Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Barman. Un +1 la toata lumea. La multi ani si voua!

 

Miska. Imi pare rau ca pleci. Nu e capat de lume ca ai luat fw. Razvi. nu ii accepta cererea de demisia a lui Miska!!! :))

An nou fericit!

 

 

 

@, Varu_te_rezolva.jpg

Te rezolv eu de nu te vezi...mai calm cu astfel de posturi.

 

 

 

 

 

 

 

@, bafta mai departe lesinatule, ai fost si vei fii printre cei mai de treaba colegi, sper sa retragi demisia sau sa te intorci inapoi zaw. Craciun fericit!

 

 

@, Oricum nu accepta Razvi demisia. :)

 

 

School Instructors de pe RPG2 va ureaza un an nou fericit, plin de bucurii alaturi de cei dragi.

 

 

​Taxi Las Venturas de pe RPG2 va ureaza un an nou fericit , mai bun ca cel anterior si tot ce v-ati dorit si nu s-a implinit, sa sa se implineasca in 2014!

TpnepaR.png

 

 

News Reporter(RPG2) va ureaza un AN NOU FERICIT ! fireworks_00685100-1.jpg

 

 

Si uite asa iau FW pentru ca am dat AG. :))

 

 

Eu, alături de San Fierro Taxi (RPG2) vă urez un an nou cât mai fericit plin de bucurie şi de fericire.

 

 

TpnepaR.png

 

 

Antycus aka Chips2000 va ureaza un an nou fericit plin de bucurii!

Link to comment
Share on other sites

LOS SANTOS TAXI (RPG2) va ureaza un nou an fericit si plin de dorinte indeplinite! La multi ani News Reporter ! La multi ani B-Zone!

Edited by Freeed
Link to comment
Share on other sites

Salut, vreau sa va urez UN AN NOU FERICIT! din partea clanului Infinite Battle [iB] si al factiuni Taxi San Fierro.


Multa fericire, ne-am inteles cu bune cu rele uni ma stiti, chiar mai multi, va felicit pentru tot efortul pe care l-ati dat


Link to comment
Share on other sites

Astazi nu doar ca este prima zi din an si va urez La multi ani!!, este ziua si unui tovaras de-al nostru asa ca:

la_multi_ani_055.jpg

 

La multi ani Valentine, (M4Ms) !!!

Link to comment
Share on other sites

Neata. Pade nu esti singurul cu capul greu. Abia m-am trezit si eu. La multi ani la toti si.........................

LA MULTI ANI M4Ms!!!!

LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!

LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!

LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!

LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!

LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!

LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!

LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!

Edited by Slash69
Link to comment
Share on other sites

La multi ani etc...

 

Am lesinat de ras cand am vazut mesajul aseara :)) Toti erau cu "La multi ani, sanatate, tot ce-i bun in viata, un an nush cum bla bla bla" si tu "la multi ani etc.." :)) gg

 

Ti-as fi trimis inapoi dar sunt sarac si nu am sms-uri in alte retele...

Link to comment
Share on other sites

Astazi nu doar ca este prima zi din an si va urez La multi ani!!, este ziua si unui tovaras de-al nostru asa ca:

la_multi_ani_055.jpg

 

La multi ani Valentine, (M4Ms) !!!

Al drq stii ca ma cheam si Valentin =)))), mersi :*

 

Neata. Pade nu esti singurul cu capul greu. Abia m-am trezit si eu. La multi ani la toti si.........................

LA MULTI ANI M4Ms!!!!

LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!

LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!

LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!

LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!

LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!

LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!

LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!LA MULTI ANI M4Ms!!!!

Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!!Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!!Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!!Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!! :*

 

Neata, eu am capu' greu, asa ca nu nimeresc bine butoanele.

Primu meu post pe 2014 :)))

La multi ani M4ms, sa intrii in joc sa iti facem un spam.

Mersi :*

Link to comment
Share on other sites

Al drq stii ca ma cheam si Valentin =)))), mersi :*

 

Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!!Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!!Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!!Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!! Mersi!! :*

 

Mersi :*

La multi ani din nou dar toate ca toate, schimba avataru ala ca mi se face foame cand il vad! :))

Eu ma bag in pat. Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

La multi ani din nou dar toate ca toate, schimba avataru ala ca mi se face foame cand il vad! :))

Eu ma bag in pat. Noapte buna!

O sa imi fac altu' curand, noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor! Imi cer scuze ca postez aici, vreau sa va invit sa luati parte la editia cu nr. 6 din cadrul Evenimentului pentru factiuni. Un membru de rank 4+ poate inscrie o factiune, inscrierile sunt valabile pana duminica.

Detalii aici:

http://forum.b-zone.ro/topic/174171-eveniment-special-pentru-factiuni-inscrieri-si-sponsorizari/

http://forum.b-zone.ro/topic/174173-eveniment-special-pentru-factiuni-detalii-despre-runde/

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.