Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bun venit celor noi, sper sa ramaneti in aceasta factiune cat mai mult timp si sa contribuiti cu tot ce se poate.

Noapte buna va doresc, ma pun si eu la somn. Ne auzim dimineata, aveti grija de voi!

Link to comment
Share on other sites

@,

Raportul trebuia sa-l incepi de aseara de la ora 00:00 si il postezi saptamana viitoare.

Sau daca ti-ai facut minimul pentru rank 1 pana la 00:00 puteai sa-l postezi.

P.s:Ai mare grija la posturile inutile, se sanctioneaza.

 

Neata baieti si fete sper sa fim cat mai multi la activitatea de astazi.

Link to comment
Share on other sites

 

Mă bag eu <3.

Deoarece esti nou nu am sa te sanctionez de la primul post "aiurea".

Mesajul pe care il postezi trebuie sa fie format dintr-o fraza si sa aibe legatura si cu factiunea. Te rog sa intri Aici (daca nu ai facuto pana acum) si sa citesti.

Edited by Tovarasu AlexXXXD
Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze ca nu am putut sa ajung la activitate,am avut ceva treaba.(am facut cerere de invoire)

Nopate buna ma bag la TV.

Link to comment
Share on other sites

Se pare că internetul mi-a dat planurile peste cap. La ora 18:00 am rămas fără net, dar sunt convins că Alex m-a suplinit cu succes. Sper că v-ați distrat la acel eveniment. :) Banii îi veți primi după ce Alex îmi va spune câștigătorii, implicit locurile 2 și 3.

 

Rapoartele de activitate le voi controla, de asemenea, mâine, pentru că am apucat să corectez doar trei și am avut problema pe care v-am spus-o mai sus.

 

Vă urez o săptămână cât mai plăcută, cu rezultate școlare foarte bune.

 

Noapte bună.

Link to comment
Share on other sites

Se pare că internetul mi-a dat planurile peste cap. La ora 18:00 am rămas fără net, dar sunt convins că Alex m-a suplinit cu succes. Sper că v-ați distrat la acel eveniment. :) Banii îi veți primi după ce Alex îmi va spune câștigătorii, implicit locurile 2 și 3.

 

Rapoartele de activitate le voi controla, de asemenea, mâine, pentru că am apucat să corectez doar trei și am avut problema pe care v-am spus-o mai sus.

 

Vă urez o săptămână cât mai plăcută, cu rezultate școlare foarte bune.

 

Noapte bună.

Mi-am terminat treaba dupa cum am spus, in seara zilei de Sambata insa nu am dat de tine sa iti trimit.

 

Neata TTC! Intru si eu in joc sa ajut daca am cu ce! O zi buna!

Link to comment
Share on other sites

Chiar daca am mai fost in cateva factiuni pasnice mai de mult, niciodata nu am reusit sa trec de rank 2 . Inainte sa fac o pauza de la sa-mp factiunile pasnice mi se pareau a fi degeaba...dar acum imi dau seama cat de frumos este..aici ma refer la faptul ca ai destul timp pentru sa-mp cat si pentru viata reala pe cand in gang-uri ai ore fixe la care trebuie sa fi on.

La fel cum am promis in aplicatia mea voi ramane aici foarte mult timp.

Felicitari celor care au primit up! :)

Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Trec pentru ultima data pe aici si vreau sa-mi iau ramas bun de la voi. Sper ca nu v-ati facut vreo impresie proasta despre mine si sper ca ne-am putut inteles cat de cat bine, pentru ca din partea mea, eu cred ca ne-am inteles chiar bine. Vreau sa va felicit pe toti cei care ati fost promovati si sa va urez mult succes cu noile functii si atributii pe care le ve-ti avea. Sper sa ne auzim cu bine si va doresc tuturor o seara buna. Salutare!

Link to comment
Share on other sites

Nu am prea postat in acest topic de cand am intrat, insa acum chiar am un motiv :)).

Mult succes celor care si-au depus demisia, va doresc numai bine atat in viata cat si in viitoarele factiuni.

Bun venit celor noi, sper sa va acomodati rapid si sa va simtiti foarte bine alaturi de noi!

____________

Ma pun si eu la somn, noapte buna tuturor si succes dimineata la scoala/liceu/alte activitati.

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi, nu prea am avut timp de SA;MP săptămâna asta că am avut teste iniţiale şi alte chestii. Mâine seară am petrecere, deci nu o să pot fi activ. O să încerc să îmi termin raportul sâmbătă dar şi mâine. Mulţumesc.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.