Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Am propus eu deja de 3 ori :))

Degeaba... stii, uneori, cand esti prea puternic, chestiile precum turfs-urile sunt inutile.. In plus, nici din punct de vedere estetic nu arata bine. Iti dai seama, toata harta mov - plum.

Ne-ar plati mafiile tribut, sa nu le mai atacam ca le dam dauna pe melodiile idolului Guta.

Si totul datorita unui singur om.. unul frumos, destept si incredibil de modest... fara alte epitete, DANIELBOYD! :X

Hai ca ma duc sa urc statistica si ies, maine am o zi prea lunga. :(

Edited by DanielBoyd
Link to comment
Share on other sites

Degeaba... stii, uneori, cand esti prea puternic, chestiile precum turfs-urile sunt inutile.. In plus, nici din punct de vedere estetic nu arata bine. Iti dai seama, toata harta mov - plum.

Ne-ar plati mafiile tribut, sa nu le mai atacam ca le dam dauna pe melodiile idolului Guta.

Si totul datorita unui singur om.. unul frumos, destept si incredibil de modest... fara alte epitete, DANIELBOYD! :X

Hai ca ma duc sa urc statistica si ies, maine am o zi prea lunga. :(

 

Sa ne binecuvanttezi!!! ZERUS!!

Link to comment
Share on other sites

Degeaba... stii, uneori, cand esti prea puternic, chestiile precum turfs-urile sunt inutile.. In plus, nici din punct de vedere estetic nu arata bine. Iti dai seama, toata harta mov - plum.

Ne-ar plati mafiile tribut, sa nu le mai atacam ca le dam dauna pe melodiile idolului Guta.

Si totul datorita unui singur om.. unul frumos, destept si incredibil de modest... fara alte epitete, DANIELBOYD! :X

Hai ca ma duc sa urc statistica si ies, maine am o zi prea lunga. :(

Ce modest mai esti tu...

Link to comment
Share on other sites

Sa ne binecuvanttezi!!! TE IUBESC!! DOAMNE, ESTI UN GENIU!

 

Cred ca esti cel mai tare om in viata. Planeta asta monotona este colorata de curcubeul pe care il reprezinti. LA PUTRA MADRE!

Vai, ce dragut. Va multumesc.

Link to comment
Share on other sites

N-am scris eu asta!

Ce inseamna asta?!!!

Modestule :))

Nu stiu, poate tu crezi ca n-ai scris aia, dar, defapt, in timp ce imi scriai ode, subconstientul tau a venit la suprafata si a inceput sa scrie. Nu te condamn. Si eu ma iubesc.

 

LAGGG LAG LAG LAG LAG LAG LAG LAG LAG LAG LAG LAG LAG LAG

Ha, eRRoR ia eroare.
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu, poate tu crezi ca n-ai scris aia, dar, defapt, in timp ce imi scriai ode, subconstientul tau a venit la suprafata si a inceput sa scrie. Nu te condamn. Si eu ma iubesc.

 

Ha, eRRoR ia eroare.

 

Si baietii plang..cateodata.1!!

 

N-am scris eu asta!

Ce inseamna asta?!!!

Modestule :))

 

Eu am vrut sa scriu: Esti un zeu! dar se pare ca subconstientul a scris te iubesc =))

Link to comment
Share on other sites

Stiu ca iti sunt idol ;)

Pai da, nu am vazut un player mai bun ca tine pe comunitate. Asta din cauza ca n-am vazut niciun alt player PE comunitate.

In schimb, il stiu pe unul in comunitate, mez rau, Daniel il cheama. DanielBoyd mai exact, sa nu se bucure emptY degeaba. Doamne, DanielBoyd asta e awsome!`

Link to comment
Share on other sites

Acum am dat si eu rob si am luat 413k. Bravo piticule..

Si care mai este viata pe aici? Chello, vad ca, chiar vrei sa ma prinzi.....de coada.. :))

Cacofonia nu se evita prin adaugarea unei virgule, ci prin modificarea contextului sau adaugarea unor cuvinte suplimentare, sau reformularea frazei / enuntului. Spre exemplu, " Chello, vad ca tu chiar vrei sa ma prinzi... " sau " " Cheloo, vad ca te straduiesti sa ma prinzi..."

Si doi, 413.000$? AWSOME!!!!

Doamne, cat de mult a inceput sa dea banca la rob. Pardon, Baal, nu Dumnezeu. Baal.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.