Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Le multumesc membrilor care au participat la activitatea obligatorie din aceasta zi. In alta ordine de idei, sunt dezamagita de cei care au primit FW pentru absenta, avand 6 zile la dispozitie sa posteze o invoire. De asemenea am sesizat neseriozitate din partea unor membri care au spus ca vor fi prezenti (nu dau nume, se stiu ei) la activitate, dar nu si-au facut aparitia.

 

Am nevoie de oameni seriosi, devotati si care se tin de cuvant in conducerea factiunii. Sa nu va plangeti pe urma ca de ce nu primiti rank up. Asa cum mi-am facut timp sa vin si sa organizez activitatea  impreuna cu Hollow (sublider Paramedics), asa puteau si altii din aceasta factiune... sau macar sa nu fi mintit ca aveti timp sa veniti, asta m-a deranjat.

Tin sa-i felicit pe @AUDI RS8 si @Pheno K1ng deoarece au fost ultimii 2 care au ramas in viata, mai mult sau mai putin. Cei 2 au primit o amuleta.

Edited by Ailime
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Blur said:

Salut.

Daca vreti mod nr (pt ag si ai) click aici.

kBvHXtJ.png

 

Puteti sa-l folositi fara probleme, e destul de sigur (in ciuda celor care-s antimoduri), daca il folositi corespunzator.

O sa mai adaug chestii, astept si idei.

 

 

Chiar daca sunt impotriva acestora, multumim pentru mod, Blur. ❤️ 

 

va.las.o.pesa

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.