Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

LS School Instructors - Discutii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Multumesc tuturor pentru prezenta la sedinta, sper ca ati inteles cat de cat rolul acelor simulari. E important pentru cei nou veniti sa exerseze cat mai mult modelele pentru test, pentru a evita orice fel de greseala. Felicitari Porter, Buckley si KingTM pentru obtinerea rankului 3, singura mea rugaminte este sa nu stricati cauciucurile Sultanului prea curand..e nevoie de ele :)).

Noapte buna va doresc si succes in noua saptamana de scoala!

Link to comment
Share on other sites

@@South zeEk, eu consider că am început să prind ideea despre licenţe, deşi m-am bâlbâit puțin la acel preț și pe final cred că m-am descurcat și sunt capabil să vând licențe și să nu mă trezesc cu post rapid :)).

Felicitări tuturor pentru Rank-Up, mai ales ție Buckley, mie acum 2 zile mi-ai făcut o impresie foarte bună, ești cu adevărat un instructor, cred că dacă nu erai tu nu prea reușeam să mă descurc cu licențele, îți mulțumesc mult pentru timpul și ajutorul acordat, meriți acel rank din plin.

@, multă baftă la examene " Ed Şosetă ", să te întorci curând înapoi. :*

Succes tuturor la şcoală. Ne auzim în game pe la 14:30.

Edited by Botys Ghytza
Link to comment
Share on other sites

Buna ziua, in urma ultimelor discutii avute la sedinta si dupa propunerea lui Rum, am decis sa modific un pic intervalul de timp in care puteti efectua raportul de activitate.

In mod normal deschideam topicul vineri la 23:59 si il inchideam sambata la aceeasi ora. De acum este altfel, raportul il puteti efectua in perioada Luni (00:00) - Duminica (17:30), topicul pentru postarea rapoartelor am sa-l deschid in fiecare sambata la ora 18:00 si am sa-l inchid duminica, la aceeasi ora (18:00). Va inteleg perfect, aveti scoala si nu prea puteti sta in joc, mai ales cei care au examene in acest an. Acum aveti posibilitatea sa faceti raportul in weekend, daca in timpul saptamanii nu aveti cum.

Link to comment
Share on other sites

@

South zeEk

 

L-am luat astzi pe Speed.z0r[AQ] la mine in timp ce am dat o simulare, a inteles ce are de facut.

S-ar descurca sa dea si el simulari, avand in vedere ca nu prea sunt multi care dau simulari, in fine, decizia ta.

 

 

#EDIT!

Am vorbit cu [uS]Ale.

Edited by Ruum
Link to comment
Share on other sites

Imi spuneti si mie va rog frumos cu ce ne ajuta Verdant ca eu nu am inteles?? Pe joc nu pot intra ca trebuie sa mil reinstalez

Edited by alexrobi
Link to comment
Share on other sites

Am primit cateva sms cu chestia cu imigurul ca dubleaza....si eu am avut probleme cu el si lam lasat balta si mam exat pe Picasa va voi lasa un site cu un tutorial pentru Picasa sper sa va ajute http://forum.b-zone.ro/topic/8077-national-guard-noutati-informatii-news-info/page-2Este chiar primul de pe pagina a 2-a

Link to comment
Share on other sites

@, legat de propunerea ta. Consider ca este foarte bine primita si ar fi frumos sa se implementeze. Dupa cum a spus si zeEk, nu tine doar de el. Pe langa faptul ca ar fi de ajutor celor care au rank 1 si nu au cum sa ofere licente pe loc, sunt de parere ca ar mai si calma asa spiritele intre cele 3 factiuni daca comunicam mai mult. Totusi, ar nevoie de un chat comun precum la Taxi pentru a se putea comunica mai usor.

Link to comment
Share on other sites

@@Sickk, asta ziceam si eu, stiu ca SF SI primesc give de la oricine, ei facand raportul lor, iar cei ce dau give avand voie sa posteze si pentru raportul propriu. Chatul factiunilor SI trebuie implimentat, si abia astept aces update, in rest, sa ne oferim give reciproc, ca altfel nici nu ne salutam ;)

Link to comment
Share on other sites

Tin sa le urez bun venit celor noi si sper sa stati cat mai mult alaturi de noi. Vreau sa va spun ca cea mai mica intrebare / nelamurire pe care o aveti sa o spuneti pe /f si o sa fiti ajutati, nimanui nu ii face placere sa va sanctioneze. Fara nici o rusine, intrebati pe /f orice ar fi si o sa fiti ajutati.

Link to comment
Share on other sites

Shortcut Link

  • Shortcut link inseamna sa faci o scurtatura la un link cu ajutorul unui text, cu ajutorul unui BB-Code .
  • Exemplu: RPGB-zone
  • Cativa pasi :

 

1.Scrii [ apoi url=
2.Pui link-ul dorit apoi inchizi cu ]

3.Pui textul personalizat
4.Inchizi cu [/url]
5.Gata

 

Edited by Waxios
Link to comment
Share on other sites

M-am gandit sa va postez modurile pe care le folosesc eu. Am primit 2-3 cereri de la cativa, asa ca iata-le:

 

I. Armele: •Poze

Download

 

II. Sandking: •Poze

Download

 

III. Tinta (Hud): •Poze

Download

 

IV. iPhone 6: •Poze

Download

 

V. Skin de rank 2-3: •Poze

Download

 

VI. Font: •Poze

Download

 

VII. Minimap: •Poze

Download

 

 

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata tuturor! As dori sa va spun un lucru, si anume. Cu ocazia zilei mele de nastere, care este astazi m-am gandit sa fac un eveniment cu un premiu destul de marisor si as vrea cati mai multi colegi care vor fi online sa ma ajute la organizarea acestui eveniment. El va avea loc cel mai probabil undeva in jurul orei 15:00-15:30.

Va urez o zi buna la scoala / liceu / faculta / munca. Ne auzim in game la 14:30 cand vin si eu de la liceu.

Edited by Botys Ghytza
Link to comment
Share on other sites

Am postat o mica cerere de inactivitate care sper sa imi fie inteleasa. Pe langa faptul ca am probleme cu conexiunea la internet as vrea sa imi revizuiesc si situatia scolara, macar acum pe ultima suta de metrii. Va doresc bafta si grija la licente :))!

Link to comment
Share on other sites

Bună dimineața, dragi colegi. De astăzi (defapt de aseara, dar nu conteaza) sunt noul vostru coleg. Sper să ne intelegem bine si sa facem o treabă foarte bună impreună.

 

PS: Zeek.,pot să-ți fac niște logo-uri noi pentru topicuri?

Link to comment
Share on other sites

ok cred ca uni stiti,alti nu eu voi pleca in tarile calde o luna...o luna veti scapa de mine :)). Sper cand ma intorc sa va revad tot pe voi si cu rank mai mare daca se poate,aveti grija de voi,si sa ne regasim cu bine!! HalesCobiles

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.