Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[B-Zone Battle]: Psk vs. IngeruDrogat.


Psk
 Share

Recommended Posts

1. Numele meu: Psk.

2. Numele celui provocat: Ionuț (IngeruDrogat).

3. Tema luptei: Nu știu să folosesc această temă și o să pun imaginea cu copy/paste. Stock: i.imgur.com/g7FhLIo.jpg sau postimg.cc/image/ar1az8vnv/3332ae85/, nu știu care este mai clar. Unul dintre ele fură din rezoluția stockului.

4. Dimensiuni (maximă/minimă): 150x250, 150x275, 150x15, 150x300 sau ce dimensiune dorești.

5. Deadline time posting: Până când termini.
PS: Văd că nu s-a mai omorât nimeni cu un battle și dacă tot ești activ în propriul portofoliu ... Vrei să adăugăm și textul " Sasuke / Uchiha Sasuke / US " sau ceva pe acolo? Dacă da, spune ce.

 

Edited by Psk
Size/Font.
Link to comment
Share on other sites

V1:                                                                                                          V2:

nGSds1f.jpg                                                                         HP9S66o.jpg             

 

 

 

 

 

Start vot!      

Link to comment
Share on other sites

Ambele lucrari sunt...urate, dar aleg v1, nu stiu ce imbunatatiri a adus imaginii inafara de crop, dar aia e. Cel ce a lucrat la v2 a distrus de tot imaginea, pot sa ii numar pixelii. 

Link to comment
Share on other sites

v1 - Este prea simplu dupa parerea mea, textul nu este pozitionat bine.

v2 - Deja imi dau seama cine l-a facut, oricum, fata de v1 se vede ca s-a lucrat mai mult la avatar, plus ca si textul se integreaza cu mult mai bine in imagine.

// v2

Link to comment
Share on other sites

v1 - mult prea saturate culorile, textul prea neintegrat in lucrare.

v2 - destul de lipsita de viata, daca vad bine, observ ca ai lasat functia high pass destul de adanca, o puteai miscora pentru un aspect mai placut (asta in cazul in care nu este vorba despre un alt efect); textul integrat frumos in lucrare.

 

Vot final: V2

Link to comment
Share on other sites

v1 - e cam seacă, textul e nepotrivit.. nu prea și-a dat silința.

v2 - e mai ok decât v1, asta e tot ce pot spune. Textul mă impresionează cât de cât, edit-ul la fel.. e mai lucrată de asta o și aleg.

 

votez v2.

Link to comment
Share on other sites

Hristos S-a Inaltat!

v1 - ai pus un "blur", un text care nu e pozitionat corect.

v2 - imi plac efectele aplicate cat si textul care a fost incadrat corect.

Bafta.

Ok, multumesc.

Multumesc, la fel.

Link to comment
Share on other sites

Battle slab rau din toate punctele de vedere.

V1 - textul urat amplasat prost si neprotivit. Lucrare nemuncita, tot ce vad eu acolo e un text adaugat si ala slab.

V2 - lucrare umpic mai muncita, dar degeaba. A iesit un dezastru. Din nou, text slab dar totusi acel brush de sub text a avut o intentie buna. Lucrare arsa.

Vot final V2, chiar daca nici o lucrare nu este demna de sectiune, parerea mea.

Link to comment
Share on other sites

On 28.05.2018 at 4:23 PM, aldoGFX said:

Battle slab rau din toate punctele de vedere.

V1 - textul urat amplasat prost si neprotivit. Lucrare nemuncita, tot ce vad eu acolo e un text adaugat si ala slab.

V2 - lucrare umpic mai muncita, dar degeaba. A iesit un dezastru. Din nou, text slab dar totusi acel brush de sub text a avut o intentie buna. Lucrare arsa.

Vot final V2, chiar daca nici o lucrare nu este demna de sectiune, parerea mea.

Să înțeleg că ai oferit argumente pentru acele cuvinte jignitoare, nu? Ai criticat și ți-ai spus părerea. Este ok până aici și trebuie să ți-o respectăm. Dar încearcă să aduci și câteva sfaturi, sugestii sau orice este constructiv și frumos. Așa putem spune și noi că nu ai dreptul de a posta în secțiunea aceasta, dar nu ne complicăm cu astfel de copilării și încercăm să lăsam loc de bună ziua.
Dar ... Nu cred că avem ce învăța din aceste lucrări (este doar părerea mea):
cZ0z0HH.png&key=684d5b2d16f006aff0a3b67dXaLT3NLf.png&key=e642049a9db86f8e35923fdbXsMW4rfg.png&key=12c0cb265f71d12397844192
1. Primul avatar conține prea mult blur.
2. Al doilea avatar este prea aprins și " alb ". Doar între sâni ce mai mișcă ceva frumos (mă refer la acea culoare închisă).
3. Textul este deplasat din toate punctele de vedere, dar putem spune că ai editat destul de frumos stock-ul/personajul.
Vezi? Nu prea ai ce să ne oferi, nu ai nimic constructiv sau echilibrat pentru noi. În fine.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.