Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Daca unii va credeti mai speciali aici si sa nu veniti la waruri si sa stati de dragul turfurilor,faceti o gresala.Daca intri in mafie hai la 4/4 waruri si dupa faci ce vrei.

Link to comment
Share on other sites

Ba da-mi ma skype ceva prin PM ca nu-i dau de cap am reinstat tot si tot nu merge nu stiu ce drq are

Edited by AIM K0rS
Link to comment
Share on other sites

Ba da-mi ma skype ceva prin PM ca nu-i dau de cap am reinstat tot si tot nu merge nu stiu ce drq are

 

Nu stiu ce sa zic daca nu merge,eroarea aia ti-o da cand nu ai instalat microsoft visual c++,scrie si acolo sus daca te uiti microsoft c++ runtime library,incearca sa dai si rr la PC dupa ce ai instalat astea,daca tot nu merge reinstaleaza GTA.

Link to comment
Share on other sites

 

Nu stiu ce sa zic daca nu merge,eroarea aia ti-o da cand nu ai instalat microsoft visual c++,scrie si acolo sus daca te uiti microsoft c++ runtime library,incearca sa dai si rr la PC dupa ce ai instalat astea,daca tot nu merge reinstaleaza GTA.

 

Nu stiu ma ce are am incercat si ce mi-ai dat tu poate nu am instalat corect poate draci asta e numai intru pana nu rezolv asta.Daca nu vrea sa ma rezolve si pe mine nimeni, cineva care stie asta e nu toti ne-am nascul invatati si asa destepti ca unii

Link to comment
Share on other sites

BAA pana nu rezolv aceasta erroare: http://i.imgur.com/OwEusut.png

Nu pot intra in game sorry daca nu vrea nimeni sa ma ajute si pe mine am incercat de toate am reinstalat GTA de 1001 ori

Cine vrea sa ma ajute sa-mi dea PM cu skype mess ceva

Link to comment
Share on other sites

offline qMenthoL Vinnie 27.08.2014 09:16 26.09.2014 09:16 cheats la war

 

Hahaha. Magicienilor. Karma s-a intors.

 

Stai linistit nu ai vazut tu dovezile inca eu le-am vaz... vedem ce se intampla

Link to comment
Share on other sites

@@AIM K0rS, Salut, de cat sa incerc sa-ti dau tot felul de programe mai bine te trimit la o sectiunea unde lumea stie despre ce este vorba.

 

http://forum.b-zone.ro/forum/1017-support/

 

Fa un topic in aeasta sectiune.

 

@, Sper sa primesti unban, esti mai curat ca dupa dus. :)

 

Buna dimineata colegi, azi 3 waruri, 1 attack de la bratvarieni, whyyyyyyyyyyyyy?:((

Ne vedem in game.

Link to comment
Share on other sites

Ahahhaha plin de statusuri cu felicitari Vinnie,s-a facut dreptate etc,ce m-as rade sa ia unban acum =)),din cate am inteles dovezile lui Vinnie lasa de dorit,dar na ramane de vazut,daca ia unban fac pe mine de ras,le da peste bot la toti haterii,se sinucid aia =)).

Link to comment
Share on other sites

Ahahhaha plin de statusuri cu felicitari Vinnie,s-a facut dreptate etc,ce m-as rade sa ia unban acum =)),din cate am inteles dovezile lui Vinnie lasa de dorit,dar na ramane de vazut,daca ia unban fac pe mine de ras,le da peste bot la toti haterii,se sinucid aia =)).

=))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.