Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

La revedere medici,ati fost niste colegi superbi,eu mi-am dat demisia,poate ne mai intalnim in joc.Va salut pe toti si sa ramaneti cei mai activi.

Link to comment
Share on other sites

salut tuturor si am o problema am avut o problema cu pc-ul si nu am avut de unde sa intru si acuma am vazut ca am fost dat afara din factiune dc ? ( as vrea sa fiu adaugat inapoi am vrut de mult sa intru in aceasta factiune ) o zi buna tuturor

Link to comment
Share on other sites

salut tuturor si am o problema am avut o problema cu pc-ul si nu am avut de unde sa intru si acuma am vazut ca am fost dat afara din factiune dc ? ( as vrea sa fiu adaugat inapoi am vrut de mult sa intru in aceasta factiune ) o zi buna tuturor

Din pacate ai fost inactiv mai mult de 3 zile, fara sa faci vreo cerere de invoire, astfel ai fost demis cu FP 60/60.

Mult succes pe viitor.

Link to comment
Share on other sites

Salutare medici ! Sper ca v-ati postat rapoartele , ca altfel nu luati salar :)) . Ne vedem la sedinta , bafta la comenzi .

 

Gata filmul, superb, pot spune.. pacat ca s-a terminat, vorba aia :).

 

Ce film Everzor ? Sa ma uit si eu , ca nu stiu ce filme sa mai iau ... ;))

Link to comment
Share on other sites

Filmul se numeste "In Time".. nimerita povestea, chiar ce aveam nevoie in momentele astea.

Am iesit putin pe-afara, la o tigara, asadar, spor la comenzi!

Link to comment
Share on other sites

Filmul se numeste "In Time".. nimerita povestea, chiar ce aveam nevoie in momentele astea.

Am iesit putin pe-afara, la o tigara, asadar, spor la comenzi!

L-am vazut si eu acu 4 zile ;)

Joaca foarte bine Timbarlake in filmu ala ;) , chiar reusit filmu >:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.