Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Sa nu uitati sa va faceti cerere de invoire pentru sedinta de pe data de "12 ianuarie 2013" intrucat tuturor ne va fi imposibil sa ajungem, inclusiv lui [F4L]emptY_mdY, dar, acesta nu vrea sa schimbe data (sau a uitat...).

 

 

emptY, ziarele mele erau pentru raportul de saptamana asta, le mai scriu odata? sau trebuie sa fac altele?

O sa modific.

 

Bine c-ai venit.

Eu ma gandeam sa ma apuc de facut un filmulet care sa includa toate probele de la olimpiada.

Stiti un program bun de editat?

A trecut olimpiada :))

 

I'm a MORON

Nu mai posta ba melodia asta.

 

*Buna dimineata dragi colegi, responsabilitatea de a ma educa prin a participa la orele de studii din cadrul scolii m-a facut sa renunt la cea mai mare placere a vietii, somnul..................

Fuck this shit, raw mood.

Link to comment
Share on other sites

* v5.1.0* (16.01.2013)

 

- Sistemul de wanted a fost schimbat. Wantedul scade cu cate 1 steluta la jumatate de ora. Numai cand se ajunge la wanted 0 se da clear si in mdc la istoricul crimelor (ex: - Bank robbery, Claimant: Unknown on 16.01.2013 17:28). Cand scade o steluta de wanted apare un mesaj specific atat celor din departamente cat si suspectului in cauza.

- Comanda /wanted a fost modificata. Suspectii apar intr-un tabel ordonati de la wanted 1 la wanted 6. Langa numele lor va scrie si cate minute mai trebuie sa treaca pentru a mai scapa de o steluta. Daca cel care foloseste /wanted este detectiv, prin dublu click pe suspect in acest tabel se va da automat find pe suspect.

- Comanda /mdc arata acum si timpul necesar pentru ca suspectul sa scape de o steluta de wanted.

- Functia de revenire la pozitia de dinainte de crash a fost scoasa datorita abuzurilor.

- Toate factiunile au de acum la rank 6 (sublider) un titlu de rank diferit de cel al liderului pentru a se diferentia.

- A fost imbunatatit anti car surfing. De acum nu iti mai da slap ci te aduce in pozitia in care erai inainte sa faci surfing pe masina in mers.

- Casuta de confirmare la /carcolor daca aveti hidden pentru a nu mai exista plangeri ca am pierdut hiddenul ca nu stiam.

- Rezolvate bugurile la vehicles rent unde ramaneau vehicule incuiate desi nu aveau renter.

- Proprietarii bizurilor pot folosi si ei bizurile la fel ca playerii normali.

- Casute de confirmare pentru toate comenzile importante ce tin de proprietati si banca (/sellcarto, /sellcarex, /sellbizto, /sellbiztostate, /sellhousetostate, /transfer) pentru a nu mai exista plangeri ca nu am stiut, am pus pretul aiurea, am gresit idul, etc.

- Sistemul de pescuit a fost rescris in totalitate. Sistemul actual este unul simplu. Dureaza cam 7 minute sa pescuiesti, prinzi pana la 50 kg de peste, pe care il poti vinde in zona Docks contra unei sume cuprinse intre $8000 si $10000.

- Wantedul pentru Illegal fishing a fost scos.

- Times Destroyed a fost scos. In locul acestuia pretul asigurarii va fi infuentat de numarul de kilometri ai masinii. Platiti in plus 1 dolar la 10km.

- Scoase campurile din /stats ce nu isi aveau nicio intrebuintare (Age, Deaths, Kills, etc).

- Comanda /stats afiseaza doar statisticile jucatorului nu si masinile.

- Pentru a vedea masinile si sloturile a fost adaugata comanda /vehicles.

- A fost adaugata comanda /wartime pentru membrii mafiilor prin care pot vedea warurile active si timpul ramas.

- Rezolvate toate bugurile ce au fost postate pe forum in ultima perioada.

- Optimizare cod.

- Optimizare baza de date.

Cel mai tare update din toate timpurile :X .

Link to comment
Share on other sites

Bă, ce activi sunteți, să mor. :))

Voi fi cel mai prost din curtea școlii săptămâna asta. :))

Cred ca esti sarcastic :))

Nu a mers forumul prea bine ieri..

 

Mmda, eu plec la scoala, bafta!

Link to comment
Share on other sites

A scos TD-ul :Z, parcă era mai bine cu el, chiar dacă se plângeau toți, acum cum mai faci afaceri cu mașini?

Se va lua dupa KM si va fi si mai nasol.

Pe de alta parte, ownerii de car / bike rent si taximetristii vor face mai multi bani :))

Link to comment
Share on other sites

Acum trebuie să bage pe clienți Vehicle KM Reset.

Sa stii ca.

 

ce parere aveti despre noul update/?

Eficient. Ne indreptam cu pasi marunti catre RP.

 

*Razvi, a trecut error. testul? Daca da, posteaza.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.