Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

multumesc dar raman la Vista meu :). Oricum mai am de descarcat un driver si dupa pun la instalat windows-u. Mersi de ajutor oricum.

Instal started!. Ne reauzim peste una bucata ora. Cius

 

Ti-as recomanda Windows 7 in locul Vista-ului.Interfata este identica, dar diferenta este ca, desi Windows 7 este mai nou, foloseste mai putine resurse decat Vista.De asemenea, Windows 7 este mai sigur si mai compatibil cu majoritatea programelor in comparatie cu Vista.

Link to comment
Share on other sites

Defapt devin un fel de animal planet .. in fine

 

 

Presupun ca nu prea te uiti pe Animal Planet.Trasnitii nu au nicio legatura cu Animal Planet, din moment ce "Trasnitii" este un sitcom, iar "Animal Planet" este un post de televiziune care difuzeaza documentare si show-uri TV referitoare la viata animalelor...Ma rog...

 

Noapte buna tuturor, ma culc si eu.

Edited by P h a n t o m
Link to comment
Share on other sites

Presupun ca nu prea te uiti pe Animal Planet.Trasnitii nu au nicio legatura cu Animal Planet, din moment ce "Trasnitii" este un sitcom, iar "Animal Planet" este un post de televiziune care difuzeaza documentare si show-uri TV referitoare la viata animalelor...Ma rog...

 

Noapte buna tuturor, ma culc si eu.

 

 

Nu realizezi ca ma refeream la comportament si la amuzamentul SEC pe care il transmit acesti actori nu ?:S

Link to comment
Share on other sites

Nu realizezi ca ma refeream la comportament si la amuzamentul SEC pe care il transmit acesti actori nu ?:S

 

 

Ba da, tocmai de asta am zis ca incepe sa se asemene cu "Young and Restless".Si aia incearca sa isi tina serialul in viata invartind 10 actori prin toate rolurile.Singura diferenta este ca "Young and Restless" nu a fost niciodata interesant, insa "Trasnitii" a avut o perioada in care era in top.

 

Noapte buna tuturor, de data asta chiar ma culc.

Link to comment
Share on other sites

Ti-as recomanda Windows 7 in locul Vista-ului.Interfata este identica, dar diferenta este ca, desi Windows 7 este mai nou, foloseste mai putine resurse decat Vista.De asemenea, Windows 7 este mai sigur si mai compatibil cu majoritatea programelor in comparatie cu Vista.

Eu 8.

 

Hai ca plec si eu. Noapte buna!

Maine=zi grea :(

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

M-am culcat si eu noapte buna. Am instalat windows-u, xp pana la urma ca vista mi-a dat o eroare la install. Mai vorbim maine. Vineri teza la mate si scap de teze. Noapte buna

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.