Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nu, dar am suflat si tras in piept pasarica-uda.jpg72576_maica-domnului.jpg

N-am mai intrat in SA:MP din septembrie, probabil nu.

 

 

Na cine a intrat-n NR =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

Bai cai batrani, Krysty, HashBua si Deidara, ce cautati in NR?

 

 

Cine esti?

 

Bagi un spam?

 

 

 

N-am mai dat refresh la pagină. Am fost rău pe Minecraft. :))

Avem timp, stai liniștit.

Ce-i cu revenirea ta?

 

Buna dimineata si bine v-am regasit stimatii mei camarazi, stiu ca multi dintre voi nu ma cunoasteti dar sper ca ne vom intelege bine. Sunt extrem de entuziasmat pentru ca am reusit sa ma reapuc si mai exact ca ma aflu din nou in cadrul acestei factiuni de vis. Cred ca sunt cel mai in varsta dintre voi asa ca imi puteti spune Dad, Daddy, Tati, etc.. :)). Nu vreau sa scriu un roman, asa cum obisnuiam, in mare parte sper sa ducem News Reporter pe culmile apogeului si sa facem o treaba frumoasa impreuna, adica cu un asa lider si asa membrii nici nu se pune problema. Ma duc sa fac curat, dupa ma voi apuca de treaba. O zi frumoasa ca mine! :))

 

P.S: Am un server de Team Speak 3, unde putem vorbi toti la microfoane, doar factiunea noastra, voi face un spatiu dedicat acestei factiunii, e foarte usor de folosti pe langa aceste lucru ai avantajul microfonului la buton, deci cand doresti sa vorbesti apesi o tasta, pana atunci asculti. Claritate maxima, fara deranj, nu trebuie sa suni sa iti faci conturi puri si simplu iti pui un nume si te alaturi conversatiei. E uzual si cu siguranta va fi si distractiv, sa ne auzim glasciorul, sa facem misto de razvi in timpul sedintelor, s.a. :)))

Nu credeam ca o sa va mai dau qoute in topicul asta cat de curand....Welcome ba, daca nu veneati voi stiti ce se intampla. Si MDY, batrane, hai ba si tu :))). Cred ca ideea lui Hash cu teamspeak e buna, o sa discutam la sedinta.

Bun venit Deidara, HashBua si Krysty. Va cunosc, am fost candva colegi. Nu va faceti griji, ma veti cunoaste si voi.

Ma cunosti si pe mine? Ca eu sincer nu te cunosc :)))

Link to comment
Share on other sites

Nu credeam ca o sa va mai dau qoute in topicul asta cat de curand....Welcome ba, daca nu veneati voi stiti ce se intampla. Si MDY, batrane, hai ba si tu

Daca vrei un inactiv in factiune vin :)).

Si daca-mi cumperi clear FP, n-am chef sa astept 60 de ore.

Link to comment
Share on other sites

Salut, bun venit celor noi! Sper sa ne intelegem bine.

Slash hai cu spamul :))

0-53629-spam1_3c296e45a1.jpg

HAI CU SPAMU' WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. SA TRAIASCA NASII WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

Normal ca acest post nu este pentru +1!

Link to comment
Share on other sites

Uelcom. O sa ne intelegem bine daca nu esti turnator si nu ti-e frica sa te bagi in vorba cu noi :D

@@CemiL, Concurezi cu mine CemiL ? :))

Iote aci: http://imgur.com/a/yFKyt

 

 

@, Ce-i aia ma? Pai cu un SAMI installer vii la mine ma? Sa faci ce am facut eu. Munca grea si moduri create. Atunci mai discutam.

@, Daca nu esti turnator, voi incerca sa te am ca bun prieten!

 

 

Cemile, ce Sami visezi? Vrei sa imi fac din gta sa , GTA V ?

Bajetii, mai are rost sa va arat cei 2GB de moduri care zac in sampul meu?

 

 

 

 

 

 

Welcome celor noi sau mai bine zis "vechi".

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

Bajetii, mai are rost sa va arat cei 2GB de moduri care zac in sampul meu?

 

 

 

 

 

 

Welcome celor noi sau mai bine zis "vechi".

Ia sa vedem ce are CM in GTA. Uimeste-ne cu niste poze :))

Link to comment
Share on other sites

@MisKa eu zic ca voi rezista cel putin pana la rank 4. Daca mi-am propus asta, chiar asta voi face. Chiar daca se intampla sa mai iau un FW stau pana cand primesc clear. Cu gandul de a deveni mare am reintrar in News Reporter.

Link to comment
Share on other sites

Na cine a intrat-n NR =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

Bai cai batrani, Krysty, HashBua si Deidara, ce cautati in NR?

 

Cal bătrân ești tu, bă, felație tristă.

O arzi sultan în America? Stai liniștit că tot de Nutline și Cola la 0.5 vei avea parte. Nu te uit.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 

 

 

Nu credeam ca o sa va mai dau qoute in topicul asta cat de curand....Welcome ba, daca nu veneati voi stiti ce se intampla. Si MDY, batrane, hai ba si tu :))). Cred ca ideea lui Hash cu teamspeak e buna, o sa discutam la sedinta.

Ma cunosti si pe mine? Ca eu sincer nu te cunosc :)))

Mai ales pe tine. Va cunosc pe majoritatea, nu sunt un nab pe server sa nu va stiu.

 

Bun venit celor noi.

Link to comment
Share on other sites

Mai ales pe tine. Va cunosc pe majoritatea, nu sunt un nab pe server sa nu va stiu.

 

Bun venit celor noi.

Da, mi-am adus aminte. Uitasem ce ai scris in aplicatie :)):D

Edited by RazviTnx xD
Link to comment
Share on other sites

1+1x0+1+1x0=?

 

Daca nu raspundeti corect dati +. :))

Un spamer mai mare ca mine. Raspunsul este 6 cai!

Iar adevaratul raspuns este 2! :))

Ia baga aicisa 1+2+3+4+5+4+2+214+14+131+2312412+3124+14+1+3125+123x+1231+2312+31=?

Link to comment
Share on other sites

Dai + daca o rezolv? :D

Iti dau + doar daca faci 69 de posturi si ramai la 69. Sau rezolva asta 5644688888845465135468465+65465321564645461648*6

56453454687=?

Sa stii ca pe calcuator nu merge sa faci. Nu ai atatea cifre disponibile!

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.