Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Eu, personal, ascult rock.

Consider ca e unul dintre putinele genuri muzicale care mai transmit mesaje prin versurile lor, pe langa acesta mai sunt rapul, hip-hop-ul, uneori reggae. Consider ca prin intermediul acestui gen muzical iti poti exprima liber frustrarile si iti poti revarsa nervii sau supararea prin intermediul versurilor puternic-intentionat, acompaniate de un fundal muzical uneori brutal, alteori calm. Cat despre prejudecatile care apar cand recunosti ca esti rocker, cele precum " Esti satanist? ", " Iti tai venele? ", " Astepti sa vina Satan sa-ti fure sufletul " si alte d-astea, sincer ai nevoie de jumatate de sfert de creier si de un bac luat cu nota 1. In fine, reactiile de acest gen le au manelistii aia infecti... Aia cu "Ce-i ba cu paru' asta mare?"... eu macar am par unde trebuie, stimate cetatean roman.

Bun, te respect pentru gandirea pe care o ai...dar nu inteleg treaba cu parul, de ce? Eati barbat omule...hai sa ai putin asa pana la gat si in ngrijit, dar nu lung pana la cur sau sub ceafa si lins, zici ca e nengrijit...

Link to comment
Share on other sites

@, Cum se numeste personaju' ala din avatarul tau? :-??

Ilidan Stormrage, unul dintre cele mai jmeq caractere din warcraft universe.

Bun, te respect pentru gandirea pe care o ai...dar nu inteleg treaba cu parul, de ce? Eati barbat omule...hai sa ai putin asa pana la gat si in ngrijit, dar nu lung pana la cur sau sub ceafa si lins, zici ca e nengrijit...

Am zis eu "neingrijit"? Ma spal la cap de 5-6 ori pe saptamana, aproape zilnic. Daca iti intretii parul, nu esti neingrijit. Nu cred ca's mai barbat cu parul scurt. Edited by rTs DanielBoyd
Link to comment
Share on other sites

Ilidan Stormrage, unul dintre cele mai jmeq caractere din warcraft universe.

Am zis eu "neingrijit"? Ma spal la cap de 5-6 ori pe saptamana, aproape zilnic. Daca iti intretii parul, nu esti neingrijit. Nu cred ca's mai barbat cu parul scurt.

Daca iti intretii doar parul, esti neingrijit. Daca tie iti place cum iti sta cu parul mare, treaba ta. Si eu am avut. :)

Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

La inceput a fost 15.000$, ai dat edit dupa.

 

BogdaNNN asta e un zgarcit asa e? Un ghimpe in coaste, fura bani de la saraci si ii pune la el in cont.

 

 

 

BogdaNNN trebuia sa pui 20.000$ inscrierea, dar daca nu te duce capul...

Link to comment
Share on other sites

BogdaNNN asta e un zgarcit asa e? Un ghimpe in coaste, fura bani de la saraci si ii pune la el in cont.

 

 

 

BogdaNNN trebuia sa pui 20.000$ inscrierea, dar daca nu te duce capul...

Mai bine le punea invers, 30.000$ inscrierea si 15.000 premiul.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.