Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Baieti , bravo.

Sunt fericit ca avem 2 turfuri castigate.

Insa sunt mai fericit ca am scapat de un tradator!!!

Bine punctat rogo (tradator) .

In aceasta seara am batut celebrul gang mafiot "avispa rifa". Asta inseamna munca in echipa , daruire , spirit de luptator , ambitie etc... Si eu sunt fericit ca am putut reveni de la 7-1 pentru rifa la 8-7 pentru El Loco Cartel . Indiferent de ce se va intampla nu vom lasa capul jos .

 

Noapte buna El Loco Cartel .

Link to comment
Share on other sites

Salut "El Loco Cartel". Dupa cum se vede nu am mai postat de mult asa ca mam gandit sa ma bag si eu in seama. Ce mai faceti? Eu acum am venit de la soala si bag o doza de samp. Felicitari El Loco pentru war-urile de aseara, ne-am descurcat binisor, insa trebuie mentionat ca o parte din merit si chiar cea mai mare ii apartine lui Frogster. Bine Frog, sper ca vei sta mult in postura de lider. Si sa ne conduci cat mai bine ! [laugh]

 

P.S: Bun venit celor noi si mult spor la war-uri.

Edited by South HashBua
Link to comment
Share on other sites

Asta e brigada mea, pe langa ELC toti sunt simpli fulgi de nea! Big up pentru razboaie flacaii mei, sper sa o tinem tot asa. Vedeti ce face putin interes si lucrul in echipa, daca vom continua in halul asta vom fi colosali de buni.

 

P.S: Ma simt mandru ca fac parte din El Loco Cartel.

Edited by South HashBua
Link to comment
Share on other sites

Baieti am facut un lucru in echipa superb, daca vom continua la fel vom ajunge departe. E nevoie de Vointa si trecem peste tot. Putere El Loco Cartel

Link to comment
Share on other sites

Pregatiti-va emotional pentru diseara, avem war-uri grele si sper sa ne ridicam la nivelul corespunzator si sa mai luam 2 turfs.

Spram, sa luam tot SF-ul , dar daca sunt codati in Avispa nu il mai luam noi niciodata.

Eu ma duc pe afara.

Intru pe la 18:30 in game , ne auzim

Salut!

Link to comment
Share on other sites

I'm back niggas!

 

@@zeAma69 - Who made you sub-leader nab? =)) Remember Lenuta! =))

Remember BENGAL, BENGALEZ !

 

 

Revenind, eu zic sa reveniti cu picioarele pe Pamant, treziti-va din aceasta "euforie" sa nu patim cum am patit inainte de Paste, eram bucurosi ca am batut tot, zilele urmatoare am pierdut tot.

 

Multa bafta diseara la war-uri, ne vedem IG!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.