Jump to content

Trecerea pe noul SA-MP 0.3.7


Bobo
 Share

Recommended Posts

Frumos update, sper sa mearga, il instalez imd.

Nice,... intrebare: CUM DESCHIZI GEAMURILE?

Edited by SniperHD
Link to comment
Share on other sites

Si cum fac sa controlez geamurile sau portierele? GG +1 bobo, acum codatii de la waruri o sa joace corect :D ,

Edited by AIM StarTracK UsA HaMerAs
Link to comment
Share on other sites

@@Bobo, vrem si noi (departamentele) noile sirene pe masinile de viteza (cele de politie) pentru ca cele existente sunt si urate si buguite. Spre exemplu daca la Bullet-ul de FBI se poate scoate sirena, la noile Turismo NG nu se pot indeparta. Cand urci sau cobori un deal lumina ramane undeva in urma, cum de altfel si la Infernus-ul de PD se mai intampla. Multumesc anticipat!

Edited by Mickyy
Link to comment
Share on other sites

In sfarsit am trecut si noi pe 0.3.7. au fost cativa care au bagat sperietii in mine ca sunt sanse sa nu imi mearga, da` merge perfect <3 GG B-Zone.

Link to comment
Share on other sites

Frumos update, sper sa mearga, il instalez imd.

Nice,... intrebare: CUM DESCHIZI GEAMURILE?

Acest lucru trebuie intai scriptat pe server.

 

intru in samp apare Conected joining the game si brusc iese din joc , ceva sfaturi ? Am moduri de arme skinuri etc.... Nush cum le scot :D

Reinstaleaza GTA

 

Cum deschid portierele si reglez geamurile ?

Acest lucru trebuie intai scriptat pe server.

 

Cum pot deschide geamurile vehiculelor. Zic ca mai bine ramaneam pe 0.3z, nu putem folosi moduri, pro-aim, nimic.

 

Acest lucru trebuie intai scriptat pe server.

Si cum fac sa controlez geamurile sau portierele? GG +1 bobo, acum codatii de la waruri o sa joace corect :D ,

 

Acest lucru trebuie intai scriptat pe server.

Mie nu imi merge nush dc imi da re-conectare sau ceva de genu oare dc frate?... Pe movie la fel!E din cauza versiunii de samp pe care o detin(cea veche?)?

 

Dezinstaleaza 0.3z si instaleaza 0.3.7

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.