Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ce urmeaza sa scriu, este pentru toti, dar in special pentru anumite persoane care au insemnat foarte mult si inca inseamna, imi pare rau ca o sa fie postul asa lung, daca va e lene, dati scroll down pana se termina si continuati cu spamul. Nu ma astept ca toti sa intelegeti.

 

 

A fost odata ca niciodata, un foarte mare but. Intrucat nu era foarte familiarizat cu acest joc, sa-mp, si-a ales numele de "Cartofar", prima, din multele greseli pe care avea sa le comita de-alungul existentei virtuale ale acestuia. Dupa performanta levelului 5, acesta a incercat sa se alature factiunii News Reporter, dar, ingamfatul lider, emptY_mdY, pe atunci nu avea fitele cu [F4L], l-a respins. O a 2-a greseala a fost reaplicarea la level 7, cand, bineinteles a fost acceptat, nestiind ca avea sa regrete atat de mult intrarea in aceasta factiune si cunoasterea atator oameni de care avea sa se ataseze atat de mult incat sa nu poata sa existe si in alta factiue si ca, in curand, cu mandrie va numi aceasta factiune "acasa". Prima etapa in News Reporter nu a fost atat de amuzanta si plina de suisuri si coborasuri, dar, a avut si partile ei frumoase, nu mai tin minte sigur, dar parca sublider era R.Rambo. El a parasit factiunea dupa ce a facut rank 2, urmand sa reaplice, impreuna cu un but si mai mare, Patrunjel. Dupa intrare, bineinteles ca am intrat, am intalnit cei mai prietenosi, frumosi, caterincosi, si lista de calitati continua, oameni, si anume pe: Hash, alq, cr7, nab, mdy, adryan, boyd, bmw, nut, gold, RAZVI, audi(dar mai pe la sfarsit), un admin nub care nu stie sa dea nici ban nici kick nici warn aka piticul si mai multi, sper sa nu supar pe nimeni daca le-am uitat numele. Aici, extrem de multe lucruri frumoase s-au intamplat, de la caterinca de rigoare, MDpFD1M.png , pana la sedintele extrem de amuzante cu mdy ca lider, care acum era fita si facea parte din [f4l], in care venea din cand in cand vorba de kelton si de a sa mama, NNDhiXX.png . Stateam pana la 6 dimineata, vinerea, ca sa terminam raportul si dadeam news-uri, "Veniti la posta din Los Santos si trimiteti vederi in Las Venturas", news-uri care acum sunt interzise... Chiar si ilegalitati am comis impreuna, de la roburile organizate, pana la jucat barbut noaptea in club, unde, apropo, pierdeam tot timpul tot. Tin minte ca stateam tot timpu cu 2.5FW, eu si nab, din cand in cand si pat, si fecalam in pantaloni sa nu facem ceva sa mai luam unu si sa plecam, se stergea un fw, aparea altu, doar asa. Am petrecut cu voi aproape 5 luni pana am ajuns la performanta rank-ului 4, unde un mic dezastru a avut loc, care s-a soldat cu un mare RANK-DOWN , tot la una din sedintele amuzante, in care empty vorbea despre calitate, comportament, tampenii dastea, pUQkWhj.png . Inevitabil au aparut si plagiatorii, HyfKnPY.png . Dupa acest incident neplacut, a urmat, inevitabil, o seara de pupat, respectiv lins, n71eIG5.jpg , Aj3Kc9r.png , iar dupa, o greva, in care stateam cu /injured in fata HQ-ului scandand "Nu plec pana nu imi primesc rank-ul inapoi", EvvWAwr.png . Dupa o saptamana de truda la raport am primit rank 3, dar l-am pierdut in aproximativ 30 de minute, revenind la rank 2 urmand sa fiu dat afara pentru "Sa imi bag p**a in ea de factiune", nici aici nu am poze, din pacate... Dupa o scurta perioada de hoinareala prin alte factiuni am revenit in forta. Dar, iubitul lider, care desigur, facea greseli, eLcTvpm.png , dar totusi, iubit, mdy, a lasat liderul, lucru devastator, intrucat krysty a preluat conducerea... Va puteti imagina ce a urmat, o debandada totala, KCBBdzx.png , 3qsocOp.png , uOrmmjQ.png , DQYd49V.jpg , AaukCLN.png , jVWMTzt.png , HcinNuC.jpg , urmand putina nebunie cu niste bug-abuse, qSGqIT1.jpg , si o mica cearta obisnuita, UIsp4F4.png . [F4L]emptY_mdY a luat admin, o greseala grosolana din partea conducerii, 0xqLxTe.png , u7EZpWA.png . Dar totusi, ma simt mandru ca am fost primul membrul pe care Network Director Krysty si-a exersat rank-upul, tSK44HG.jpg , dar cred ca si /uninvite... Dupa o mica escalada in FBI, timp in care eu si krysty am tinut o relatie personala, 6QzAUtx.png , ALzS6X8.png , fdKBzzL.png , 1UzIcoz.png , am revenit in News Reporter pentru a 4-a oara, dar l-am parasit lafel de repede, cu rank 2, urmand sa merg in taxi. Dupa o pauza de 2 saptamani, la insistentele unui but, cr7, am revenit pentru a 5-a oara in News Reporter, acasa. Intre timp, cineva mi-a copiat numele, YuwpEl0.png , am fost urmarit de dracu, 8J8SH8V.jpg , m-am certat cu anumiti nubi, 0GsGS5x.png , cineva si-a dat seama de deviza vietii mele, vZ7lrDt.png , dar totusi, aproape am reusit sa umplem o pagina de 20 de randuri cu anunturi, FzsoOHr.jpg . Pe parcursul acestor 5 sesiuni de News Reporter am dat destul de multe news-uri, cica rp, 0eFczZd.png , 2202sXg.jpg , V0yWGiZ.jpg , rtASdGX.jpg , nuMZ5xd.jpg , hMchIFl.jpg , V1HXksC.png , a0RzKmD.png , o5PSziu.png , bPvzpBa.jpg .

 

Va multumesc tuturor ca m-ati facut omul care sunt astazi, atat in virtual cat si in viata reala, de la voi am invatat o gramada si continui sa invat. Aveti tot respectul meu, chiar daca cateodata nu arat asta, si sper ca si eu am reusit sa va castig increderea si respectul. M-am distrat foarte mult alaturi de voi si sper ca ma voi distra in continuare. Experienta pe care am trait-o in News Reporter nu poate fi exprimata in cuvinte, o data News Reporter, pentru totdeauna News Reporter. News Reporter Mafioto 4 ever!! xvHqYCP.png

 

Daca am uitat vreun eveniment special, va rog sa imi semnalati.

 

Lista de persoane inca o completez pe parcurs ce imi aduc aminte.

Edited by Cartofar
Link to comment
Share on other sites

 

Da uitasi un eveniment special, faptul ca m-ai cunoscu! >:P Si am eu poze cand te milogeai, trebuie sa le caut.

Edited by RazviTnx xD
Link to comment
Share on other sites

 

 

Asta e cel mai lung post pe care l-am vazut in viata mea !

 

Si cel mai interesant pe care l-am vazut de cand am intrat...Ceva mai mult decat "salut, ma duc sa mananc". Miscator.. :) +1

Link to comment
Share on other sites

Da uitasi un eveniment special, faptul ca m-ai cunoscu! >:P Si am eu poze cand te milogeai, trebuie sa le caut.

 

SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE SCUZE

Te-am pus cu caps acum :*

 

sa le cauti ca le vreau.

Edited by Cartofar
Link to comment
Share on other sites

Si cel mai interesant pe care l-am vazut de cand am intrat...Ceva mai mult decat "salut, ma duc sa mananc". Miscator.. :) +1

 

msms

Link to comment
Share on other sites

Cel mai lung si cel mai frumos post..

Ma... Te iubesc ma... Mi-ai adus aminte de unele momente..

 

:*:* cele mai frumoase momente, cea mai frumoasa perioada :X

Link to comment
Share on other sites

Ce n-as da sa se intoarca toate momentele inapoi... :X

 

Sa speram, poate se intorc toti bossi si continuam cu distractia:X

Link to comment
Share on other sites

Totusi, tot nu o sa fie la fel ca atunci....

 

Aici ai dreptate, momentele alea nu o sa se intoarca niciodata. Noroc ca exista oameni ca mine, momentefrumoasehunteri, care stau cu degetele pe f8 si fac poze la tot.

Link to comment
Share on other sites

Aici ai dreptate, momentele alea nu o sa se intoarca niciodata. Noroc ca exista oameni ca mine, momentefrumoasehunteri, care stau cu degetele pe f8 si fac poze la tot.

Asa trebuie sa fie.. Eu unul nu am timp si nici imaginatie pentru asa ceva..:X
Link to comment
Share on other sites

Ce urmeaza sa scriu, este pentru toti, dar in special pentru anumite persoane care au insemnat foarte mult si inca inseamna, imi pare rau ca o sa fie postul asa lung, daca va e lene, dati scroll down pana se termina si continuati cu spamul. Nu ma astept ca toti sa intelegeti.

 

 

A fost odata ca niciodata, un foarte mare but. Intrucat nu era foarte familiarizat cu acest joc, sa-mp, si-a ales numele de "Cartofar", prima, din multele greseli pe care avea sa le comita de-alungul existentei virtuale ale acestuia. Dupa performanta levelului 5, acesta a incercat sa se alature factiunii News Reporter, dar, ingamfatul lider, emptY_mdY, pe atunci nu avea fitele cu [F4L], l-a respins. O a 2-a greseala a fost reaplicarea la level 7, cand, bineinteles a fost acceptat, nestiind ca avea sa regrete atat de mult intrarea in aceasta factiune si cunoasterea atator oameni de care avea sa se ataseze atat de mult incat sa nu poata sa existe si in alta factiue si ca, in curand, cu mandrie va numi aceasta factiune "acasa". Prima etapa in News Reporter nu a fost atat de amuzanta si plina de suisuri si coborasuri, dar, a avut si partile ei frumoase, nu mai tin minte sigur, dar parca sublider era R.Rambo. El a parasit factiunea dupa ce a facut rank 2, urmand sa reaplice, impreuna cu un but si mai mare, Patrunjel. Dupa intrare, bineinteles ca am intrat, am intalnit cei mai prietenosi, frumosi, caterincosi, si lista de calitati continua, oameni, si anume pe: Hash, cr7, nab, mdy, adryan, boyd, bmw, nut, gold, RAZVI, un admin nub care nu stie sa dea nici ban nici kick nici warn aka piticul si mai multi, sper sa nu supar pe nimeni daca le-am uitat numele. Aici, extrem de multe lucruri frumoase s-au intamplat, de la caterinca de rigoare, MDpFD1M.png , pana la sedintele extrem de amuzante cu mdy ca lider, care acum era fita si facea parte din [f4l], in care venea din cand in cand vorba de kelton si de a sa mama, NNDhiXX.png . Stateam pana la 6 dimineata, vinerea, ca sa terminam raportul si dadeam news-uri, "Veniti la posta din Los Santos si trimiteti vederi in Las Venturas", news-uri care acum sunt interzise... Tin minte ca stateam tot timpu cu 2.5FW, eu si nab, din cand in cand si pat, si fecalam in pantaloni sa nu facem ceva sa mai luam unu si sa plecam, se stergea un fw, aparea altu, doar asa. Am petrecut cu voi aproape 5 luni pana am ajuns la performanta rank-ului 4, unde un mic dezastru a avut loc, care s-a soldat cu un mare RANK-DOWN , tot la una din sedintele amuzante, in care empty vorbea despre calitate, comportament, tampenii dastea, pUQkWhj.png . Inevitabil au aparut si plagiatorii, HyfKnPY.png . Dupa acest incident neplacut, a urmat, inevitabil, o seara de pupat, respectiv lins, n71eIG5.jpg , Aj3Kc9r.png , iar dupa, o greva, in care stateam cu /injured in fata HQ-ului scandand "Nu plec pana nu imi primesc rank-ul inapoi", ma oftic ca nu mai am poze de atunci, lucru cu care sper sa ma ajutati, pat parca avea... Dupa o saptamana de truda la raport am primit rank 3, dar l-am pierdut in aproximativ 30 de minute, revenind la rank 2 urmand sa fiu dat afara pentru "Sa imi bag p**a in ea de factiune", nici aici nu am poze, din pacate... Dupa o scurta perioada de hoinareala prin alte factiuni am revenit in forta. Dar, iubitul lider, care desigur, facea greseli, eLcTvpm.png , dar totusi, iubit, mdy, a lasat liderul, lucru devastator, intrucat krysty a preluat conducerea... Va puteti imagina ce a urmat, o debandada totala, KCBBdzx.png , 3qsocOp.png , uOrmmjQ.png , DQYd49V.jpg , AaukCLN.png , jVWMTzt.png , HcinNuC.jpg , urmand putina nebunie cu niste bug-abuse, qSGqIT1.jpg , si o mica cearta obisnuita, UIsp4F4.png . [F4L]emptY_mdY a luat admin, o greseala grosolana din partea conducerii, 0xqLxTe.png , u7EZpWA.png . Dar totusi, ma simt mandru ca am fost membrul pe care Network Director Krysty si-a exersat rank-upul, tSK44HG.jpg , dar cred ca si /uninvite... Dupa o mica escalada in FBI, timp in care eu si krysty am tinut o relatie personala, 6QzAUtx.png , ALzS6X8.png , fdKBzzL.png , 1UzIcoz.png , am revenit in News Reporter pentru a 4-a oara, dar l-am parasit lafel de repede, cu rank 2, urmand sa merg in taxi. Dupa o pauza de 2 saptamani, la insistentele unui but, cr7, am revenit pentru a 5-a oara in News Reporter, acasa. Intre timp, cineva mi-a copiat numele, YuwpEl0.png , am fost urmarit de dracu, 8J8SH8V.jpg , m-am certat cu anumiti nubi, 0GsGS5x.png , cineva si-a dat seama de deviza vietii mele, vZ7lrDt.png , dar totusi, aproape am reusit sa umplem o pagina de 20 de randuri cu anunturi, FzsoOHr.jpg . Pe parcursul acestor 5 sesiuni de News Reporter am dat destul de multe news-uri, cica rp, 0eFczZd.png , 2202sXg.jpg , V0yWGiZ.jpg , rtASdGX.jpg , nuMZ5xd.jpg , hMchIFl.jpg , V1HXksC.png , a0RzKmD.png , o5PSziu.png , bPvzpBa.jpg .

 

Va multumesc tuturor ca m-ati facut omul care sunt astazi, atat in virtual cat si in viata reala, de la voi am invatat o gramada si continui sa invat. Aveti tot respectul meu, chiar daca cateodata nu arat asta, si sper ca si eu am reusit sa va castig increderea si respectul. M-am distrat foarte mult alaturi de voi si sper ca ma voi distra in continuare. Experienta pe care am trait-o in News Reporter nu poate fi exprimata in cuvinte, o data News Reporter, pentru totdeauna News Reporter. News Reporter Mafioto 4 ever!!

 

Daca am uitat vreun eveniment special, va rog sa imi semnalati.

poet te faci
Link to comment
Share on other sites

Ce urmeaza sa scriu, este pentru toti, dar in special pentru anumite persoane care au insemnat foarte mult si inca inseamna, imi pare rau ca o sa fie postul asa lung, daca va e lene, dati scroll down pana se termina si continuati cu spamul. Nu ma astept ca toti sa intelegeti.

 

 

A fost odata ca niciodata, un foarte mare but. Intrucat nu era foarte familiarizat cu acest joc, sa-mp, si-a ales numele de "Cartofar", prima, din multele greseli pe care avea sa le comita de-alungul existentei virtuale ale acestuia. Dupa performanta levelului 5, acesta a incercat sa se alature factiunii News Reporter, dar, ingamfatul lider, emptY_mdY, pe atunci nu avea fitele cu [F4L], l-a respins. O a 2-a greseala a fost reaplicarea la level 7, cand, bineinteles a fost acceptat, nestiind ca avea sa regrete atat de mult intrarea in aceasta factiune si cunoasterea atator oameni de care avea sa se ataseze atat de mult incat sa nu poata sa existe si in alta factiue si ca, in curand, cu mandrie va numi aceasta factiune "acasa". Prima etapa in News Reporter nu a fost atat de amuzanta si plina de suisuri si coborasuri, dar, a avut si partile ei frumoase, nu mai tin minte sigur, dar parca sublider era R.Rambo. El a parasit factiunea dupa ce a facut rank 2, urmand sa reaplice, impreuna cu un but si mai mare, Patrunjel. Dupa intrare, bineinteles ca am intrat, am intalnit cei mai prietenosi, frumosi, caterincosi, si lista de calitati continua, oameni, si anume pe: Hash, cr7, nab, mdy, adryan, boyd, bmw, nut, gold, RAZVI, audi(dar mai pe la sfarsit), un admin nub care nu stie sa dea nici ban nici kick nici warn aka piticul si mai multi, sper sa nu supar pe nimeni daca le-am uitat numele. Aici, extrem de multe lucruri frumoase s-au intamplat, de la caterinca de rigoare, MDpFD1M.png , pana la sedintele extrem de amuzante cu mdy ca lider, care acum era fita si facea parte din [f4l], in care venea din cand in cand vorba de kelton si de a sa mama, NNDhiXX.png . Stateam pana la 6 dimineata, vinerea, ca sa terminam raportul si dadeam news-uri, "Veniti la posta din Los Santos si trimiteti vederi in Las Venturas", news-uri care acum sunt interzise... Chiar si ilegalitati am comis impreuna, de la roburile organizate, pana la jucat barbut noaptea in club, unde, apropo, pierdeam tot timpul tot. Tin minte ca stateam tot timpu cu 2.5FW, eu si nab, din cand in cand si pat, si fecalam in pantaloni sa nu facem ceva sa mai luam unu si sa plecam, se stergea un fw, aparea altu, doar asa. Am petrecut cu voi aproape 5 luni pana am ajuns la performanta rank-ului 4, unde un mic dezastru a avut loc, care s-a soldat cu un mare RANK-DOWN , tot la una din sedintele amuzante, in care empty vorbea despre calitate, comportament, tampenii dastea, pUQkWhj.png . Inevitabil au aparut si plagiatorii, HyfKnPY.png . Dupa acest incident neplacut, a urmat, inevitabil, o seara de pupat, respectiv lins, n71eIG5.jpg , Aj3Kc9r.png , iar dupa, o greva, in care stateam cu /injured in fata HQ-ului scandand "Nu plec pana nu imi primesc rank-ul inapoi", ma oftic ca nu mai am poze de atunci, lucru cu care sper sa ma ajutati, pat parca avea... Dupa o saptamana de truda la raport am primit rank 3, dar l-am pierdut in aproximativ 30 de minute, revenind la rank 2 urmand sa fiu dat afara pentru "Sa imi bag p**a in ea de factiune", nici aici nu am poze, din pacate... Dupa o scurta perioada de hoinareala prin alte factiuni am revenit in forta. Dar, iubitul lider, care desigur, facea greseli, eLcTvpm.png , dar totusi, iubit, mdy, a lasat liderul, lucru devastator, intrucat krysty a preluat conducerea... Va puteti imagina ce a urmat, o debandada totala, KCBBdzx.png , 3qsocOp.png , uOrmmjQ.png , DQYd49V.jpg , AaukCLN.png , jVWMTzt.png , HcinNuC.jpg , urmand putina nebunie cu niste bug-abuse, qSGqIT1.jpg , si o mica cearta obisnuita, UIsp4F4.png . [F4L]emptY_mdY a luat admin, o greseala grosolana din partea conducerii, 0xqLxTe.png , u7EZpWA.png . Dar totusi, ma simt mandru ca am fost membrul pe care Network Director Krysty si-a exersat rank-upul, tSK44HG.jpg , dar cred ca si /uninvite... Dupa o mica escalada in FBI, timp in care eu si krysty am tinut o relatie personala, 6QzAUtx.png , ALzS6X8.png , fdKBzzL.png , 1UzIcoz.png , am revenit in News Reporter pentru a 4-a oara, dar l-am parasit lafel de repede, cu rank 2, urmand sa merg in taxi. Dupa o pauza de 2 saptamani, la insistentele unui but, cr7, am revenit pentru a 5-a oara in News Reporter, acasa. Intre timp, cineva mi-a copiat numele, YuwpEl0.png , am fost urmarit de dracu, 8J8SH8V.jpg , m-am certat cu anumiti nubi, 0GsGS5x.png , cineva si-a dat seama de deviza vietii mele, vZ7lrDt.png , dar totusi, aproape am reusit sa umplem o pagina de 20 de randuri cu anunturi, FzsoOHr.jpg . Pe parcursul acestor 5 sesiuni de News Reporter am dat destul de multe news-uri, cica rp, 0eFczZd.png , 2202sXg.jpg , V0yWGiZ.jpg , rtASdGX.jpg , nuMZ5xd.jpg , hMchIFl.jpg , V1HXksC.png , a0RzKmD.png , o5PSziu.png , bPvzpBa.jpg .

 

Va multumesc tuturor ca m-ati facut omul care sunt astazi, atat in virtual cat si in viata reala, de la voi am invatat o gramada si continui sa invat. Aveti tot respectul meu, chiar daca cateodata nu arat asta, si sper ca si eu am reusit sa va castig increderea si respectul. M-am distrat foarte mult alaturi de voi si sper ca ma voi distra in continuare. Experienta pe care am trait-o in News Reporter nu poate fi exprimata in cuvinte, o data News Reporter, pentru totdeauna News Reporter. News Reporter Mafioto 4 ever!!

 

Daca am uitat vreun eveniment special, va rog sa imi semnalati.

 

Lista de persoane inca o completez pe parcurs ce imi aduc aminte.

Maine o sa iti dau +1. Toata povestea vietii tale ai scris-o intr-un post. :)). Frumoasa poveste, frumoasa prietenie !

Link to comment
Share on other sites

Of, viata mea. Ce dor mi s-a facut de NR :)))))))

Am si eu destule poze, dar mi-e lene sa le uploadez acum.

 

Cand ai timp si chef, sa mi le dai si mie, ca, atunci cand o sa ma las, vreau sa scriu o carte.

 

 

Maine o sa iti dau +1. Toata povestea vietii tale ai scris-o intr-un post. :)). Frumoasa poveste, frumoasa prietenie !

 

ms :* As vrea eu sa fie toata, dar mai am destule de scris, doar ca nu mai am poze...

Link to comment
Share on other sites

Cand ai timp si chef, sa mi le dai si mie, ca, atunci cand o sa ma las, vreau sa scriu o carte.

 

 

 

 

ms :* As vrea eu sa fie toata, dar mai am destule de scris, doar ca nu mai am poze...

Uploadez acum cateva.

Prima parte: http://imgur.com/ZoYjSfu,GYvxf3d,Glqspcb,E7QGgV9,9hkDWOv,iIroW14

Link to comment
Share on other sites

Uploadez acum cateva.

Prima parte: http://imgur.com/ZoY...9hkDWOv,iIroW14

 

Mi-am adus aminte de faza cand am mers cu bus-u la cabana pe chillad si am zis bancuri :X:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

Iti recomand sa te faci poet. Poate poate, o sa ai noroc

 

Tentant dar scriu doar in timpu liber si de distractie. E adevarat ca am imaginatie, dar asta nu inseamna ca as fi un scriitor bun...

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.