Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@ZEW AnTiDoT, Cam da :)), brb, mă duc paznic la oile din SP.

 

 

@LuNg ZEW,sunteti mai buni ca RDT de 10 ori pe putin.Doar ca ei castiga ca au 3-4 codati in factiune.

 

1.Sylvyu_Google,saracu inainte era prin medici sau nu stiu unde si acum da 3/3 mereu:)).I-am zis odata ca e praf si mi-a zis sa facem duel urm zi.Am mers paintball 1vs1,nici nu facea run 3/3 10 duele(nu exagerez deloc)

2.HristianBZ :))),asta avea aim de cand era prin VTB.

 

Daca tot erau ei asa mari talente(pacat ca sunt doar codati),de ce nu aveau atatea turfs inainte?LV era mov

 

 

HEY, AMIGO, cf men ? Stai parcat mă şi nu mai vorbi prostii, serios acum, înţeleg că aveţi parteneriat cu păsărelele ălea din southern pimps, dar totuşi, vezi-ţi de LS că de LV ne ocupăm noi. Apropo, a venit altă generaţie, de-aia avem zone, nu neapărat că sunt coduri :).

 

PS: Dacă ai clanul Pheonix, asta nu înseamnă ca poţi bate Dragonii :)).

PS2: Azi le dăm să zacă.

 

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti. Sunt un membru vechi din Red Dragon Triad, RPG2. Va urez succes la warurile de azi si sa castigati tot! Bafta

 

 

@@South Max, o sugi ma nabet! :)) Te mai reapuci de RPG2? +1 la ce ai zis.

 

 

P.S: Imi cer scuze ca am postat!

Edited by B4L Andrei
Link to comment
Share on other sites

Felicitări dragonaşilor, tot aşa şi de luni!

 

* Unde-s mulţi, aimu` creşte =)).

 

Nick: Teylo
Nick reclamat: Regenesis, Alcolus, Maxtr3me, runk, Bigdevil, silvyu_google, Andreyciubotariu, Naga
Descriere: DM-ul este in limita bunului simt si fara deranjarea de activitati / eventuri / safe-zone. Voi aici ati intrecut masura.
Dovezi (ScreenShot / Video):


Martori: Sunt destui.

 

Printre puţinele persoane la care mă aşteptam să facă posturi inutile, lol frate. De unde mama naibi să ştim că aveţi voi activităţi, no?

 

Edited by South Max
Link to comment
Share on other sites

Cel mai inutil post de la Raportează un membru. Activități, așa numiți voi neprezentarea la war? Din tot ce ai pus la descrierea plângerii nimic nu se potrivește. Activități nu aveați, era pierdut warul deja, event nu era..safe-zone nici atât, și cică ai admin 3...woow.

Edited by Regenesis
Link to comment
Share on other sites

Din toate videoclipurile puse, nu vad in niciunul unde am tras. Vad doar ca am coborat din heli si ca am sarit un gard, atat.

Plus de asta, aceste posturi sunt 90% facute din ciuda ca au pierdut toate warurile si ca sa se "razbune" pe noi.

Link to comment
Share on other sites

@@South Max, te-am rugat sa numai dai mention in topicul de discutii , o sa vedem daca a fost dm aiurea sau nu .

Va rog sa numai suferiti si sa numai mergeti la hq pimps o perioada pana se linistesc treburile .

In rest felicitari pentru war-uri . Liberi weekendu asta

Link to comment
Share on other sites

Mnda.. iar am uitat sa platesc internetul =)) Insa daca era de taiat,trebuia sa mi-l taie pe 14,dar is golani mari astia de la rds.. Vad ca v-ati descurcat la war,felicitarile mele :). Ne auzim prin joc.

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.