Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

 

Nu e frate, cand vine vorba de Dre, I need a doctor RUPE, mai ales la sala. O ascult de 3 ani si nu m-am saturat de ea.

 

 

Merge si aia Eminem - Till i Collapse la sala si Lose Yourself

 

 

 

AUZI-L P-ASTA MA =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

KRYSTY SWAGGERUL =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

 

SWAGGERUL CARE ASCULTA MANELE COMBINATE CU TRAP =))))))))))))))))))))))))))0

Link to comment
Share on other sites

:)) Ma duc sa ma pun pe invatat, maine am simularea la mate. Vai, sa mor eu, iese satanistul din mine. Maine, ma duc la ora, o prind pe profesoara de gat si o inec cu creta. Dupa care, iau markeru' negru si ii desenez doua " X "-uri pe ochi. Dupa, ii scot inima pe melodia " Du riechst so gut ". Dupa, ma duc in fata camerei video, incep sa imprastii maruntaiele pe acolo si deschid un portal spre alta lume, arunc cadavrul acolo si am scapat. Nu'i mare lucru. Bun. Dar.. mai raman colegii. Care, mai mult ca sigur, ma ajuta. Cine nu.. >:). BAAL! :X

Are you ok?

 

emptY e pitipoanca?:))

E gelos ca fac sala.

Link to comment
Share on other sites

Merge si aia Eminem - Till i Collapse la sala si Lose Yourself SWAGGERUL CARE ASCULTA MANELE COMBINATE CU TRAP =))))))))))))))))))))))))))0

Till I collapse e bomba rau.

 

*Krystu, nici nu-mi bat capul cu tine. Esti un pitigoi obosit.

Link to comment
Share on other sites

AVEM SLOGAN NOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU.

Adica nu e on, e oficial.

 

Duceti-va la Factions si sub News Reporter apare sloganul nostru in loc de "Ziare si interviuri in direct".

Link to comment
Share on other sites

Robbie, acel om s-a dus in club, a fumat 2 cuie, a baut cel putin o sticla de jack, are spate si il doare-n ****. Asa ca poate sa se distreze cat vrea.

Tu ai vazut ca, cand danseaza el se dau toti la o parte?

Link to comment
Share on other sites

AVEM SLOGAN NOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU.

Adica nu e on, e oficial.

 

Duceti-va la Factions si sub News Reporter apare sloganul nostru in loc de "Ziare si interviuri in direct".

DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

In sfarsit! DOAMNE! Pardon, BAAL! MULTUMIM BAAL!

:X Avem cel mai epic slogan dintre toate factiunile. NR Rullz :P

Link to comment
Share on other sites

Pun indienii pe tine. Si aia asculta rock, sunt ocultisti. O sa mori pe Rammstein. Nu.. defapt, tu meriti sa mori pe Nirvana... Ba nu, nu meriti. :> " Iti dau un FW mare cat tine! " ? :))

Indienii asculta manele, nu rock. Am vecini indieni (DIN FUCKING PACATE) care ascultau niste melodii care semanau leit cu manelele (mai precis, Sorinel Pustiu - Bate tarabanelele).

 

mdY zice "iti dau un FW cat mine de mare".

Tare proasta nascatoare ai avut.

Link to comment
Share on other sites

Indienii asculta manele, nu rock. Am vecini indieni (DIN FUCKING PACATE) care ascultau niste melodii care semanau leit cu manelele (mai precis, Sorinel Pustiu - Bate tarabanelele).

Tare proasta nascatoare ai avut.

=))

Ma duc si eu la culcare.. sau nu? Nu veti afla niciodata. Doar Baal stie. El e ghidul meu in viata. Mi-a inspirat zilele.

Noapte buna!

* http://www.youtube.com/watch?v=PImN4DWkji0

Link to comment
Share on other sites

Noapte bună, eu mă duc la culcare. Mai am mâine și după mult-așteptatul weekend. O seară bună în continuare spammerilor, observ că vorbiți despre aventurile liderului nostru, emptYmdY. Succes!

 

@ Frumos slogan, acum ne putem mândri și noi.

Link to comment
Share on other sites

Indienii asculta manele, nu rock. Am vecini indieni (DIN FUCKING PACATE) care ascultau niste melodii care semanau leit cu manelele (mai precis, Sorinel Pustiu - Bate tarabanelele).

 

 

Tare proasta nascatoare ai avut.

 

Bine ca nu ai africani sa faca ceva de genul in curtea din spate:

Link to comment
Share on other sites

Asta va place? Sau o schimb si pe asta?

Schimb-o. Nu faci nimic bine.

Gata, am iesit, pa.

Deidara.. am ajuns ca tine. Fac spam cu " Noapte buna ". Doar ca tu faceai intre 00:00 si 05:00, si fara rezultat. Pa!

Edited by DanielBoyd
Link to comment
Share on other sites

Schimb-o. Nu faci nimic bine.

Gata, am iesit, pa.

Deidara.. am ajuns ca tine. Fac spam cu " Noapte buna ". Doar ca tu faceai intre 00:00 si 05:00, si fara rezultat. Pa!

Noapte buna!

 

Subiect: Ati auzit noua melodie a lui Ruby cu Pacha Man?

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.