Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Majoritatea playerilor de pe B-Zone sunt post-hunteri, no-liferi si copilasi sub varsta de 12 ani. Inainte nu era asa...

ce no-liferi ma copile ? ai gresit platesti, nu ma intereseaza ca ai tu o zi in factiune, ca nu ai experienta, asa se capata exeperienta. TACI si suporti :)

Link to comment
Share on other sites

ce no-liferi ma copile ? ai gresit platesti, nu ma intereseaza ca ai tu o zi in factiune, ca nu ai experienta, asa se capata exeperienta. TACI si suporti :)

NU MAI POSTA LA DISUTIILE NOASTRE. SCRIE CLAR "DISCUTII INTRE MEMBRI" te simti membru?

Link to comment
Share on other sites

ce no-liferi ma copile ? ai gresit platesti, nu ma intereseaza ca ai tu o zi in factiune, ca nu ai experienta, asa se capata exeperienta. TACI si suporti :)

In primul rand nu mai posta la discutiile noastre iar in al doilea rand observ ca te-ai simtit, nu te-am facut no-lifer dar daca te simti asta e viata. Te pup :*

Link to comment
Share on other sites

In primul rand nu mai posta la discutiile noastre iar in al doilea rand observ ca te-ai simtit, nu te-am facut no-lifer dar daca te simti asta e viata. Te pup :*

Pe mine nu ma pupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii????????????????:*:*:*:*:*:*:*

Link to comment
Share on other sites

@, omu zice ca imi poarta pica deoarece atunci cand aveam rank 4 cred, era el in factiune, dar cu alt nick, nici nu mai stiu ce nick avea...oricum l-am dat afara, era mai rau ca oricare dintre voi :)) Nu stia sa dea un RP. Eu n-am nici o problema...e dreptul lui sa faca reclamatie, daca nu gresiti nu are ce sa va faca....Chill out

 

200.gif

Link to comment
Share on other sites

@@BS H3at0nnn, Ma faci sa 'zambesc', no bun, fii atent aici copile, la ce zice tata Crudex: 'Multi ca tine au fost, putini au mai ramas'.

Vreau sa iti zic ca tu mai mult de 15 ani nu ai, si chiar daca ai avea mai mult, dai dovada de 15 ani.

Nu ai cei 7 ani de acasa.

Ii porti pica ? Dar gandeste-te tu, la cati ai facut post, cati iti poarta tie pica?

Am luat un FW, nu-i bai, un motiv in plus sa merg mai departe in aceasta factiune, un motiv in plus sa raman aici pana cand tu vei fi banat pe motiv de: 'Post-hunter exagerat'.

Si atunci chiar ca am sa dau un /news, Iti port pica, H3at0n.

Bafta, in viata reala, asta daca ai o viata reala.

Link to comment
Share on other sites

Topic deschis

Incercati sa nu mai faceti +1. Puteti sa faceti si 3 posturi pe secunda daca acestea se refera la situatia factiunii sau probleme legate de activitatea factiunii sau alte chestii legate de News Reporter.

Daca doriti pur si simplu sa conversati folositi PM / alte mijloace...

 

Pentru sanatatea dvs. evitati excesul de SPAM, dublu-post si off-topic.

Pentru manifestari neplacute adesati-va liderului sau subliderului.

Link to comment
Share on other sites

Anunţaţi-vă prietenii şi daţi şi voi UN SINGUR NEWS cu programul "Momentul iertării".

 

Bobo şi Kelton au decis să mai dea o şansă celor ce au luat ban.

 

Aici aveţi ceea ce a scris Bobo când a redeschis acest program, după ce timp de mai bine de un an acesta a fost închis.

Link to comment
Share on other sites

 

Topic deschis

Incercati sa nu mai faceti +1. Puteti sa faceti si 3 posturi pe secunda daca acestea se refera la situatia factiunii sau probleme legate de activitatea factiunii sau alte chestii legate de News Reporter.

Daca doriti pur si simplu sa conversati folositi PM / alte mijloace...

 

Pentru sanatatea dvs. evitati excesul de SPAM, dublu-post si off-topic.

Pentru manifestari neplacute adesati-va liderului sau subliderului.

 

Taci in pana mea ca mereu inchizi topicul! Hooouuuuuuuuuu! Afara, afara cu RobertCM din tara!!!!!!!

 

P.s: Cum stati cu raportul?( intreb asta doar ca sa am motiv de a posta, daca vreti nu imi raspundeti!)

Link to comment
Share on other sites

Bună seara!

 

Organizez un nou concurs!

 

Drive & Win

Tot ceea ce trebuie să faci este să-mi ceri Sultanul şi să conduci 1.000 de km.

Faci o poză la început, apoi una la final şi câştigi 15.000$

Link to comment
Share on other sites

Bună seara!

 

Organizez un nou concurs!

 

Drive & Win

Tot ceea ce trebuie să faci este să-mi ceri Sultanul şi să conduci 1.000 de km.

Faci o poză la început, apoi una la final şi câştigi 15.000$

Hai in game sa imi dai key!

Link to comment
Share on other sites

Si uite ca a venit si primul FW, sper sa nu mai vina si altele!!!:@:@:@:@:@:

Macar tu ai avut o zi mai "buna" decat a mea... Am luat 1,50 la latina, m-am certat cu o colega rau, mi-a cazut cainele de la etaju 1 (e impecabil nu a patit nimic) si urmeaza sa imi vina 4 teste cu note sub 4. :) Sper sa trec mai repede de perioada asta, nu mai rezist :(

Link to comment
Share on other sites

Bună seara!

 

Organizez un nou concurs!

 

Drive & Win

Tot ceea ce trebuie să faci este să-mi ceri Sultanul şi să conduci 1.000 de km.

Faci o poză la început, apoi una la final şi câştigi 15.000$

Interesant, diseara sa imi dai si mie key :D

 

 

Macar tu ai avut o zi mai "buna" decat a mea... Am luat 1,50 la latina, m-am certat cu o colega rau, mi-a cazut cainele de la etaju 1 (e impecabil nu a patit nimic) si urmeaza sa imi vina 4 teste cu note sub 4. :) Sper sa trec mai repede de perioada asta, nu mai rezist :(

 

:))) toti asteptam sa vina mai repede vara.

Link to comment
Share on other sites

Era înainte de A.G. şi am uitat că sunt /duty on. Da am greşit şi îmi asum greşeala, chiar rog să fiu sancţionat.

 

Robert will make your wish come true deoarece ai postat la "Reclamaţii"...

 

 

 

 

 

 

 

 

În legătură cu acel concurs, Drive & Win, voi majora premiul datorită faptului că 5km = 1 minut de condus non-stop.

Voi da bani în funcţie de km şi de timp.

Accept o întârziere de maxim 20 de minute la fiecare 500km.

Dacă timpul este depăşit, aplic o scărede a preţului la fiecare kilometru.

Aplic scăderea în funcţie de cât timp este întârzierea.

Premiu:

5km = 1 minut

40$/kilometru = 200$/minut

500km într-o oră şi 40 de minute [accept până la două ore] = 20.000$;

1.000km în 3 ore şi 20 de minute [accept până la patru ore]= 40.000$ + 10.000$ = 50.000$ [bonus pentru condus non-stop];

2.000km în 6 ore şi 40 de minute [accept până la şapte ore şi douăzeci de minute]= 80.000$ + 40.000$ = 120.000$[bonus pentru condus non-stop].

Fiindcă mulţi vor fi cei ce doresc să conducă, am să merg pe principiul "primul venit, primul servit".

Cât timp nu este nimeni ce cere maşina, de pe lista proprie aleg pe cineva random, iar dacă este online primeşte key.

Desfăşurare: Primiţi givekey de la mine > faceţi poză la kilometrii iniţiali > faceţi poză la kilometiri finali > îmi daţi PM pe forum, evaluez şi dau premiul final.

Nu mă interesează cum faceţi acei kilometrii, important este ca ei să fie acolo.

Pentru cei ce nu ştiu despre ce este vorba: am o maşină de tip Sultan cu ~61.500 de km şi ofer bani celor ce se plimbă cu ea.

Legendă:

Portocaliu - timpul maxim acceptat în care premiul respectiv este primit în totalitate

Roz - bonusul acordat pentru condus non-stop timp de mai multe ore

Galben - timpul minim în care se pot face acel număr de km

Cyan - bonus+ premiu iniţial = premiu final

Verde închis - premiul primit

Albastru - info

Pentru nelămuriri, vă aştept cu întrebări în joc sau pe forum.

 

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.