Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

  • Nick:Mr.Alexutz13
  • Rank:1
  • Vechime(perioada exacta petrecuta in factiune):2 saptamani si 4 zile.
  • Xin- Bogatul factiunii omul cu ordinea cel care imi corecta si daca erea bine =)) insa nu te lasa la greu si iti explica orice orcand ON 24/24 Ps: Mai culcate si tu omule =))

 

Mulţumesc pentru 'poreclă'. :))

Ai fost amuzant şi m-am bucurat că ai fost membru NR, chiar dacă mă cam enervam când nu corectai în anunţ ceea ce-ţi ziceam să corectezi. :))
Cu bune, cu rele, ne-am distrat şi chiar îmi pare rău că pleci.

Succes mai departe!

Link to comment
Share on other sites

@@Freeq, a fost destul de interesant, la fel şi la 'Protect the VIP'.

Aici sunt câteva poze de la al doilea 'war'.

 

Mai aşteptăm să 'sunăm apa-n capul' altor facţiuni. :)))

Am auzit ca ati facut mare baieteala la war. Bravo :)) DM-istilor.

 

E naspa poza asta de profil. Inca nu ai bani de insula. :))

Link to comment
Share on other sites

Hai, @LuPiTo, să ne fericim.

 

10014640_657657964302913_266547808163597

Doar asa ma scoti din starea proasta pe care o am. :))

 

Bună ziua, colegi ! Nu uitaţi că la 14:00 avem şedinţă, sau mă rog, mini şedinţă. PS: Lupito, mersi pentru "aia mică" din HQ.

Varule Laurece... Lupul te rezolva, tariful este un Infernus. AI timp 24 de ore sau platesti sau iti luam casa =))

Edited by LuPiTo
Link to comment
Share on other sites

@, lasa ba, noi sa fim sanatosi ca de restu ...

 

@@LuPiTo, sincer chiar imi pare rau ca pleci, ai fost un coleg prea bun. Multa bafta mai departe si nu te opri din ce faci, faci prea bine..

Link to comment
Share on other sites

@@LuPiTo, nu am cuvinte..

Am vorbit noi ceva astăzi, dar se pare că influenţa mea asupra ta nu a fost destul de mare, chiar îmi pare rău că nu am reuşit să te conving..

 

Te asigur că pe lângă multitudinea de lucruri pe care le fac pentru această facţiune, voi lua bunătatea ta asupra membrilor şi o voi aplica cum ştiu eu mai bine. Din păcate, nu pot lua şi activitatea ta fizică deoarece şi asa fac prea multe.

 

Aştept cu nerăbdare să văd integrarea ta în următoarea facţiune şi cine ştie, poate ne vom întâlnii odată, vom merge la o bere şi vom vorbii despre acest moment.

 

Până atunci, ţinem legătura în joc.

Adevărat, probabil nu va mai fi chiar la fel deoarece canalul de comunicare va fi mai 'strâmtorat', dar nu te voi uita mult-mult timp.

 

Succes!

Link to comment
Share on other sites

@@LuPiTo, nu am cuvinte..

 

multitudinea de lucruri pe care le fac pentru această facţiune şi asa fac prea multe.

 

 

 

200.gif

 


 

 

 

Oameni buni, va rog sa terminati pachetele si sa dati live-urile care nu s-au dat pana acum. In rest aveti liber, am inchis topicul de Servicii.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.