Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

LS School Instructors - Discutii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Buna seara tuturor, tin sa va anunt ca am facut o cerere de inactivitate pana duminica viitoare, defapt stiti toata povestea. Vine Alexandra la mine, vom profita si noi de aceasta perioada libera. Responsabili de voi vor ramane rank 4+, deci mare atentie la ceea ce faceti.

Link to comment
Share on other sites

Eu v-as ruga sa va ganditi de doua ori inainte sa postati o demisie. Vad ca postati, retrageti, iar postati, iar retrageti, nu asa se face. Normal odata postata o demisie, postata ramane. Noroc ca ZeEk nu este rau si va permite :)). Astazi am sa dau prin game doar spre seara deoarece am ceva activitate prin oras: poze, comenzi, sponsorizari etc.

Link to comment
Share on other sites

ATENTIE: Chiar daca s-a facut aceasta automatizare a raportului de activitate, metoda prin care se tine evidenta automata a tot ce faceti in cadrul factiunii, faceti in continuare poze pentru raport, deoarece momentan nu este intr-o versiune finala in care sa poate fi verificat si pe RPG. Tin sa postez si aici, desi scrie pe rpg.b-zone.ro/update deoarece parca vad ca unii o sa renunte la poze si o sa se bazeze pe aceasta automatizare.

Link to comment
Share on other sites

@@South zeEk, eu am facut tot ce mi-a stat in putere si la ce am avut acces. Am incercat sa discut cu ei, sa rog sa raspunda la demisii, una alta, dar nu am prea reusit. Eu ca admin 2 nu am foarte mult acces la factiuni. Daca aveam un admin mai mare sti bine ca eram al 2-lea lider si nu se simtea lipsa ta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.