul ce frumos era, erai subleadera, mergeam paramedics cu bus, manele, si veneau si altii de la alte factiuni, se minunau cand vedeau asemenea factiune cu armonie si frumoasa, erau Ganguri care voiau paramedics, erau departamente care voiau paramedics, imi pare rau ca am fost o dezamagire pentru tine, si nu m-am ridicat la asteptarile tale, imi pare rau pentru fiecare fapta, cuvant, gand, cu care te-am suparat, pentru ca eu am multe amintiri placute cu tine ( Brunetta), Wukong,IoanaB,DemonRullz,Insane,Tule,Jack_D,Insane,Sickness,Skyfall,BogdiDealer,Bilbarbosul << Big Nab, chiar si Rzr.Marius, care mereu venea la hq :)) ii dadeam un simplu salut si el raspundea ca de obicei " hai noroc ", parca ar fi fost cel din videoclipul cu negru ala " BE vali", "hai noroc", si de cate ori stateam pe skype cu el, ma amuzam in ultimul hal, ma simteam asa bine, am reusit sa te vad in final cand ne-am intalnit toti la Birdii acasa, nu am vrut sa iti spun, dar imi era o rusine sa ma uit in ochii vostri... nici nu iti imaginezi, am incercat sa glumesc cu voi... dar ma simteam prost, eu sper ca pe dealungul timpului, nu ai inceput sa prinzi ura pe mine, si ma stii tot "Labert,Labus,Albert", :)) si sper sa nu ma uiti asa usor..., "ochii care nu se vad se uita", sper sa nu fie asa si in cazul tau, sper din tot sufletul Lorii, ma jur pe Sfanta Icoana, ca esti ca o sora pentru mine, si asa ai fost intotdeauna, chiar si atunci cand am dat testul ce ma pacaleai tu 2/3, 3/3 :)), am prins obiceiul tau sa le fac asa si eu celorlalti, de cand ai luat leader, ai fost mai dura, dar stiu, toti isi amintesc de bunul lor "prietenul leader" cand devii leader, si ti-a fost greu, poate era si stresata de ale tale, eu am incercat sa te inveselesc, de aia vorbeam ca un nebun psihopat continuu cu tine si faceam spam pe /w, sau /r, sau in orice alt mod :)), sau tii minte, cand am intrat eu in paramedics, Gabone venea cu M4 la sedinta, ( BilBarbosul ) << leader, Doamne ce era inainte, toti uniti, sa nu il uitam pe Crazy actual Kinoto, care si el a fost Paramedics noobu, multi cand vad banii, pe masura ce portofelul lor se ingroasa pe atat sufletul se subtiaza..., ei bine nustiu cum ai avut incredere in mine asa mare atunci, impulsul ala sa ma ajuti, probabil asa esti tu, cum spunea Marius, esti prea buna cu noi... si asta s-a intamplat pe la inceput cand intrasem in paramedics, bine noi ne cunoastem daca stai sa te gandesti de acum 2 ani, :)) de cand era NoobDan (BoooGdan) "iubitul tau", veneam te ceream de nevasta la HQ, si se baga BooogDan " ba pleaca de aici, e nevasta mea ", :))))) Doamne... prea multe amintiri
Multi pupici, mult succes, multi bani, mult noroc, multa fericire, multa dragoste, multa iubire, multa armonie, multa valoare.
Si acum fac o daia sa iasa frumos ca la tine
Your dear member Paramedic Chief Albertoy21



P.S aici sunt cateva momente poate... din cele placute alaturi de mine si inca cativa :D

http://imgur.com/a/rPDHm

Edited by Albertoy21
Link to comment
Share on other sites

Vreau sa va comunic prin intermediul forumului ca m-am schimbat , nu voi proceda ca data trecuta cand am fost un coleg de al vostru , am capatat multa experienta in acel timp cand eram civil . Am invatat ca nu trebuie sa te dai batut dupa prima "palma" luata ci trebuie sa lupti mai departe . Si @IonuTBoy vreau sa stii ca ti-am purtat pica doar pe moment dar imi cer scuze pentru acele lucruri pe care le-am spus.

Edited by UR Sparros
Link to comment
Share on other sites

Doresc sa ii felicit pe membrii care au luat in aceasta Duminica rank up, mai ales pe Jonis si Row3R, pentru rank 5 respectiv 4.

Tineti-o tot asa si sper sa va vad pe amandoi legenda.

O seara buna sa aveti paramedics, nu uitati astazi la 20:00 Activitate: Locatie: Paint Ball Arena LS, Prize:10.000$!

Stiu ca este un efect cam intarziat tinand cont ca este Marti sa va felicit si pe forum, insa am vazut ca nimeni nu a facut acest lucru aici si am zis sa o fac eu, felicitarile mele inca o data, si nu uitati de activitate.

 

Mr.Alexutz13

Link to comment
Share on other sites

Doresc sa ii felicit pe membrii care au luat in aceasta Duminica rank up, mai ales pe Jonis si Row3R, pentru rank 5 respectiv 4.

Tineti-o tot asa si sper sa va vad pe amandoi legenda.

O seara buna sa aveti paramedics, nu uitati astazi la 20:00 Activitate: Locatie: Paint Ball Arena LS, Prize:10.000$!

Stiu ca este un efect cam intarziat tinand cont ca este Marti sa va felicit si pe forum, insa am vazut ca nimeni nu a facut acest lucru aici si am zis sa o fac eu, felicitarile mele inca o data, si nu uitati de activitate.

 

Mr.Alexutz13

 

Salut paramedici, nu am mai postat demult aici, alex multumesc pentru felicitari si sper ca si tu sa ajungi o legenda a acestei factiuni.

Link to comment
Share on other sites

'Neata. Dupa cum bine ati vazut sau inca n-ati apucat sa vedeti, voi parasi factiunea. Am luat deja o decizie si n-o voi schimba. Ultimul lucru pe care vi-l cer e sa cititi demisia mea si sa bagati la cap ceea ce am vrut sa scot in evidenta. Imi pare rau ca nu v-am mentionat pe toti acolo, dar nu-mi sta in fire. Va urez toate cele bune si sper sa ajungeti unde va doriti.

Loriii was here. 26.07.2012 - 15.02.2015

Link to comment
Share on other sites

'Neata. Dupa cum bine ati vazut sau inca n-ati apucat sa vedeti, voi parasi factiunea. Am luat deja o decizie si n-o voi schimba. Ultimul lucru pe care vi-l cer e sa cititi demisia mea si sa bagati la cap ceea ce am vrut sa scot in evidenta. Imi pare rau ca nu v-am mentionat pe toti acolo, dar nu-mi sta in fire. Va urez toate cele bune si sper sa ajungeti unde va doriti.

 

Loriii was here. 26.07.2012 - 15.02.2015

 

La revedere! De mine nu ai scris nimic, hai fa ce trebuie sa faci o data ca ma bag la somn inapoi!

 

Ps: esti ca fratele meu, ca sore nu am

Ps: am o sora

Ps: nu dati report, dovediti ca nu sunteti salbatici

Link to comment
Share on other sites

Succes Lori, esti o persoana de nota 10, sper sa iti implinesti toate visele, ai fost si vei fi o legenda pentru aceasta factiune. Nu imi vin prea multe cuvinte in cap, dar pot spune ca ai facut o factiune unita si puternica, tot respectul. Iti doresc fericire, sanatate, tot ce iti doresti, inca odata, mult succes! Ai grija de tine :*

Link to comment
Share on other sites

@Loriii Mult succes cu viitoare ta factiune si sper sa ajuti la ridicarea ei asa cum ai facut si cu Paramedics. Esti o persoana speciala, o naba, o fata de nota 10 si iti doresc sa ajungi macar sublider si in H.A :* Iti multumesc pentru tot ajutorul oferit si pentru toate amintirile deosebite. O sa ne fie dor de tine si sper sa pastram legatura in continuare.

 

Remember Chief Paramedic Brunetta. ♥ ( amintiri: http://imgur.com/a/I0kP2 )

 

@Mango3 Mult succes si tie nabule cu toate planurile tale din viata reala :* Multa sanatate si mult noroc in tot ceea ce vei face. Si da, te consider prieten, la fel ca si pe ceilalti colegi. Se pare ca am ramas singura din perioada in care am fost noi 2 recrutati :)) ( 21.03.2014 ) ♥

 

@Covrigel Va urez succes in gang-uri si rank-uri cat mai mari :* Sper sa faceti o treaba buna acolo unde va veti duce si sa pastram in continuare legatura :D

Link to comment
Share on other sites

@Loriii Mult succes cu viitoare ta factiune si sper sa ajuti la ridicarea ei asa cum ai facut si cu Paramedics. Esti o persoana speciala, o naba, o fata de nota 10 si iti doresc sa ajungi macar sublider si in H.A :* Iti multumesc pentru tot ajutorul oferit si pentru toate amintirile deosebite. O sa ne fie dor de tine si sper sa pastram legatura in continuare.

 

Remember Chief Paramedic Brunetta. ♥ ( amintiri: http://imgur.com/a/I0kP2 )

 

@Mango3 Mult succes si tie nabule cu toate planurile tale din viata reala :* Multa sanatate si mult noroc in tot ceea ce vei face. Si da, te consider prieten, la fel ca si pe ceilalti colegi. Se pare ca am ramas singura din perioada in care am fost noi 2 recrutati :)) ( 21.03.2014 ) ♥

 

@Covrigel Va urez succes in gang-uri si rank-uri cat mai mari :* Sper sa faceti o treaba buna acolo unde va veti duce si sa pastram in continuare legatura :D

 

@IoanaB , ma bucur ca avem asemenea oameni ca si tine in factiune, care pastreaza amintiri, chiar si eu am un folder de acest tip, si uneori simt nevoia de a ma uita in el sa imi aduc aminte de trecut, cand eram in factiune cu @Loriii, Wuki, Missy, Cristina, Sergiu, Mango, Sickness, Ace, Termi, Tule si tot arsenalul paramedics de acuma cateva luni. Imi pare foarte rau ca ne parasesc asemenea oameni factiunea, insa tuturor ne vine randul de a parasii odata si odata acest loc.

Vreau sa il felicit pe John_Onaca pentru functia de Subleader si sa ai grija de aceasta functie, nu oricine ajunge asa de sus, doar cei ce merita cu adevarat.

O seara buna sa aveti Paramedics!

 

 

Sa fiti iubiti!

Link to comment
Share on other sites

 

@IoanaB , ma bucur ca avem asemenea oameni ca si tine in factiune, care pastreaza amintiri, chiar si eu am un folder de acest tip, si uneori simt nevoia de a ma uita in el sa imi aduc aminte de trecut, cand eram in factiune cu @Loriii, Wuki, Missy, Cristina, Sergiu, Mango, Sickness, Ace, Termi, Tule si tot arsenalul paramedics de acuma cateva luni. Imi pare foarte rau ca ne parasesc asemenea oameni factiunea, insa tuturor ne vine randul de a parasii odata si odata acest loc.

Vreau sa il felicit pe John_Onaca pentru functia de Subleader si sa ai grija de aceasta functie, nu oricine ajunge asa de sus, doar cei ce merita cu adevarat.

O seara buna sa aveti Paramedics!

 

 

Sa fiti iubiti!

 

Lorii, ne vei lipsi tuturor si sper ca si in H.A sa faci o treaba buna la fel ca si in Paramedics. John, felicitari cu noua functie si sa ai grija de ea.

Link to comment
Share on other sites

'Neata. Dupa cum bine ati vazut sau inca n-ati apucat sa vedeti, voi parasi factiunea. Am luat deja o decizie si n-o voi schimba. Ultimul lucru pe care vi-l cer e sa cititi demisia mea si sa bagati la cap ceea ce am vrut sa scot in evidenta. Imi pare rau ca nu v-am mentionat pe toti acolo, dar nu-mi sta in fire. Va urez toate cele bune si sper sa ajungeti unde va doriti.

Loriii was here. 26.07.2012 - 15.02.2015

Good luck naba, try to remember us, don't forget Paramedics and you'r friends Good luck on future.

Link to comment
Share on other sites

Message from Mayor RPG1:



Thank you to Albertoy21[ToV], representing the Medics peaceful faction for donating in the last 24 hours a sum on 600.000$ which 400.000$ went to helping players level 2-7, using [/charity] and the other 200.000$ transferred to me to help create events for all players.



He was also added to the list of honors.



Also, Thanks to all the medics who are present daily to all my events, giving [/heal]s to all the players. RPG1 looks forward to see you all again in-game soon, let's not forget one of the main factions here which accounts for us all, and helps us all at one point of the day :)



Thank you.


Link to comment
Share on other sites

Salut dragi colegi , in cursul saptamanii viitoare am decis sa nu intru pe server deoarece am avut niste probleme in familie si vreau sa ma pun pe picioare. Va promit ca voi reveni in forta si cu pofta de raport...Pe aceasta cale vreau sa ii multumesc si lui @DemonRullz pentru ca mi-a acceptat inactivitatea si pentru ca e un LIDER DE EXCEPTIE !!!

Daca v-a placut dati +1

Edited by Sparros
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.