Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@@@ in toate posturile, quote nu va mai place?

 

Ma bucura in schimb ca am primit atat de multe PM-uri cu compunerile voastre, acestea insumandu-se la 1... DA, AM FOST SARCASTIC, BTW, locul 2 va fi premiat de asemenea, daca am 1 singur participant ma voi declara castigator! Chck activitati si targuri, dau edit acum.

Link to comment
Share on other sites

@@@@ in toate posturile, quote nu va mai place?

 

Ma bucura in schimb ca am primit atat de multe PM-uri cu compunerile voastre, acestea insumandu-se la 1... DA, AM FOST SARCASTIC, BTW, locul 2 va fi premiat de asemenea, daca am 1 singur participant ma voi declara castigator! Chck activitati si targuri, dau edit acum.

Daca nu sunt cel putin 5 concurenti eu nu mai dau nimic...pentru ce? eu zic ca e un numar rezonabil....din aproape 30 de oameni. Nici tu ar trebui sa mai dai ceva.

 

K

Scriu de pe telefon...daca am mancat litete asta e....

Link to comment
Share on other sites

Daca nu sunt cel putin 5 concurenti eu nu mai dau nimic...pentru ce? eu zic ca e un numar rezonabil....din aproape 30 de oameni. Nici tu ar trebui sa mai dai ceva.

 

K

Scriu de pe telefon...daca am mancat litete asta e....

 

Si eu m-am gandit la chestia asta... Oricum, scopul concursului s-a dus nabii daca nu trimit macar 7-8

Link to comment
Share on other sites

@@RobertCM Ce tip documentat esti, cauti informatii despre membri. Despre mine ce ai gasit?

 

 

 

Minato sau Minato Mirai 21 cum i se mai spune, este un cartier modern din Yokohama, Japonia.

 

Numele, care înseamnă „Port viitor 21”, a fost selectat printr-o competiție publică. Construcția cartierului, care are o suprafață de 356.000 m², a început în 1983. Zona este portuară, terenul fiind în marea sa majoritate recuperat din mare prin umplere cu pământ.

Link to comment
Share on other sites

Neata News Reporter! Welcome celor noi!

@RobertCM te informezi despre fiecare membru in parte? Lucrezi la SRI?

 

 

 

Tomas Garrigue Masaryk; (n. 7 martie 1850, d. 14 septembrie 1937), cunoscut și sub numele de Thomas Masaryk, a fost un politician, sociolog și filozof austro-ungar. Original, el și-a dorit să reformeze monarhia habsburgică într-o democrație federală, dar, în timpul Primului Război Mondial, acesta a dorit abolirea monarhiei și, cu ajutorul aliaților a reușit în cele din urmă acest lucru.

Felicitari!

Link to comment
Share on other sites

Tomas Garrigue Masaryk; (n. 7 martie 1850, d. 14 septembrie 1937), cunoscut și sub numele de Thomas Masaryk, a fost un politician, sociolog și filozof austro-ungar. Original, el și-a dorit să reformeze monarhia habsburgică într-o democrație federală, dar, în timpul Primului Război Mondial, acesta a dorit abolirea monarhiei și, cu ajutorul aliaților a reușit în cele din urmă acest lucru.

Felicitari!

 

Nu am murit inca :)) ... dar totusi interesante informatiile

 

 

EDIT (ca sa nu fac SPAM):

Adica eu nu am loc pe acea lista? lasa ca te tin eu minte..

 

Nici eu nu sunt pe lista lui :(

[...] uiDivo, Brunetta, Bilbarbosu, Eugen90 [...] TomaS nu apare

Edited by MisterTomas
Link to comment
Share on other sites

Ce faci ba nabus, am uitat sa-ti zic pe forum felicitari pentru lider, aplic? :))

 

Welcome celor vechi, poate ma intorc si eu, multa bafta.

Adica eu nu am loc pe acea lista? lasa ca te tin eu minte..
Link to comment
Share on other sites

Welcome celor vechi, poate ma intorc si eu, multa bafta.

 

nuuuu... cum ti-a venit ideea asta? Oricum daca vii, o sa am asigur ca dai testul cu mine si vei pica ! >:P

 

 

Adica eu nu am loc pe acea lista? lasa ca te tin eu minte..

 

Suntem incadrati la "si multi altii", stiu eu :D.

Link to comment
Share on other sites

nuuuu... cum ti-a venit ideea asta? Oricum daca vii, o sa am asigur ca dai testul cu mine si vei pica ! >:P

 

 

 

 

Suntem incadrati la "si multi altii", stiu eu :D.

Imi dau seama ca suntem incadrati acolo.. Dar ce sa-i ceri.. Doar e snrobert..
Link to comment
Share on other sites

Imi dau seama ca suntem incadrati acolo.. Dar ce sa-i ceri.. Doar e snrobert..

A venit spamer-ul frate....cand citesti Bmw citesti spam...cand citesti BmwX5 citesti foarte mult spam....are spam-ul in sange..Welcome ba but, sper ca ai facut aseara ss la invite =))

Link to comment
Share on other sites

@, Salut MateR, salut tuturor!

 

O sa incerc si eu sa fac compunerea aia dar nu am idei pentru ea.

Edited by David66
Link to comment
Share on other sites

A venit spamer-ul frate....cand citesti Bmw citesti spam...cand citesti BmwX5 citesti foarte mult spam....are spam-ul in sange..Welcome ba but, sper ca ai facut aseara ss la invite =))

Nu am facut ss. Nu sunt genul sa ma laud..:))

Hai ca am plecat la fotbal..

Link to comment
Share on other sites

Minato sau Minato Mirai 21 cum i se mai spune, este un cartier modern din Yokohama, Japonia.

 

Numele, care înseamnă „Port viitor 21”, a fost selectat printr-o competiție publică. Construcția cartierului, care are o suprafață de 356.000 m², a început în 1983. Zona este portuară, terenul fiind în marea sa majoritate recuperat din mare prin umplere cu pământ.

Oficial esti cel mai bun motor de cautare din lume, Google fiind o minciuna. Eu sincer nu ma asteptam sa imi oferi un astfel de raspuns :)) Esti tare.

Edited by Yellow Flash
Link to comment
Share on other sites

Seara buna, eu sunt un nou ciubon venit aici alaturi, o sa ne petrecem marea majoritate a timpului pe forum.

Boyd te pwp :* si ia cucu.

Razvi de tzuc :*.

Mater ia si tu un cuc :*.

Am revenit si eu, Boyd let's start the party again :* SPAAAAAAAM ai mai dezverginat ceva.

**Am uitat de CM, cum sa uit de CM??? Salut nab :)

 

*Pentru cine nu stie si ma cunoaste/nu, sunt Max_Payne.

***Ce informatii ai despre mine CM?

Edited by Papoi
Link to comment
Share on other sites

Seara buna, eu sunt un nou ciubon venit aici alaturi, o sa ne petrecem marea majoritate a timpului pe forum.

Boyd te pwp :* si ia cucu.

Razvi de tzuc :*.

Mater ia si tu un cuc :*.

Am revenit si eu, Boyd let's start the party again :* SPAAAAAAAM ai mai dezverginat ceva.

**Am uitat de CM, cum sa uit de CM??? Salut nab :)

 

*Pentru cine nu stie si ma cunoaste/nu, sunt Max_Payne.

***Ce informatii ai despre mine CM?

Bine ai (re)venit!

BmwX5, ma mai stii? :) Bine ai (re)venit!

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.