Jump to content

Găseşte o melodie / Find a song


South Blue96
 Share

Recommended Posts

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): Habar nu am cine canta am auzit-o astazi intr-un pub, stiu ca, un copil canta refrenul

Genul melodiei: pop/ gen summer song :-? e ceva cu energie

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : intr-un pub

Videoclip: Nu am :(

Dau un +1 Mare la gasitor

please help~!!

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): Habar nu am cine canta am auzit-o astazi intr-un pub, stiu ca, un copil canta refrenul Genul melodiei: pop/ gen summer song :-? e ceva cu energie Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : intr-un pub Videoclip: Nu am :( Dau un +1 Mare la gasitor please help~!!

 

Ai prea puţine informaţii, spune ce versuri are melodia.

Îţi las o melodie care am auzit-o şi eu prin PUB-uri, dar nu-ţi garantez nimic.

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): Trupa,melodie destul de veche.

Genul melodiei: Pop-rock. Este o melodie care inspira "concert,noapte,NewYork". Daca cineva ma intelege rog din tot sufletul quote.

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : Kiss TV,prost am fost ca nu m'am uitat la final sa vad cum se numeste...

Videoclip:As vrea eu.

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): -
Genul melodiei: Club/dance
Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : youtube
Videoclip:

la minutul 4:42 incepe

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): Nu ştiu

Genul melodiei: Hip Hop/Rap

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? :

Videoclip:

 

* A doua melodie.

 

 

Cu întărziere dar ţi-am găsit melodiile.

Una este Hindsight - Take Me Away, iar cealaltă Komplex Kai - Who I Am.Pentru "Take me Away" am găsit originala, nu ştiu ce rapper a folosit cover-ul.

Edited by South Vladyyyyy
Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): -

Genul melodiei: Club/dance

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : youtube

Videoclip:

la minutul 4:42 incepe

cineva va rog :3 ? Dau 3x +1 timp de 3 zile

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): Alan & Kepa.
Genul melodiei: Hip Hop/Rap
Când ai auzit-o ultima oară şi unde : La un prieten dar nu stiu cum se numea.

Avea un vers gen "Si zic bomba ..... resurse interminabile pentru viata de consum bag"

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): Alan & Kepa.

Genul melodiei: Hip Hop/Rap

Când ai auzit-o ultima oară şi unde : La un prieten dar nu stiu cum se numea.

Avea un vers gen "Si zic bomba ..... resurse interminabile pentru viata de consum bag"

Cred ca melodia pe care o cauti este aceasta:

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): cred că e ceva remix
Genul melodiei: cred că e Dubstep
Când ai auzit-o ultima oară şi unde?: Am auzit-o aseară pe RPG1, a pus-o Kelton la Audio Stream, dar i-am auzit doar începutul.
Videoclip: #

Ştiu doar că începe cu un beat, iar apoi "strigă" un tip ceva de genul "Roll the traid" sau "Rock the trail", habar n-am..

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): nu stiu
Genul melodiei: Pop-rock.
Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : la un grup de rockeri
Videoclip: ~

pe versuri e ceva de genu "femeile sunt niste cu*ve iar barbatii domni " || "asa a fost si asa va fi mereeu" ..

dau +1mare de tot!

 

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): avea refrenul "everybody is jumping oh oh "
Genul melodiei: party-rap
Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : in cluburi si la radio
Videoclip: -

 

 

Multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

@, salut vei primi un avertisment verbal (Aveţi voie să postaţi doar în 3-4 topicuri de tip PINNED pe zi pentru a evita spamul.) si pentru ca ai 2/3 si cu asta ai facut 3/3 care duce la un wanr pe forum. Alta data mai multa grija la regulament.

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): Avea nume neobisnuit. Se invartea vinilul pe reader iar in dreapta acestuia era tracklistul albumului
Genul melodiei: Rap-HH
Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : Vreo 3 luni in urma, pe youtube, avea putine vizualizari.

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): Link. https://soundcloud.com/andy-198/old
Genul melodiei: Dubstep.
Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : La un clip pe YouTube acum ceva timp.

Edited by Leventhe
Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): Este o manea
Genul melodiei:


Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : O stiu de cand eram mic dar am uitat numele :| , are negativul la cea de mai sus

PS: va rog cine gaseste ceva dati-mi [ quote ]

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • BIS aka OldNab changed the title to Găseşte o melodie / Find a song

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.