Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Cei cu tine ma ? :)) Esti smecher acum ca ai si tu cont premium :>

 

*Am revenit si eu de la sala, ne vedem in game.

 

N-am cont premium

 

 

Stii sa editezi :))

 

Nu e editata.

 

De cât timp lucrezi în PS? :)))

 

De cateva luni ,dar poza nu editata.

Link to comment
Share on other sites

Eu când spuneam tu te scărpinai în RUC și după, cu același deget, făceai legătura dintre nas și gură...

Da-i drumu'.

 

Buna seara stimati colegi de factiune si concetateni ai serverului B-Zone de SA-MP (San Andreas Multiplayer)! NesQu1k, tin cu ardoare sa te intreb ce ramura a sportului iti place si din cate vad o si practici, si sa iti urez mult succes la meciul tau de sambata, chiar daca pana atunci mai e vreme lunga. Drag lider News Reporter, as dori sa iti aduc la cunostinta greseala facuta de tine in postul din topicul "sedinte si evenimente", unde, ai specificat ca sedinta din saptamana "14 ianuarie 2013 - 20 ianuarie 2013" se tine pe data de 12 ianuarie 2013, lucru imposibil luand in calcul legile actuale ale fizicii. Comy, ti-ai luat deja FactionWarn? Ciudat, asa rapid? 12 more to go...

Esti boss rau de tot. Multumesc =))))))

Link to comment
Share on other sites

Eu trec la culcare, nu mai pot de somn, dupa 12 ore plecat de acasa dintre care 4 ore de meditatie @-) @-) . Noapte Buna!

Btw, emptY, incepu' MnQ sa treaca pe la HQ. SI treci pe la BL putin dupa ce postez acum.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Esti boss rau de tot. Multumesc =))))))

 

Ma faci sa rosesc :>

 

Am clacat si eu, somnul a pus stapanire pe mine, impingandu-ma incet, incet spre lumea viselor. O sa ii accept propunerea si nu o sa ma mai impotrivesc dorentei arzatoare de relaxare. Asa ca, stimati colegi, va urez o noapte cat mai placuta si un somn cat mai linistit, pentru ca, maine, dupa cum toti stiti, avem SCOALA...

 

 

10 more to go.

Link to comment
Share on other sites

Am clacat si eu, somnul a pus stapanire pe mine, impingandu-ma incet, incet spre lumea viselor. O sa ii accept propunerea si nu o sa ma mai impotrivesc dorentei arzatoare de relaxare. Asa ca, stimati colegi, va urez o noapte cat mai placuta si un somn cat mai linistit, pentru ca, maine, dupa cum toti stiti, avem SCOALA...

 

 

10 more to go.

Nu-ti iese.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata, hai ca ii de mers la liceu :))

 

Se pare ca Steaua a pierdut aseara, voi ce faceti?

 

Neata!

 

Cu cat a pierdut si cu cine? :))

Mai demult eram microbist, dar m-am saturat de fotbal :))

Tremuram cand juca Steaua in UCL ..

Link to comment
Share on other sites

Nu voi mai sanctionat neindeplinirea numarului de emisiuni si concursuri, dar am incredere ca va veti face treaba asa cum trebuie.

----

Dati-mi si mie link la imagini si suveniruri ca nu-l gasesc.

Edited by Piticul
Link to comment
Share on other sites

Nu voi mai sanctionat neindeplinirea numarului de emisiuni si concursuri, dar am incredere ca va veti face treaba asa cum trebuie.

----

Dati-mi si mie link la imagini si suveniruri ca nu-l gasesc.

Ziceti mersi.

 

*RazviTnx si Patrunjel, scoteti-va jobul de arms dealer. War-ul a fost acum 4 zile.

Link to comment
Share on other sites

Ziceti mersi.

 

*RazviTnx si Patrunjel, scoteti-va jobul de arms dealer. War-ul a fost acum 4 zile.

Pentru ce mersi? Dupa ce ca te ajutam pe tine.. daca ne dadeai FW pt emisiuni, postam la complaints si pa pa lider ;)

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.