Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ia zi... mai ti cu Basescu ? :-S

 

-

Da, nu-mi schimb opinile politice ca pe sosete, spre deosebire de altii.

In orice caz, daca ai deschis subiectul asta, nu mi s-a adus niciun motiv plauzibil insotit de dovezi pentru ce s-a zis despre el.

Link to comment
Share on other sites

Da, nu-mi schimb opinile politice ca pe sosete, spre deosebire de altii.

In orice caz, daca ai deschis subiectul asta, nu mi s-a adus niciun motiv plauzibil insotit de dovezi pentru ce s-a zis despre el.

Ma abtin, n-am cu cine, n-am chef sa te iau la injuraturi :-H

Link to comment
Share on other sites

A, bun, o dam in politica.

Nu'i bun, ca's roman si discutiile pe care le port se intensifica si'mi provoaca nervi.

N-am nevoie de argumente anti-Basescu. E perfid.

Vrei dovezi? In timpul revoltei de anul trecut, de ce nu a iesit sa vorbeasca multimii? Bine, evident, a folosit o tactica extrem de buna, PENTRU EL. Cred ca s'ar fi repetat faza cu Nicu' daca ar fi iesit, dar nu lasi oamenii sa fiarba in frig pentru zeci de zile, nu se mai aude nimic de tine pentru 2-3 luni, dupa care, BANG, apari de nicaieri, tot cu gura mare, tot cu glume de gropar, tot cu aroganta fata de poporul pe care el il apara din 2005. Da, in opinia mea, a fost un presedinte bun, in primul mandat. In al doilea mandat insa...

Limbajul lui fata de oameni, aici ma refer la civili, nu la oameni politici, etc. Vorbeste de sus, cu nesimtire.

Acum, sa fim seriosi, nu ca nu ai avea dovezi, nu vrei sa ai dovezi. E in natura umana sa respinga lucrurile pe care nu vrea sa le creada. Eu tin cu Antonescu. Si, serios acum, nu ca este cel mai bun politician, dar este un bun orator. Din punctul meu de vedere, cel mai bun din Romania, la ora actuala. Cred ca e o calitate esentiala pentru aceasta functie. A mai fost un bun orator in istorie. Si a sfarsit prin 45'. Rest in peace mate.

Fiecare are cate o opinie. Problema e ca toti vor sa-si impuna opinia, ceea ce e, din punctul meu de vedere, extrem de gresit. Daca mie imi plac merele, tie perele, nu trebuie sa te oblig sa mananci mere daca nu vrei.

Edited by DanielBoyd
Link to comment
Share on other sites

Salut, vezi să nu ți se memoreze parola pe acolo și după să pățești ceva. Ce să fac, pe acasă. Am fost de mi-am scos diploma de barman - ospătar. Mă duc mai târziu să-mi iau un ziar că vreau să mă angajez. Succesuri la școală ^

 

Dohh.. mi-ai amintit acum? :)))))))

Lasă, sper sa nu stie nimeni site-ul :))

Link to comment
Share on other sites

Ban mane ;)

 

*Iar ati inceput cu posturi "ce mai faceti?", "m-am spalat", "am venit de la scoala". Discutati oameni buni, d-aia e topic-ul asta. Pwp.

Eu când spuneam tu te scărpinai în RUC și după, cu același deget, făceai legătura dintre nas și gură...

Link to comment
Share on other sites

Mda, mi-am luat și FW acum din cauza lui Mihnea și nu mai știu cum, îmi făcea spamm prin sms să-i public de mai multe ori anuntul, mai are și level 30 + Mă rog, asta e greșeala mea. Ai grijă Adrian :P

 

Iti spun cum fac eu si acuma.

Fac news-ul pe chat normal, dau copy apoi enter, sa il vad pe chat normal, daca e bun pun /news apoi CTRL+V, si enter.

Nu poti da news aiurea asa..sunt de aproape 2 luni in factiune si nu am dat niciodata vreun news aiurea.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara stimati colegi de factiune si concetateni ai serverului B-Zone de SA-MP (San Andreas Multiplayer)!

NesQu1k, tin cu ardoare sa te intreb ce ramura a sportului iti place si din cate vad o si practici, si sa iti urez mult succes la meciul tau de sambata, chiar daca pana atunci mai e vreme lunga.

Drag lider News Reporter, as dori sa iti aduc la cunostinta greseala facuta de tine in postul din topicul "sedinte si evenimente", unde, ai specificat ca sedinta din saptamana "14 ianuarie 2013 - 20 ianuarie 2013" se tine pe data de 12 ianuarie 2013, lucru imposibil luand in calcul legile actuale ale fizicii.

Comy, ti-ai luat deja FactionWarn? Ciudat, asa rapid?

 

 

12 more to go...

Link to comment
Share on other sites

Iti spun cum fac eu si acuma.

Fac news-ul pe chat normal, dau copy apoi enter, sa il vad pe chat normal, daca e bun pun /news apoi CTRL+V, si enter.

Nu poti da news aiurea asa..sunt de aproape 2 luni in factiune si nu am dat niciodata vreun news aiurea.

 

Mulțumesc frumos de sfat. O să țin cont. Făceam așa doar când dădeam startul.

 

@

 

Comy, ti-ai luat deja FactionWarn? Ciudat, asa rapid?

 

 

Din păcate da, cartofare.

Edited by Comy FCOG
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.