Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare reporteri. In primul rand... hai sa uram "La multi ani!" comunitatii noastre. Peste putin timp o sa ma intorc si eu acasa si o sa intru maine in joc.

Ce lucruri s-au discutat la sedinta de saptamana trecuta si cum a fost la war? :)) Ce nebunii ati mai facut intre timp?

Edited by SQ CREATIVe
Link to comment
Share on other sites

http://forum.b-zone.ro/topic/38195-news-reporter-sedinte-si-evenimente/?p=3450340

 


 

-- să aveţi pregătite ziare.

-- să fim cel puţin 3 reporteri rank 3+ pentru eventuale interviuri.

-- să dăm dovadă de profesionalism.

-- cel puţin 7 membri rank 1+ pentru anunţuri.

 

Dacă ne faceţi de râs cu prezenţa nu vom mai organiza activităţi până ce nu vom fi mulţi prezenţi la o activtate în facţiune.

Link to comment
Share on other sites

Frumos targul de ieri, insa lagul a fost o problema.

Imi pare rau ca am intampinat acea eroare si nu am putut sustine interviul respeciv alaturi de sRn, dar o sa organizam altele cu prima ocazie, sa demonstram ca suntem activi si ca se poate!

Ma bucur ca a fost realizat in sfarsit proiectul la care lucrau sRn si Bodo de ceva vreme si ca au fost implementate noile emisiuni si interviuri. Foarte bine structurate topicurile si detaliile pentru reporteri si nu numai.

O greseala minora, @@sRn,

 

- Tipuri de emisiuni:

Emisiuni (interviuri) spontante:
- Aceste emisiuni poate fi susţinute în diferite cazuri:
-- La organizarea unui eveniment impotant.
-- La terminarea unui eveniment important.
-- La accidente.
-- La waruri.
-- La prezentarea unor eventuri organizate de către admini/primărie/alţi membri importanţi ai comunităţii.
-- Când un jucător primeşte un rank important (4+).
-- Alte cazuri.
- Nu există un model pentru aceste emisiuni, trebuie să fiţi cât mai naturali şi creativi.
- Aceste emisiuni nu ar trebui să dureze mai mult de 15 minute.

In topicul de Dtalii & Pachete de anunturi.

Totul e foarte bine structurat, felicitari!

Restul... cam liniste prin topicul asta... chiar nu este nimeni in stare sa dezbata un subiect anume? Puteti face doar posturi cu "Salut!", "Buna dimineata", "Back de la veceu"? Pacat...

Link to comment
Share on other sites

Ok.

Ies si eu putin afara... tocmai ce-am prins vreme mai buna ca de o saptamana e innorat, ploua si bate vantu... se vede ca vine toamna...

Diseara poate organizam un eveniment cu factiunea, o sa pun cand ajung acasa pozele de la targ si de la evenimentul de deagle de acum 2 zile.

Ne auzim diseara! Noroc.

Link to comment
Share on other sites

Ok.

Ies si eu putin afara... tocmai ce-am prins vreme mai buna ca de o saptamana e innorat, ploua si bate vantu... se vede ca vine toamna...

Diseara poate organizam un eveniment cu factiunea, o sa pun cand ajung acasa pozele de la targ si de la evenimentul de deagle de acum 2 zile.

Ne auzim diseara! Noroc.

Gata!!! De luni la scoala cu voi!!! Muhahaha X-)

Carti!!! - Te ajuta sa fi neprost.

Link to comment
Share on other sites

@, Scuze ca nu am putut veni la activitate, dar am avut cateva probleme cu internet-ul.

Cu siguranta voi fi prezent de acum in colo la toate activitatile.

Link to comment
Share on other sites

@, Scuze ca nu am putut veni la activitate, dar am avut cateva probleme cu internet-ul.

Cu siguranta voi fi prezent de acum in colo la toate activitatile.

 

 

LI - NIS - TIT! ;)

Acest gen de activitati nu necesita prezenta obligatorie, dar sunt importante pentru activitatea voastra, este ceva gen un + pentru a promova in aceasta factiune.

Edited by SQ Scrappy
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.