Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Astazi tin sa va multumesc tuturor colegilor mei si prietenilor care m-au sustinut, si mai ales lui CrazyFrog care mi-a acordat aceasta functie importanta in gang. Vreau sa pastram aceste teritorii pentru multa vreme si vreau sa ramanem in aceeasi formatie mereu. Va salut si va respect.

 

P.S.: Lasati ura dintre mafii ca aduce doar rau.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari bajetii pentru aceasta performanta.. Mai bine lasam ura asta intre ganguri ca nu prea aduce bine.. N-am ce sa va mai spun de cat felicitari.. Apropo, unii cred ca o sa sariti ca nu mai sunt membru astea... Cioutix here.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari tuturor, am realizat un lucru frumos pentru acesta mafie, sa nu credeti ca ati terminat, deabea am inceput un lucru frumos.

Acum trebuie sa ramanem uniti si sa mai luam ce putem din alte orase. Inca odata felicitari.

Link to comment
Share on other sites

Hai ca e o performanta frumoasa si bine pusa la punct, am muncit din greu pentru a cuceri tot Sf-ul, acum putem fi siguri in puterile noastre. Felicitari tuturor, acum trebuie sa avem ca scop pastrarea acestor turfuri cat mai mult timp si chiar cucerirea altor turfuri LS-LV. Inca odata FELICITARI ELC. ;)

Link to comment
Share on other sites

oTo la un Interview:

NR: Domnul oTo ce fel de oameni cresteti in Factiunea Avispa Rifa?

oTo: https://www.facebook.com/photo.php?v=302118166620554&set=vb.192319324267106&type=3&theater

 

 

Hai s@lp@ baieti, poate acesta va fi ultimul peu post aici =)) Succes mai departe cu SF si cu cuerirea LV si LS.

Astept report de la Avispa si inca 1 Warnin Point :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.