Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Pe mine nu ma feliciti? Pentru ce? Nu stiu,....gaseste tu un motiv...

Ok, m-am gandit FELICITARI CA AI REZISTAT O SAPTAMANA IN FACTIUNE! :)), tu ai vrut-o.

Link to comment
Share on other sites

Ba slabilor....mai multa activitate in topicul asta...pai ce e asta?

Da ma, eu fac spam, da pagini in urma da n-am cu cine.....cum a zis Robert ca gata cu spamu ca trec la sanctiuni se caca astia pe ei si nu posteaza cu lunile!!

 

Eu si Mahone ce "ne mai facem treaba" ca retul zic PAS, si e pacat sa ai ocazia sa faci +1 si sa nu o faci:)). Tu ce mai faci ba? Toate bune si frumoase?

Link to comment
Share on other sites

Am raspuns la live-uri Cartof ai 2 bucati! Asta asa ca te iubesc :)

Robert a hotarat ca sanctiunile sa se supende momentan ca sunte foarte putini rank 3 +.

Antycus esti nab. OVER!

Se pare ca tergul a ramas tot la ora 15, o sa ramana asa probabil.

Link to comment
Share on other sites

Am raspuns la live-uri Cartof ai 2 bucati! Asta asa ca te iubesc :)

Robert a hotarat ca sanctiunile sa se supende momentan ca sunte foarte putini rank 3 +.

Antycus esti nab. OVER!

Se pare ca tergul a ramas tot la ora 15, o sa ramana asa probabil.

 

Bai Mahone am si eu o cerere de simulare de ceva zile, nu vrea nimeni sa mi-o accepte. Nu vrei sa faci si tu o fapta buna? :)))

Ma ofer eu rank 3 pentru live, daca duceti lipsa :)))

Link to comment
Share on other sites

 

Bai Mahone am si eu o cerere de simulare de ceva zile, nu vrea nimeni sa mi-o accepte. Nu vrei sa faci si tu o fapta buna? :)))

Ma ofer eu rank 3 pentru live, daca duceti lipsa :)))

Stai linistit nu suntem chiar asa disperati :)

Am sa accept cerere, dar cum de am trecut peste ea? :|

Link to comment
Share on other sites

Sa verificati topicul "Sedinte si evenimente"


Welcome celor noi, incercati sa va integarti cat mai bine si repede, sunt baieti de treaba astia.


Rank 3+ daca nu postati evidentele de la interviuri consider ca nu v-ati ocupat de ele si veti fi sanctionati, chiar daca de fapt le-ati luat. Daca nu postati e ca si cum nu v-ati fi ocupat de live.


Rank 4+ mai urmeaza o tura de teste in weekend, sau asa sper, sper sa am pe cine sa accept. Raspund vineri seara, iar pana duminica sa si terminam testele.


Cei care ati intrat astazi (joi) nu sunteti obligati sa faceti raport.


Edited by GF RobertCM
Link to comment
Share on other sites

Ar fi frumos sa fiti activi si in acest topic, sa nu il lasati sa moara. Toti care aveti ceva de discutat, cu referire la factiune sau chiar joc, postati aici cu incredere.

Edited by Mahone
Link to comment
Share on other sites

Da, la anunturile RP trebuie dovezi, in special la cele cu referire la accidente sau alte intamplari din game, revolte, fun hour... etc.

Link to comment
Share on other sites

La raport, daca dam un anunt Roleplay despre un player ca a fost promovat la un rank inalt, ne trebuie dovezi ?

 

In cazul de fata nu iti trebuie dovezi, se poate verifica pe site-ul RPG. Over.

 

LE:

 

Va multumesc tuturor pentru tot ajutorul acordat. Eu voi parasi News Reporter. Sa ne auzim cu bine!

Edited by RTS Mater
Link to comment
Share on other sites

In cazul de fata nu iti trebuie dovezi, se poate verifica pe site-ul RPG. Over.

 

LE:

 

Va multumesc tuturor pentru tot ajutorul acordat. Eu voi parasi News Reporter. Sa ne auzim cu bine!

Bafta Mater! Sper sa mai treci pe la noi!

 

Succes in toate Mater.

Am asteptat o ora simularea si se baga cineva in fata.... asa da. Noapte buna!

Scuze sonador, eu am fost de vina, am fost uitat ca tu ai simulare de emisiune si v-am programat pe amandoi o data, si dupa l-am luat pe antycus ca sa termin mai repede. Stiam ca tu la emisiune stai mai mult si de asta.. scuze daca vrei eu sunt on dam acum.

Link to comment
Share on other sites

Hai noroc, nici eu nu am fost prea activ in topicul asta, dar pe viitor sper sa se remedieze si asta, nu ma prea caracterizeaza spamul la discutii si nici nu prea am cu cine face :)) Voi ce faceti?

Link to comment
Share on other sites

Eu stau si astept sa se uite CM la propuneri, si astept sa luati voi rank up sa nu mai fiu singurul rank mare inafara de lider si sublider.

PS: Dragut avatar :)

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.