Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Bravo ma, sper sa fac si eu 100 pana saptamana viitoare? Hai cu 1000. :))

Link to comment
Share on other sites

Neata ! Ti-ai terminat bă pachetul? :-? . Ziarele le-ati scris? Hă? Ă?

 

ON TOPIC: Câți dintre voi se bucură că încep școala și de ce? Personal, intr-un fel mă bucur, imi vad colegele lalalala , dar cand ma gandesc ca apar si temele ... :(

Link to comment
Share on other sites

@, Neata. Eu pot spune ca astept sa inceapa scoala pentru ca va fi prima data la liceu cam de asta as vrea sa inceapa + ca am scapat si de diriginta mea de tot maroul.

 

P.S.: Daca as spune cu era imi iau warn pe forum.

Edited by David66
Link to comment
Share on other sites

Neata ! Ti-ai terminat bă pachetul? :-? . Ziarele le-ati scris? Hă? Ă?

 

ON TOPIC: Câți dintre voi se bucură că încep școala și de ce? Personal, intr-un fel mă bucur, imi vad colegele lalalala , dar cand ma gandesc ca apar si temele ... :(

Neata, personal si eu ma bucur, pentru ca imi place sa merg la scoala, mai o panarama la ore. mai cu colegii, mai un chiul de la ore..

Si tot asa.

Dar pe deoparte nu imi place. Oricum nu imi fac temele, dar este clasa a 12a..:))

Link to comment
Share on other sites

Neata ! Ti-ai terminat bă pachetul? :-? . Ziarele le-ati scris? Hă? Ă?

 

ON TOPIC: Câți dintre voi se bucură că încep școala și de ce? Personal, intr-un fel mă bucur, imi vad colegele lalalala , dar cand ma gandesc ca apar si temele ... :(

Sincer sa fiu astept sa inceapa scoala, distractie, panarama la ore, vorba lui BMW chiuluri impreuna cu colegii, iar a doua zi sa auzim ca dam lucrare ca am plecat de la ultimele 2 ore, :)))), si multe fete :X :X

 

Cam asa suntem noi : 1370438_447357798713806_1412885561_n.jpg?oh=41025e05754d4978c525fe0b51e003ac&oe=5234D5E9&__gda__=1379266621_54e1533da5069f5808558372707a042f

Edited by FilipRemus
Link to comment
Share on other sites

Neata ! Ti-ai terminat bă pachetul? :-? . Ziarele le-ati scris? Hă? Ă?

 

ON TOPIC: Câți dintre voi se bucură că încep școala și de ce? Personal, intr-un fel mă bucur, imi vad colegele lalalala , dar cand ma gandesc ca apar si temele ... :(

Fuck NO. Cine isi face temele in liceu ? :))

Link to comment
Share on other sites

@, nu ba nu, nu mi-am terminat pachetul, nu mi-am scris ziarele, e timp, astazi fac tot.

Nu, mie nu-mi place ca incep scoala pentru ca revin temele si orele de romana foarte plictisitoare, orele de matematica foarte stresante, orele de franceza foarte urate.

BTW, neata.

Link to comment
Share on other sites

Da ba, imi fac si eu temele. Ce-i rau in asta? @, La mine nu-i vorba de ore naspa, is la filo si la chimie / fizica / mate profii ne pun note asa... am doar 9-10 :)) In rest, ore misto, Engleza, franceza mai putin.. nu prea imi place, romana si altele :D Ne vedem mai incolo in joc. ;)

 

 

 

EDIT: Sa-mi zica cineva taxa de participare si premiul la Concurs de cultura generala. La topicul "Emisiuni" e suma dinainte de denominare, dar repede va roooog

Edited by RTS Mater
Link to comment
Share on other sites

Ziarele nu sunt scrise oamnei buni!

 

Lasati posturile si scrieti alea in joc.

Cum vrei sa scriem daca de pe la 14 isi tot da rr'uri sv?

Si asa se intra greu pe sv.

Hai salut la toata lumea!!

Link to comment
Share on other sites

Cum vrei sa scriem daca de pe la 14 isi tot da rr'uri sv?

Si asa se intra greu pe sv.

Hai salut la toata lumea!!

 

Da...adevarul e ca de marti de cand le-am ales...vineri trebuia sa le scrieti. Acum sa fim seriosi, normal ca serverul are toata vina....

Link to comment
Share on other sites

Neata, cica am ban pe ip :)) am facut cerere de unban, cred ca e ceva bug. Astept unban si ne auzim in game.

Cred ca ai tastat de 3 ori parola gresita sau cu caps lock activat.

Neata news reporter.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.