Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@Str1Razvan, dacă va fi şedinţă, voi face în aşa fel încât să reuşesc să vă anunţ pe toţi. Oricum o anunţ din timp.

 

Observ că băieţii grei nu renunţă la reply-urile aiurea. Pentru a evita sancţiunile, voi închide topicul pentru cel puţin câteva ore.

O seară plăcută, ne auzim în joc!

Link to comment
Share on other sites

De ce oare evidenta la rapoarte vine cu 1 saptamana mai tarziu ?

Link to comment
Share on other sites

OldNab te-am rugat frumos sa nu mai postezi daca nu faci parte din factiune..faceti-va un grup de whatsapp si va povestiti toate prostiile acolo..aici nu e grup de barfe si alte arfe care nu intereseaza pe toti membrii din News Reporters. Multumesc si sper ca ai inteles destul de bine mesajul.

Link to comment
Share on other sites

@CR3ATIVe Salut mosule, ce faci tata? Vad ca te uiti pe pagina.


OldNab te-am rugat frumos sa nu mai postezi daca nu faci parte din factiune..faceti-va un grup de whatsapp si va povestiti toate prostiile acolo..aici nu e grup de barfe si alte arfe care nu intereseaza pe toti membrii din News Reporters. Multumesc si sper ca ai inteles destul de bine mesajul.

 

I'auzi =)), cineva nu stie sa se uite pe semnaturi :))

Link to comment
Share on other sites

@, OldNab face parte din facţiune.

@, am închis de două ori topicul de Discuţii pe motiv că ai fost unul dintre cei ce postează mesaje relativ "aiurea". Urmează sancţiuni în joc, nu am timp să mă joc cu funcţia Lock şi Unlock topic.

@, aşa a fost setat sistemul.

@, nici eu nu am cine ştie ce, dar de ieri încerc cu Fraps. Ce nu-mi place la Bandicam? Când încep filmarea, am o secundă - două de lag imens, şi am doar de pierdut dacă e ceva pe moment. *la fel şi la pozele cu Bandicam*

 

Au mai fost probleme cu Crash-uri pe server?

Link to comment
Share on other sites

Habar nu ai cat ma bucur pentru tine. Felicitari! Sper sa iti clac pe urme :)

Felicitari si tie, ai facut o mutare desteapta.

Edited by SeBa nWo
Link to comment
Share on other sites

 

 

Noul sublider News Reporters este Tuckson. Felicitări!

Inteleapta decizie, ma bucur pentru Tuckson, chiar merita aceasta functie si sper sa ajunga si mai sus. Nu fiti rai sa-mi dai report :(, vara placuta.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.