Jump to content

Propunere War'uri in fiecare zi


Kaine

Waruri  

478 members have voted

  1. 1. Doriti ca Warurile intre ganguri sa se tinta zilnic?



Recommended Posts

Nick: KaiNe.

 

Level: 60

Sugestie: Propun ca warurile sa se tina pe toata saptamana in fiecare zi si sa nu se mai tina sambata pentru ca unii nu pot ajunge. Dupa cum spuneam : Luni, marti,miercuri,joi,vineri.

Cu ce crezi ca va ajuta asta: In primul rand ca noi ne vom distra mai mult deoarece inainte erau war'uri de 4 ore si acum ca tot s-a micsorat la 2 ore.

Playeri ar fi multi mai multi, parerea mea.

Astept +1 pentru a vedea daca va place aceasta propunere.

Cat despre programul de war, sa fie de la 20:00-22:00, parerea mea ca este cel mai bine, unii atunci termina scoala.

Link to comment
Share on other sites

Clar da, mafiile au activitate scazuta, doar cateva ore pe zi. Daca vom avea war-uri in fiecare zi ar fi mult mai bine. Pe langa asta voturile si plusurile spun tot...

Link to comment
Share on other sites

De unde atata activitate daca o sa fie in fiecare zi, abia va puteti prezenta la warurile prezente.

Daca o sa fie in fiecare zi gangurile deja or sa intre in monotonie, acelasi lucru zi de zi.

Ganditi va rog frumos inainte sa votati. Si votati in cunostinta de cauza.

 

@@F4L oTo, Ba oTo tu mereu ai fost contra la orice chestie ;) mai bine stai in banca ta cu VIP si culcate

 

Cand o sa fii la conducerea unui gang o sa intelegi ca nu e nevoie doar de waruri zi de zi, e nevoie si de timp pentru ati antrena membri, pentru a face o sedinta, un targ, o alta activitate decat warul. Hai sa nu ducem discutia in alta directie, ce treaba aveai sa ma bagi pe mine aici ca sunt contra? Mi-am exprimat parerea, nu am voie?

 

Dar de ce nu waruri non-stop? S-ar sporii si mai rau activitate, nu?

 

Hai sa fim seriosi si sa gandim rational, deja dupa 1 zi de war nu mai ai chef, a 2-a zi te poti relaxa si antrena pentru ziua urmatoare de war. Vrei war non-stop? Foarte bine, ia un membru cu /tie si faci tot un fel de war.

Eu unul si multi ca mine nu as putea face fata warurilor zilnice si automat as parasii gangurile, unde e activitatea marita? Nu e marita, e scazuta.

Link to comment
Share on other sites

Da, pentru ca ar fi benefic si pentru departamente, intr-o oarecare masura.

Putem organiza activitati legale de war zilnic.

Privind din perspectiva gang-urilor, un war la 2 zile este totusi putin, toate factiunile cer activitate

Link to comment
Share on other sites

Chiar daca nu fac parte dintr-un gang, voi ca membri unui gang mergeti la 2-3 waruri, sunt zile in care nu mergeti deloc. Ganditi-va ca liderii / subliderii trebuie sa stea mai mereu on la waruri, daca nu, se alege prafu pe /turfs in situatia gang-ului respectiv. Il sustin pe oTo, totusi el e sublider la momentul actual, stie ce zice. In plus, ar fii prea monoton ca warurile sa fie in fiecare zi, parerea mea. Votul meu: NU.

Link to comment
Share on other sites

Parerea mea e ca daca se baga war'uri in fiecare zi sa se bage si comanda /warscore nu cred ca va convine sa stati sa faceti poze la 7-8 war'uri in fiecare zi si pe urma sa postati pe forum ...Asa daca se adauga si comanda asta la sfarsit de war'uri scrii frumos /warscore (iti apare scoru pe toata durata war'urilor ) ai facut frumos un SS si postezi ! Zic ca ar fi mai OK ! PRO !

Link to comment
Share on other sites

Categoric da! Daca nu poti veni la war, faci o cerere de invoire, pm liderului. Ar creste concurenta si multe altele. Este foarte plictisitor ca mafiot in zilele fara war, deci, este un beneficiu deoarece, in zilele de war se strang foarte multi playeri.

Link to comment
Share on other sites

Votul meu este clar NU , deoarece ar aparea monotonia. Multi membrii ai gangurilor sunt la scoala/liceu si au si alte treburi precum invatatul pentru BAC sau Evaluare Nationala. Cel mai bine ar fii din 2 in 2 zile, adica Marti Joi Sambata Luni, Miercuri si tot asa.O mafie nu inseamna doar WAR-URI. Puteti face si altceva in zilele libere precum eventuri si alte chestii.

Va rog sa votati cu cap si sa va ganditi si la alti membrii de pe aceasta comunitate. Poate ca unii au si altele de facut.

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca va spori activitatea, deoarece vor fi foarte multe pe zi si o sa fie doar full topicul de invoiri nicidecum o prezenta de invidiat.

E scoala, chiar daca sunt care nu pun pret pe ea sa spun asa, majoritatea punem pret. Multi vrem sa ajungem cineva si acest lucru' te ajuta doar studiile si talentul in cazul unora.

Si aici intervine timpul deoarece vrem si SA:MP, avem si de invatat / facut teme (care facem), iesiri cu prietenii, multi avem iubite etc...

Link to comment
Share on other sites

Da normal,deoarece warurile sunt principala activitate intr-o mafie,daca si alea sunt putine ce sa facem noi mafiotii altceva sa stam toata ziua AFK in HQ ? targurile,eventurile si astea le-au cam trecut vremea lor...

Cine crede ca nu face fata sa-si aleaga alta factiune nu-i obliga nimeni sa aplice intr-o mafie,in mafie aplici daca iti plac warurile,DM-ul,actiunea,pentru bani si alte chestii exista alte factiuni.

Link to comment
Share on other sites

Votul meu este DA, dar sunt constient de ce a spus @F4L oTo o sa curga cu FW-uri si demiteri!

Eu zic ca daca tot o sa fie implementata aceasta regula de wars, sa fie prezenta obligatori de minim trei ori pe saptmana de exemplu am fost astazi luni, mai merg joi si vineri.

Link to comment
Share on other sites

Da.Cu siguranta ar fii perfect mai ales daca programul lor ar fii de la Orele 20:00-22:00.

Link to comment
Share on other sites

NU ! Poate unii mai vor sa aiba timp si pentru altceva. Nu toata ziua de la 20:00-22:00 sa stea la calculator sa fie prezent la war. Oricum si orarul 20:00-22:00 este unul naspa. Cei de dimineata poate vor sa se puna la somn la 22 nu sa stea inca la war, mai ales daca mai prinde unu' attack pana la 22:30.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.