Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Neata medici,a doua zi de scoala,am intrat azi dar era pustiu,nu gaseai pe nimeni.Poate ne vedem mai incolo in game.

Link to comment
Share on other sites

Back de la liceu, ma duc sa-mi pregatesc un ceai si sa mananc ceva..

Astazi s-ar putea sa pun mana pe ceva bani si ma duc sa sparg putin masa de biliard, a trecut ceva vreme de cand n-am mai fost si mi s-a facut dor ^^. Si-asa n-am multe teme pe maine, deci e perfect.

 

Spor la comenzi, ne vedem curand in-game!

Link to comment
Share on other sites

Da, serverul e inchis momentan.. de ceva ore.

Din pacate n-am facut rost azi de bani, sunt putin cam nemultumit :-<... am sa ies imediat la o tigara, ce sa zic.. spor la teme, paramedici :).

Link to comment
Share on other sites

Baftă în continuare Nicu, știam c-o să stai pentru rank. Ai stat să iei rank-up, și hop, cerere de demisie. În fine, alegerea ta, baftă în continuare.

Nu am stat pentru rank :D, eu nu am trecut prin toate factiunile asa ca tine.. Si daca nu o sa imi placa undeva o sa ma intorc unde m-am simtit cel mai bine ;)

Corneliu hai pe server azi ca astept de 2 ore Uninvite :|

Link to comment
Share on other sites

Nu am stat pentru rank :D, eu nu am trecut prin toate factiunile asa ca tine.. Si daca nu o sa imi placa undeva o sa ma intorc unde m-am simtit cel mai bine ;)

Corneliu hai pe server azi ca astept de 2 ore Uninvite :|

O să mai vedem dacă te vei reîntoarce acolo unde o să-ți placă, dacă îți va plăcea.

 

Nașpa, mie nu-mi funcționează server-ul, am net de la RDS..

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata, medici.. astazi zi super usoara, din fericire. Ma gandesc zilele astea sa pun si eu mana pe un premium :-? Sper sa merite.

Ma duc sa-mi pregatesc cafeluta, dupa mai citesc putin forumul. S-aveti o dimineata cat mai buna, bafta la scoala / comenzi / teme!

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata! Ce plictiseala e la scoala... Nici nu stiu de ce "sufar" mai tare, plictiseala sau somn. Ajung si eu acasa pe la ora 2 cred, ne vedem atunci in joc. Bafta!

Link to comment
Share on other sites

 

Nu am stat pentru rank :D, eu nu am trecut prin toate factiunile asa ca tine.. Si daca nu o sa imi placa undeva o sa ma intorc unde m-am simtit cel mai bine ;)

Corneliu hai pe server azi ca astept de 2 ore Uninvite :|

O sa astepti si 10 ore daca o sa fie nevoie.

P.S - lasa tonul mai jos cand vorbesti cu mine. :)

Edited by Corneliu
Link to comment
Share on other sites

Back de la liceu.. ma duc sa mananc ceva, imi pregatesc un ceai cald si dupa ma duc sa transfer banii pt premium. Spor la comenzi, ne auzim in-game curand.

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.