Jump to content

LS School Instructors - Discutii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Seara buna. Am vazut in aceasta seara cateva intrebari / nelamuriri legate despre modul in care trebuie sa faci album pentru raportul de activitate. Am sa incerc sa va explic cam ce si cum.

 

1. E de preferat sa va faceti cont pe imgur.com daca doriti sa aveti o evindenta a pozelor postate. Banuiesc ca asta toata lumea stie. (merge si fara cont)

2. Pentru a incepe sa faceti upload la imaginile dorite dati click sus in stanta pe upload.

3. Dupa ce treceti de pasul 2 ajungeti aici unde alegeti prima optiune, adica "browse your computer".

4. Urmatorul pas consta in alegerea imaginilor dorite pentru a fi uploadate pe site. Este simplu, mergeti in folderul respectiv, alegeti pozele dorite si dati open.

5. Dupa selectarea pozelor dorite va apare o asemenea fereastra unde selectati "create an album" si puneti un nume albumului dupa care dati Start Upload.

 

Am sa las si un video in care am facut o mica demostractie in cazul in care nu intelegeti din ce am scris mai sus. Daca aveti eventuale intrebari ma intrebati printr-un PM sau ma cautati in joc si va explic unde aveti nelamuriri.

 

Link to comment
Share on other sites

Nu am inteles bine poate voi ma puteti clarifica cu ultima mea neintelegere. La evidenta salarilor spune ca la 100 de licențe vandutr vei primi bonusul respectiv. Se refera la 100 de licente vandute intr-o saptamana? (Ceea ce nu cred ca e posibil) sau in total cate ai vandut de cand esti in factiune? Multumesc mult pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

Bun venit celor noi. Sper sa ramanem cat mai mult timp impreuna.

Daca aveti cea mai mica nelamurire intrebati un rank mai mare sau doar intrebati pe /f inainte sa actionati. Mai bine sa intrebati si sa va asigurati de ceva inainte de a actiona si sa gresiti dupa.

Link to comment
Share on other sites

Salut, sa nu spuneti ca sunt un coleg "rau", am o surpriza uriasa pentru voi.

Toti ce care doresc harta cu Quest-ul de Craciun sa intre pe profilul meu, am pus acolo harta.

Succes la Quest si Sarbatori Fericite! :)>-

Edited by Ruum
Link to comment
Share on other sites

Seara buna prieteni, eu in dimineata asta la 05:00 am sa plec catre Petrosani pentru a fi alaturi de Alexandra de sarbatori. Nu voi fi prea activ, rugamintea mea este sa ascultati de cei cu rank 2+. Probabil o sa intre un admin, cel mai sigur Steve pentru a sta in lipsa mea. Fiti cuminti, sarbatori fericite si toate cele bune!

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata! Astazi am sa dau mai putin prin joc banuiesc. Sunt ocupat cu o gramada de cumparaturi, amenajari etc.

@@South zeEk, multumim si it doresc atat tie cat si tuturor membrilor un Craciun plin de caldura si fericit alaturi de cei dragi.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Salutare, o zi frumoasa, sa aveti. Va doresc un Craciun fericit, si tot ce va doriti, si doar va inchipuiti. Mancaruri rafinate, femei delicate (in cazul fetelor, acel barbat "perfect" pentru ele.), bani "fara numar" in buzunar. Si orice alte fantezi/vise aveti. Va urez din nou Craciun fericit, alaturi de cei dragi, plin de sanatare, virtute, bani, si orice altceva va trece prin cap. Cu drag un membru al Factiuni Tow Truck Company, rpg2.

Link to comment
Share on other sites

Va doresc tuturor un an nou fericit, sa aveti parte de impliniri, multe reusite pe toate planurile.Astazi am facut o luna de lider, multumesc pentru ca sunteti alaturi de mine iar daca am facut unele greseli, imi pare rau. O sa ne auzim prin joc, de maine revin acasa, cu toata activitatea normala!

Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor. De astăzi eu sunt noul vostru coleg. Îți mulțumesc zeEk pentru șansa acordată. Sper să te fac mândru de decizia luată și să fac o prestație bună aici. Îmi va fi greu la început deoarece nu am mai fost până acum instructor dar cu timpul mă voi acomoda și ma voi obișnui cu regulile privind licențele și tot restul. Ne auzim în game!

Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor. De astăzi eu sunt noul vostru coleg. Îți mulțumesc zeEk pentru șansa acordată. Sper să te fac mândru de decizia luată și să fac o prestație bună aici. Îmi va fi greu la început deoarece nu am mai fost până acum instructor dar cu timpul mă voi acomoda și ma voi obișnui cu regulile privind licențele și tot restul. Ne auzim în game!

Salut, bine ai venit in LS S.I .

Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor. De astăzi eu sunt noul vostru coleg. Îți mulțumesc zeEk pentru șansa acordată. Sper să te fac mândru de decizia luată și să fac o prestație bună aici. Îmi va fi greu la început deoarece nu am mai fost până acum instructor dar cu timpul mă voi acomoda și ma voi obișnui cu regulile privind licențele și tot restul. Ne auzim în game!

Salut si bine ai venit ! Pentru a-ti fi mai usor iti sugerez sa citesti 'Greselile frecvente ale instructorilor' daca nu ai facut asta inca.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.