Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Am numarul tau si site-uri d-alea pt gay. :>

N-ai numarul din America.

 

Tu ești dat dracu.

Cred că la asta se referea Mendy când spunea că sperii fetele.

Sa vezi ce spituri iti iei daca ma mai strigi Mendy.

 

Vă place noul meu "interest" ?

 

 

 

 

(47)

Ba, tu nu esti sanatos la cap =))))))

 

Sincer nu. Chiar m-am căcat în locuri ciudate.

 

- la școală : am împuțit tot etaju 2

- în localuri (vreo 5-6)

- de pe casă (vb serios, m-am pus pe marginea peretului pe o casă în construcție și dă-i tataie)

- în mare, când am fost la mare acu câțiva ani (mă pălise în larg și nu mai puteam să mă țin până pe plajă să mă duc la WC)

- și multe altele

 

 

 

 

 

 

(49)

HAI MA PE BUNE?

VORBITI DE CACA?

 

Deidara, acum putin timp tu aveai 1500 de posturi si acum ai aproape 3000 :|

 

 

Gata distractia..................... prea mult SPAM aiurea............ fara mine.

 

 

EDIT: Postati statistica de la simularea de ieri ca.. va ARD.

Edited by F4L emptYmdY
Link to comment
Share on other sites

N-ai numarul din America.

 

 

Sa vezi ce spituri iti iei daca ma mai strigi Mendy.

 

 

Ba, tu nu esti sanatos la cap =))))))

 

 

HAI MA PE BUNE?

VORBITI DE CACA?

 

Deidara, acum putin timp tu aveai 1500 de posturi si acum ai aproape 3000 :|

 

 

Gata distractia..................... prea mult SPAM aiurea............ fara mine.

 

 

EDIT: Postati statistica de la simularea de ieri ca.. va ARD.

Ce chitra :-W

 

In sfarsit open :X.

 

Hai cu spamul.

Link to comment
Share on other sites

A trecut inca o gloriasa zi a existentei noastre, fiind cu un pas mai aproape de sfarsitul care ar putea fi iminent pentru multi dintre noi, si xu10 pagini mai aproape de momentul in care [F4L]emptY_mdY se va simti implinit ca lider, si anume momentul in care vom avea 2000 de pagini in acest topic, extrem de frecventat, de discutii. Am ajuns si eu intr-o cladire, cu adresa notata in propriul meu buletin, pe care cu vehementa o numesc "casa". Din pacate restrictionarea impusa de parintele meu ma impiedica sa patrund in aceasta lume feerica din virtual pentru a ma putea destinde putin. Odata cu pedeapsa injositoare a plecat si placerea mea de a spama acest topic, intrucat, sa stai sa citesti 20 de pagini de posturi pe un ecran de ipod este extrem de extenuant si cam fara sens, avand in vedere ca ati ajuns sa vorbiti de locurile in care fecalati...

 

 

Lalalala CE FACE FETELE??

Edited by Cartofar
Link to comment
Share on other sites

A trecut inca o gloriasa zi a existentei noastre, fiind cu un pas mai aproape de sfarsitul care ar putea fi iminent pentru multi dintre noi, si xu10 pagini mai aproape de momentul in care [F4L]emptY_mdY se va simti implinit ca lider, si anume momentul in care vom avea 2000 de pagini in acest topic, extrem de frecventat, de discutii. Am ajuns si eu intr-o cladire, cu adresa notata in propriul meu buletin, pe care cu vehementa o numesc "casa". Din pacate restrictionarea impusa de parintele meu ma impiedica sa patrund in aceasta lume feerica din virtual pentru a ma putea destinde putin. Odata cu pedeapsa injositoare a plecat si placerea mea de a spama acest topic, intrucat, sa stai sa citesti 20 de pagini de posturi pe un ecran de ipod este extrem de extenuant si cam fara sens, avand in vedere ca ati ajuns sa vorbiti de locurile in care fecalati...

 

 

Lalalala CE FACE FETELE??

:)):)) :))

Eu unul nu cred in asa ceva.. Cu satana, cu diavolul.. Si chestii din astea...

Nici eu nu prea cred.

 

Nu incepe, ca ajungi ca rege

:)) Bă frate, decât să ne c^căm pe noi îmbrăcați și să pută în ultimul hal, mai bine ne-am uita la acest clip și după să ne batem cu pumnul în piept că suntem creștini :

 

 

 

Eu recunosc, înjur în fiecare zi. Dumnezei, altare, catapetesme, cristale și toate celelalte + alealalte cu și despre mamă cu tovarășii mei :)) Dar nici în halul ăsta ca popa ista ... Păi pana mea, dacă noi avem așteptări de la ei, de la noi ce să mai avem .......... ? :))

Link to comment
Share on other sites

Îmi place freza ta.

 

Eu v-am lăsat, am plecat la culcare. Noapte bună!

 

Bun, mersi :D, ramai la asta ca dam in gay moments :))

 

 

Si eu ma culc. Cartof, tot the best esti :*

 

Ciaules!!!

Link to comment
Share on other sites

Nici eu nu prea cred.

 

 

:)) Bă frate, decât să ne c^căm pe noi îmbrăcați și să pută în ultimul hal, mai bine ne-am uita la acest clip și după să ne batem cu pumnul în piept că suntem creștini :

 

 

 

Eu recunosc, înjur în fiecare zi. Dumnezei, altare, catapetesme, cristale și toate celelalte + alealalte cu și despre mamă cu tovarășii mei Dar nici în halul ăsta ca popa ista ... Păi pana mea, dacă noi avem așteptări de la ei, de la noi ce să mai avem .......... ?

 

 

wait whaaaaaat !!!!!!! =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

GENIAL =)) mersi Cipi. ca ma facusi sa rad pe ziua de azi :))

Edited by BTD RazviTnx
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.