Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Sedinta de astazi, 24/06/2014

 

O sa-ncerc sa fac cat mai multe poze cand suntem impreuna toti membrii. Sper sa va placa!

 

Poate prin mai multe activitati de "familie" reusim sa ne unim mai mult. :)

 

Q97tDK3.jpg

 

 

 

 

 

eDLLoKC.jpg

 

 

 

JRwpZmR.jpg

 

 

 

fXatXZB.jpg

 

 

vdhKN4o.jpg

 

 

xKCkecl.jpg

Edited by Plutonium
Link to comment
Share on other sites

http://forum.b-zone.ro/topic/38195-news-reporter-sedinte-si-evenimente/?p=3430631

 


 

Probabil vă întrebaţi de ce am ales ca activitatea să fie obligatorie când scopul e pentru a ne distra. Toate activităţile care se fac sunt pentru a destinde atmosfera şi a face jocul plăcut tuturor jucătorilor. Eu am ales să o fac obligatorie pentru că dacă nu o făceam, eram mai mult ca sigur că mă prezentam în faţa TTC-ului cu 5-6 membri, iar acest lucru mă deranjează. Vreau să fim o facţiune model, să ne distrăm şi să nu acuzăm ceilalţi jucători de ceva necurat, pentru că nimeni nu câştigă ceva material, ci mental (distracţie).

 

Rog prezenţa voastră de la ora 13.45 pentru a ne organiza. Vom lua jobul Arms Dealer pe perioada activităţii pentru a ne crea arme. Materialele le voi plăti eu, dar dacă cineva doreşte să ne ajute cu ele va fi bine venit. Ţin să precizez că jobul îl veţi avea strict pe perioada activităţii, nu şi în afara ei deoarece este un job ilegal, iar facţiunile paşnice nu au voie să îl deţină, decât în cazuri speciale (cum este acum).

 

Anunţaţi-vă colegii care, poate, nu citesc acest topic prea des.

 

Link to comment
Share on other sites

http://forum.b-zone.ro/topic/38195-news-reporter-sedinte-si-evenimente/?p=3430631

 


 

Probabil vă întrebaţi de ce am ales ca activitatea să fie obligatorie când scopul e pentru a ne distra. Toate activităţile care se fac sunt pentru a destinde atmosfera şi a face jocul plăcut tuturor jucătorilor. Eu am ales să o fac obligatorie pentru că dacă nu o făceam, eram mai mult ca sigur că mă prezentam în faţa TTC-ului cu 5-6 membri, iar acest lucru mă deranjează. Vreau să fim o facţiune model, să ne distrăm şi să nu acuzăm ceilalţi jucători de ceva necurat, pentru că nimeni nu câştigă ceva material, ci mental (distracţie).

 

Rog prezenţa voastră de la ora 13.45 pentru a ne organiza. Vom lua jobul Arms Dealer pe perioada activităţii pentru a ne crea arme. Materialele le voi plăti eu, dar dacă cineva doreşte să ne ajute cu ele va fi bine venit. Ţin să precizez că jobul îl veţi avea strict pe perioada activităţii, nu şi în afara ei deoarece este un job ilegal, iar facţiunile paşnice nu au voie să îl deţină, decât în cazuri speciale (cum este acum).

 

Anunţaţi-vă colegii care, poate, nu citesc acest topic prea des.

 

 

 

Frumos, abia astept, sper sa iasa ceva frumos si sa fim organizati si cat mai multi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

http://forum.b-zone.ro/topic/38195-news-reporter-sedinte-si-evenimente/?p=3430631

 


 

Probabil vă întrebaţi de ce am ales ca activitatea să fie obligatorie când scopul e pentru a ne distra. Toate activităţile care se fac sunt pentru a destinde atmosfera şi a face jocul plăcut tuturor jucătorilor. Eu am ales să o fac obligatorie pentru că dacă nu o făceam, eram mai mult ca sigur că mă prezentam în faţa TTC-ului cu 5-6 membri, iar acest lucru mă deranjează. Vreau să fim o facţiune model, să ne distrăm şi să nu acuzăm ceilalţi jucători de ceva necurat, pentru că nimeni nu câştigă ceva material, ci mental (distracţie).

 

Rog prezenţa voastră de la ora 13.45 pentru a ne organiza. Vom lua jobul Arms Dealer pe perioada activităţii pentru a ne crea arme. Materialele le voi plăti eu, dar dacă cineva doreşte să ne ajute cu ele va fi bine venit. Ţin să precizez că jobul îl veţi avea strict pe perioada activităţii, nu şi în afara ei deoarece este un job ilegal, iar facţiunile paşnice nu au voie să îl deţină, decât în cazuri speciale (cum este acum).

 

Anunţaţi-vă colegii care, poate, nu citesc acest topic prea des.

 

Sunt de acord cu activitatile, dar poate ca era mai bine sa fie sambata, deoarece duminica este si meetingul b-zone.
Link to comment
Share on other sites

Mult succes Claus.

 

Aş dori ca de pe acum să vă procuraţie materiale pentru evenimentul de duminică ce va urma. Nu trebuie multe, circa 20-30 mii de materiale ajung. Le puteţi cumpăra direct din magazin cu suma de 2 sau 3 mii de dolari sau de la dealerii de arme.

 

Vreau să nu ne facem de râs, să facem o imagine cât mai plăcută, să ne distrăm.

Link to comment
Share on other sites

Bun o sa postez si aici poate stie cineva. Ieri am setat rezolutia mai mare de 1280 si m-i s-a blocat, apoi am luat downgrader tot nu mergea. Apoi am dezinstalat gta u l tot am sters gta_sa si l-am instalat iarasi. Acum merge gta san andreas normal dar cand dau pe multiplayer imi da crash . Stie cineva cum se rezolva ?

Link to comment
Share on other sites

Bun o sa postez si aici poate stie cineva. Ieri am setat rezolutia mai mare de 1280 si m-i s-a blocat, apoi am luat downgrader tot nu mergea. Apoi am dezinstalat gta u l tot am sters gta_sa si l-am instalat iarasi. Acum merge gta san andreas normal dar cand dau pe multiplayer imi da crash . Stie cineva cum se rezolva ?

Eu zic sa incerci alti crack, poate merge.

Apropo, ce windows folosesti?

Link to comment
Share on other sites

Baieti, eu plec pentru o periada de timp... Chestii legate de facultate + putina relaxare la mare. Ne auzim cand revin. Aveti grija, cand ma intorc vreau sa ne numim tot News Reporters Police Department. Bafta!

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.