Jump to content

Timp rămas până la zilele B-Zone

V-am pregătit o mulțime de evenimente. Click aici

La mulți ani B-ZONE!

V-am pregătit o mulțime de evenimente. Click aici

De la ce vine numele tău?


AliNNN
 Share

Recommended Posts

Nume: Rogozoviki

De la ce vine numele tău? : De la numele meu de familie Rogoz + sufixul "-oviki" . Sunt un fan al numelor rusesti . "smecher de smecher mafiot rus"

Link to comment
Share on other sites

Nume:Stamate

De la ce vine numele tau?:E numele meu de familie,imi place sa fiu simplu si original :D.

 

Multa lume ma opreste si ma intreaba...

-Esti din Suceava ?

Eu spun nu,sunt din Ploiesti :)

Si de la atata lume ce ma intreba chestia asta"cam vreo 8 playeri cred :))"m-am gandit sa il intreb pe unu ce e asa de cunoscut numele Stamate :)),iar un baiat imi spune ca e un sat din Suceava =))))...

Dupa acea ma intreaba el...

-Esti din Suceava ?

=))))))

Edited by Stamate
Link to comment
Share on other sites

Nume: Sylvyu_Google

De la ce vine numele tau?: Sylvyu este prenumele meu, iar Google am pus deoarece de 7 ani fac $ cu Google Adsense si mi s-a parut ceva fain sa pun Google la nume :D

Edited by Sylvyu Google
Link to comment
Share on other sites

Nume: Vinnie


De la ce vine numele tău?: Eram plictisit de numele ZuZu pe care l-am "furat" din alt joc unde trebuia sa iti alegi un nume dintr-o lista. Si eram hotarat ca noul nickname sa fie ceva cu V de la numele real. As vi pus Vince daca numele de pe forum nu era luat deja de actualul [GF]Vince. Iar acest nume Vince il stiam dintr-un joc de curse unde iti alegeai numele pilotului. Dupa vreo 10 minute m-am hotarat ca va fi Vinnie. Mai pe scurt l-am cautat pe google intr-o lista de nume.


Link to comment
Share on other sites

  • Nume: Roshu

  • De la ce vine numele tău?: Initial am avut numele r0shu24x, luat de pe alt joc, dar lumea nu il putea tine minte finca era complicat pentru ei asa ca l-am schimbat in "Roshu" care e mai simplu de tinut mine.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.