Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare, baieti. Sper ca o sa ne intelegem bine si ca o sa fim colegi cat mai mult timp. Acum am venit si eu de la meditatii. Spor la treaba pe ultima suta de metri pentru rapoarte.

Link to comment
Share on other sites

Salutare, baieti. Sper ca o sa ne intelegem bine si ca o sa fim colegi cat mai mult timp. Acum am venit si eu de la meditatii. Spor la treaba pe ultima suta de metri pentru rapoarte.

 

Salut. Noi iti uram succes in cariera ta de reporter. Sa stii: daca o sa fii baiat de treaba, o sa fii respectat de catre mine si ceilalti colegi.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata.

 

Anuntul din pachetul de servicii (al meu ) a fost modificat:

 

Clanul oficial "Born and Raised [baR]" recruteaza jucatori activi, seriosi si cu un nivel mai mare de 10. Detalii pe forum. -> a fost modificat in:

 

Clanul oficial "Born and Raised [baR]" recruteaza jucatori activi si cu un nivel mai mare de 10. Detalii pe forum.

 

Motiv; Textul prea lung nu incapeau toate cuvintele in anunt.

Link to comment
Share on other sites

Ma oameni, eu am ceva provleme cu PC-ul, dar il rezolv in seara asta sau cel tarziu maine dupa 16:00, asta daca nu reusesc eu...

 

Anyway, va rog sa le transmiteti celor acceptati ca vor da testele pana maine la 00:00 fara dar si poate, asta daca ii gasesc on, deci sa stea chill.

 

Vedeti ca va urmaresc pe forum, iar in game am informatori din afara NR.

 

 

Postati si voi mai des aici.

Link to comment
Share on other sites

 

 

1)Vedeti ca va urmaresc pe forum, iar in game am informatori din afara NR.2) Postati si voi mai des aici.

 

1)Du-te si te caca oleaca ca esti cam palid!

2) Cand postez zici sa ma opresc ca ma sanctionezi in game, cand nu postez vrei activitate! Hotarastete!

Link to comment
Share on other sites

Am mai zis...ti.as cauta postul dar sunt pe telefon si imi e greu.

 

Am zis asa: poti sa postezi cat vrei tu cat timp sunt posturi cu privire la factiune, membrii, probleme, activitati care afecteaza in mod direct sau indirect / pozitiv sau negativ factiunea. Pe scurt: nu face +1 ba! Nu posta "ma duc la scoala", "mananc", "gg"...

Link to comment
Share on other sites

Rank 1-2, mare grijă cu joburile! :))

 

Robert are ceva probleme tehnice şi, fiind doar pe telefon, are acces doar la forum şi RPG. Acum aveţi cele mai mari şanse să fiţi prinşi, aşa că... nu mai faceţi târg de arme la noi în HQ şi treceţi pe reparat "cauciuce". :))

Link to comment
Share on other sites

Am mai zis...ti.as cauta postul dar sunt pe telefon si imi e greu.

 

Am zis asa: poti sa postezi cat vrei tu cat timp sunt posturi cu privire la factiune, membrii, probleme, activitati care afecteaza in mod direct sau indirect / pozitiv sau negativ factiunea. Pe scurt: nu face +1 ba! Nu posta "ma duc la scoala", "mananc", "gg"...

Bine puisor!

 

Cum stati cu raportul saptamana asta?

Link to comment
Share on other sites

Neata colegii, ce faceti? eu ma pun sa fac raportu am abea 5 pct

Bine puisor!

 

Cum stati cu raportul saptamana asta?

Foarte prost, doar 5 A.g-uri, nici-un rp si nici-un ziar :|

 

Baietii eu am plecat la Baia Mare la concurs. Vorbim cand ma intorc. Ceau Ceau!

Bafta, nu tr sa scrii chiar asa de mare :))

Link to comment
Share on other sites

Buenos dias, reporteri! Ce mai faceti? Cum merge cu raportul / pachetele / interviurile?

Si acum doua lucruri importante:

1. Cei de rank 1 /2 nu uitati de simulari, deoarece aveti nevoie de ele pentru rank up. http://forum.b-zone.ro/topic/181079-news-reporter-cereri-simulari/?p=2630846

2. Nu uitati de concursul de peisaje. http://forum.b-zone.ro/topic/8154-news-reporter-imagini-si-divertisment/?p=2942300

Have a nice day!

Edited by LuPiTo
Link to comment
Share on other sites

Am revenit, imi pun GTA la downloadat si ne auzim cat de curand!

 

Dupa cum stiti vine pastele, iar pe aici e un obicei, odata cu pastele vine si "curatenia" de paste. Stay focused!

Edited by GF RobertCM
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.