Jump to content

LS School Instructors - Discutii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Dancic: Zeek imi pare rau dar nu stiam ca nu am voie sa iau un cline in mai putin de 3 secunde deoarece ii vedeam pe cei din sf care ii luau intr-o secunda. Iar eu am luat un client in 2 secunde si o sa primesc fw. Dupa ce ca e prima mea factiune mai sunt si penalizat. Dar asta e din greselii inveti. Si inca odata imi cer scuze zeek.

Ps:e contul unui prieten de pe forum ca sunt pe telefon si mi-am uitat parola. Oricum ne vedem la sedinta...

Link to comment
Share on other sites

@, E imposibil sa nu stii, e scris in regulament si sunt sigur ca ai fost intrebat insa una e sa ai foaia in fata cu regulamentul si alta e sa faci totul in graba. Data viitoare fi mult mai atent, nu-mi place sa sanctionez insa am un regulament de respectat.

Edited by South zeEk
Link to comment
Share on other sites

Zeek din tot regulamentul am omois doar acest lucru in rest m-am aconodat intrebandu-mi toti colegi pentru nelămuriri si am inteles toate lucrurile nunai acesta nu. A fost ieri seara o discutie despre regula de 3 secunde in care cei din sf nu o respectau si noi nu mai aveam clientii si unu spunea ca este regula de 3 secunde si unu spunea ca nu e regula daca mai gaseac in chatlog iti arat. Dar eu unu iti promit ca nu se va mai repeta si se va auzii nunai bine despre mine. Dar in acest moment iti cer indurare si sa ma ierti acordaandu-mi o ultima sansa in care nu am sa te mai dezamagesc. Mulțumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

zeek. Eu unu nu sunt de acord ca am primit fw pentru asa ceva...si am motive(sper ca nu te superi ca spun asta):1: Pe forum nu scrie nicaieri de regula de 3 secunde ceea ce ar fi bine sa o faci daca e ca sa nu mai greseasca si altii...2:Ai spus ca la examen m-ai intrebat despre asa ceva care nu e adevarat nici nu mi-ai pus aceasta intrebare...si 3:mi-ai dati mie fw dar vad ca totii din lv,sf ia comanda in 2 secunde...eu mi-am spus parerea..sper sa nu te superi pe mine dar asta e adevarul. Daca era o gaseam si o invatam..

Link to comment
Share on other sites

zeek. Eu unu nu sunt de acord ca am primit fw pentru asa ceva...si am motive(sper ca nu te superi ca spun asta):1: Pe forum nu scrie nicaieri de regula de 3 secunde ceea ce ar fi bine sa o faci daca e ca sa nu mai greseasca si altii...2:Ai spus ca la examen m-ai intrebat despre asa ceva care nu e adevarat nici nu mi-ai pus aceasta intrebare...si 3:mi-ai dati mie fw dar vad ca totii din lv,sf ia comanda in 2 secunde...eu mi-am spus parerea..sper sa nu te superi pe mine dar asta e adevarul. Daca era o gaseam si o invatam..

 

Ok , intra la Regulament intern / Internal Regulation si jos de tot scrie Alte reguli. Si penultima regula este asta : Pentru a accepta un needlicense, trebuie sa asteptati minim 3 secunde. (Pedeapsa : Faction warn) Este chiar asa greu sa citesti pana jos ?

 

Scuzati ca ma bag dar nu suport oamenii care zic ca nu scrie nicaieri nimic. Daca leaderul zice ca este asa este ca nu degeaba a fost pus leader sau pe bani sau mai stiu eu prietenie. A fost pus pe munca care o face in fiecare zi in joc si pe forum.

Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca dupa sedinta de astazi s-au lamurit cam toate problemele si sper ca ati priceput ce si cum cu licentele dupa ce Buckley a explicat.

 

Eu va doresc o saptamana cat mai buna si noapte buna! :)) BUU!

Edited by Sickk
Link to comment
Share on other sites

@, Tocmai ti-a explicat BarBeR cum sta treaba cu regula respectiva. Putina atentie nu ar strica, eu imi respect regulamentul factiunii pentru ca la randul meu am unul de lider, de urmat. Daca ar fi dupa mine, probabil ca a-si evita sa va sanctionez, v-as promova insa atata timp cat am un regulament, trebuie sa il respect in totalitate. E vorba de 3 secunde amarate, greseala pe care o faceti voi este ca stati cu [/accept needlicenses] si asteptati clientii, doar tastand ID-iul lui insa nu verificati ce level are. Iti repet si aici cum am spus-o la sedinta, conteaza calitatea raportului, nu cantitatea. Unul poate avea raportul de 45 (limita) si sa fie perfect iar tu poti avea 300, daca ai gresit 5-6 => raport anulat si te mai trezesti cu sanctiune.

NU va cer decat sa respectati modelele pentru licente, respectati regula de 3 secunde pentru [/needlicenses] si veti avea doar de castigat. Noapte buna tuturor, va doresc o noua saptamana cat mai reusita, atat la scoala/liceu/facultate cat si orice alta activitate.

Edited by South zeEk
Link to comment
Share on other sites

Am inteles zeek dar eu uni as propune ca aceea regula de 3 secunde sa o faci mai evidenta. Sa ii intrebi la examen si in regulament sa o pui cu bolt ceva acolo ca de abia se vede...spun asta pentru urmatorii care vor venii ca de nu vor fi si ei sancționati ca noi...

Link to comment
Share on other sites

@, Topicul cu raportul de activotate am sa-l deschid de Vineri (ora 23:59) si am sa-l las deschis pana Sambata (23:59). Voi pana Sambata la 23:59 trebuie sa-l postati, insa in ziua respectiva puteti vinde licente insa sunteti obligati sa postati raportul pana la ora respectiva. Raportul e de Luni (00:00) pana Sambata (23:59). Sper ca te-am lamurit.

 

@@Djcezar, Data viitoare vei fi sanctionat pentru dublu post, te rog sa ai grija.

Link to comment
Share on other sites

Rugamintea mea este sa nu mai faceti OFF-topic aiurea, decat atunci cand aveti intrebari sau nelamuriri despre factiune. Nu vreau sa ajungem la sanctiuni pentru cateva reply-uri aici, axati-va pe factiune!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.