Jump to content

Miss and Mister B-Zone - Editia 11


Edward
 Share

Recommended Posts

782-7828035_thumb-image-imagenes-de-miss

Salutare, B-Zone!

Dupa cum vă aşteptaţi a unsprezecea 
ediţie de Miss şi Mister începe din acest moment. Aveţi la dispoziţie două săptămâni (14 zile) să vă postaţi pozele.

Mulţumim @Kelton şi @Bobo pentru premiile acordate. 

Cu toate acestea am să vă rog să citiţi ce scrie mai jos şi SĂ ÎNCEAPĂ A UNSPREZECEA EDIŢIE DIN MISS ŞI MISTER B-ZONE.

 

CE PREMII VĂ OFERIM NOI?

 

Mister B-Zone va primi 1000 gold şi gradul pe forum de EkeTa4x.png&key=d7571b7fec7b4257de0766d9(acest grad îl vei deţine timp de 3 luni cât timp eşti câştigător)

Miss B-Zone va primi 1000 gold şi gradul pe forum de efyszDA.png&key=a178370540b3f6ed27892c77(acest grad îl vei deţine timp de 3 luni cât timp eşti câştigătoare)

Locul 2: 500 gold

Locul 3: 250 gold

 

CUM MĂ POT ÎNSCRIE ÎN CONCURS??

 

Păi în mare parte ar trebui să fie destul de simplu. Tu va trebui să postezi o poză cu tine în care să ai scris textul B-ZONE  pe ce vrei tu. (fara organe genitale, sani, poze la batjocură etc.) Puteți scrie cu absolut orice (şi cu vopsea dacă vreţi). Culoarea textului este aleasă de tine.

Dacă veţi pune poze vechi şi le editaţi în anumite programe şi adăugaţi textul B-Zone, postarea o să fie ştearsă.

 

Pentru a participa la acest eveniment trebuie să detineţi minim level 5 pe oricare dintre serverele RPG.

 

Pozele se pot posta până pe data de 26.07.2021 după modelul următor:

 

Nume Real (nu trebuie tot numele, te cheamă Gigel Marian pui doar Marian):
Numele din joc (link website):
Vârstă:
O scurtă descriere a ta:
Link poză:

 

CUM TREBUIE SĂ ARATE POZA VOASTRĂ?

 

Poza postată trebuie să conţină textul B-ZONE scris înaintea realizării acesteia (nu editaţi după cu scrisuri în Paint, PS etc.). Jucătorii ce vor posta o poză cu conotaţie sexuala (vulgară sau batjocoritoare) vor primi warn pe forum şi vor fi eliminaţi din concurs. Dacă veţi pune poze vechi şi le editaţi în anumite programe şi adăugaţi textul B-Zone, postarea o să fie ştearsă.

Un exemplu de poză am să vă las mai jos. Mulţumim modelului @Kelton pentru realizarea acesteia.

uMeNL6d.jpg

 

CÂND SE VA ORGANIZA O NOUĂ EDITIE?

Mister şi Miss nu vor fi permanente şi aproximativ o data la 3 luni va fi postată o nouă ediţie, deci automat cei care au fost ediţia trecută Miss şi Mister vor fi trecuţi pe lista de Hall of Fame, din păcate pentru ei tot atunci vor pierde şi gradele pe forum.

 

 

INFORMAŢII FOLOSITOARE:

 

NE REZERVĂM DREPTUL DE A ŞTERGE POSTĂRILE CARE NU SUNT ÎN CONFORMITATE CU REGULAMENTUL. Sper să nu mai văd PM-uri de genul: "de ce mi-ai şters postarea?". Din moment ce a fost ştearsă înseamnă că nu a fost bună.

Dacă veţi pune poze vechi şi le editaţi în anumite programe şi adăugaţi textul B-Zone sau postaţi poze vulgare / batjocoritoare, postarea o să fie ştearsă şi voi o să fiţi sanctionaţi în funcţie de gravitate.

Filtrele de pe snapchat (căței sau alte minuni) sunt interzise.

Pentru a putea vota trebuie să aveți minim 50 de posturi pe forum.

 

*Cei care au castigat in trecut au dreptul de a participa la aceasta editie(in afara de cei din editia a 10-a), acea regula a fost scoasa momentan si nu se stie sigur daca o sa mai fie adaugata inapoi*

 

OFF-TOPICUL SE VA SANCȚIONA CU WARN PE FORUM ŞI INTERDICȚIE. 

 

Pentru a vă vota preferatul tot ceea ce trebuie să faceţi este să daţi LIKE postării acestuia. (Inimioară, celelalte voturi nu se iau în considerare)

 

Jucătorii ce dețin rank-ul de YouTuber nu pot să promoveze alți participanți ai acestui eveniment. In caz contrar voi vorbi cu @Bobo şi @Kelton

ca aceştia să fie sancţionaţi de la Warn pe Forum până la pierderea gradului de YouTuber. (YouTuberii au o oarecare influenţă şi nu vrem ca acest lucru să influenţeze concursul, de exemplu Bobo să zica pe YouTube să îl votaţi pe X, nu ar fi corect faţă de restul participanţilor)

Dacă mai aveţi şi alte întrebari legate de concurs contactaţi-mă pe mine @Edward sau pe @Irina.

 

ESTE STRICT INTERZISĂ ACHIZIŢIONAREA/CEREREA DE VOTURI!!!

Edited by Edward
Link to comment
Share on other sites

Nume Real: CouldnoT
Numele din joc (link website): https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/CouldnoT
Vârstă: 19 
O scurtă descriere a ta: Hello, I'm a Tunisian student, friendly and sociable, and I love pizza. ?
Link poză: Here

Edited by CouldnoT
Link to comment
Share on other sites

Numele din joc (link website):https://www.rpg2.b-zone.ro/account/general
Vârstă:23
O scurtă descriere a ta:Sunt un persoana amuzanta , sociabila si nu pentru toata luma accesez cei 7 ani de acasa..in timpu liber imi place sa ies pe afara cu anturajul si sa ascult muzica pentru a ma relaxa. 


Link poză:https://imgur.com/a/ZCGML6G

Edited by Clim97
Link to comment
Share on other sites

Nume Real: Alex
Numele din joc (link website): https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Mangusta
Vârstă: 21
O scurtă descriere a ta: Sunt cadru militar, imi place sportul, iubesc masinile. 

Link poză: aici

poza.thumb.jpeg.2aeabb599e465c4795c7d2ea3779a26c.jpeg

Edited by Madalin
Modificare link.
Link to comment
Share on other sites

Nume Real: Alejandro Rivaldo
Numele din joc (link website): https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Don.Alejandro
Vârstă: 19
O scurtă descriere a ta: Sunt cel mai cunoscut rrom de pe server datorita faptului ca am nevasta de la 15 ani, iar in viata reala sunt respectat pentru faptele mele violente la o varsta atat de frageda. Imi place sa beau bere Ciucas si Timisoreana la pet si sa ma dezmat cu 3-4 femei. De asemenea, ma dau mereu cu Dior ca sa fiu cuceritor in cluburi.

Link poză: click aici (pentru claritate maxima)

rsz_1rsz_1donmister.thumb.png.51967d2b2827d685c98993de51a918cd.png

Edited by don.alejandro
Adaugare majuscule la Ciucas si Timisoreana
Link to comment
Share on other sites

  • Edward locked this topic
  • Edward unlocked this topic

Câștigătorii Miss & Mister B-Zone - Ediția 11 sunt. . . .

 

Miss:

Locul 1. @Irinush - 56❤️  - Poza: click

Locul 2. @oC Ana - 31 de ❤️  - Poza: click

Locul 3. -

- Felicitări domnișoarelor! -

 

Mister:

Locul 1. @SPEEDY ZEW - 97 de❤️   - Poza: click

Locul 2. @South Mangusta - 35 de ❤️   - Poza: click

Locul 3. @oC .Enized - 32 de ❤️   - Poza: click

- Felicitări domnilor! -

 

Iar aici se termină Ediția 11 - Miss & Mister B-Zone.

Mulțumesc tuturor participanților și vă așteptăm să participați și edițiile următoare!

Toate premiile o să le primiți de la Mister @Kelton 

Link to comment
Share on other sites

  • Edward locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.