Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, ideea este foarte bună, dar apar problemele:

1. Merită efortul depus de scripteri pentru ca acest sistem să fie automatizat?

2. Dacă facem totul automatizat, unde mai e plăcerea jocului?

Link to comment
Share on other sites

@xin aici ai dreptate... unde e placerea?. Ps: iau legendele ban pentru ca dupa ce au realizat atat... nu se mai gandesc la munca depusa. (Prosti)

Link to comment
Share on other sites

@, munca depusă = distracţie pentru majoritatea.

Eu mă distrez şi mă simt bine în timp ce muncesc în acest moment.

 

Nu sunt proşti dacă se "joacă" apoi cu ilegalităţi, ci sunt indiferenţi şi riscă pentru a câştiga un ban în plus. (ban $$, nu /ban)

Link to comment
Share on other sites

@, Bine mai Demiurgule. Incerc sa imi mentin activitatea, a venit cu adevarat primavara, stau la tara, am de muncit pe langa casa, prin camp, am de taiat via.. ETC. Dar o sa fiu pe cat posibil de activ, sper :)

Link to comment
Share on other sites

@, Nu e vorba neaparat de asta. Muncesc zilnic, repede si fac o treaba buna.

 

 

Faci uşor bani prin vecini.
Faci usor bani. Dar nu tot timpul au vecinii tai de lucru. Dar asa cade mereu, cand ai tu liber, au ei de lucru. E ciudat uneori :-J
Link to comment
Share on other sites

@, Aici ai dreptate. Si iti zic si cum sta treaba. La 100m de casa am un rau bun de scaldat. La 150m, dupa rau, avem un teren de fotbal mai micut, bun de antrenament. La 300m este magazinul. La 500 de metri in partea opusa de rau este un deal frumos de unde vezi satul, noaptea. La 2km de casa este si un iaz/imas. Deci ma pot distra oricand.

Edited by Ad3LiNN Don
Link to comment
Share on other sites

Salz0r. Primul si ultimul post facut aici. Doresc a va ura bafta-n continuare si sa va sfatuiesc s-o lasati mai moale cu certurile si cu atentionarile. Fiecare om greseste, este in ADN-ul nostru. Nu ai ce face, pana si Albert Einstein a gresit...dar a descoperit ceva de mare folos cand a facut-o. Peace out!

Link to comment
Share on other sites

@, Masina la anul, abia am facut 17 ani. Prietena imi gasesc eu.. iar magazinul de unde sa imi iau vin, nu e departe.

Link to comment
Share on other sites

  • Ei bine. Aici este finalul meu de cariera in News Reporters! M-am simtit bine cu voi, 2 luni si o saptamana.

  • Creative, mersi de sansa.

XIN, erai un coleg bun.

Denysu, om cu mai multe fete, dar pentru mine om bun, pastram legatura.

Demiurgule, noi vorbim pe /c.

xZeref - sper sa mai aud de tine, cat mai multe, sa nu mai faci joburi ilegale!

Tuckson, am plecat fara sa mai facem emisiunea, mersi frate, ai fost un coleg de minune!

Multumesc tuturor ca mi-ati fost alaturi atat timp.

Succes tuturor! Sa aveti grija de voi si mare atentie la post-hunteri! Daca aveti probleme, call me!

V-am pupat.

Edited by Ad3LiNN Don
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.