Jump to content

[MAYOR] - Aplicaţii Primărie / Mayor Applications


Kelton
 Share

Recommended Posts

Nick: Mariuus3D

Level: 33.

Vârstă (reală) :Am frumoasa vârstă de nouăsprezece ani.

Sex (real): Masculin.

Vechime pe server: Vechimea mea pe acest server este de doi ani.

RPG profil LinK: http://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Mariuus3D

Ai mai avut aceasta functie? Nu.

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Îmi doresc sa fiu primar deoarece îmi place să ofer o mâna de ajutor oricând am ocazia și acest lucru îmi oferă o satisfacție aparte iar statutul de primar îmi oferă șansa sa ajut pe cei care au nevoie, atât financiar cât și moral. Îmi doresc să îi atrag pe jucători spre acest server prin multitudinea de activități care îmi propun să le organizez . Sunt pe principiul ca toți suntem egali și este foarte important ca nimeni sa nu se considere mai presus, până la urmă toți suntem oameni.

Ce intenționez să fac pentru jucători: În primul rând intenționez să ajut toți jucătorii începători cu tot ce se poate după care îmi propun să organizez cât mai multe evenimente cu câștiguri speciale. Îmi doresc să contribui la buna dezvoltare a acestei comunități în care respectul și buna înțelegere să fie pe primul loc. Consider că dreptatea este foarte importantă și că toți suntem egali, că avem aceleași drepturi și priorități. Sunt dispus să ofer sfaturi și indicații oricărui jucător care va apela la mine. Voi organiza multe evenimente cu premii diversificate pe placul tuturor și am câteva idei noi de care sunt sigur ca jucătorii vor fi încântați. Îmi propun să organizez cel puțin două evenimente pe zi pentru ca toți jucătorii să poată participa indiferent de intervalul lor de activitate. Totodată îmi propun mici asocieri cu liderii facțiunilor și gangurilor pentru anumite acțiuni. De altfel pe parcursul mandatului meu taxa va fi de 1$ iar pe lângă ajutorul oferit de primărie evenimentele vor fi organizate din proprii mei bani. Despre evenimentele mele ca primar nu vreau să dezvălui foarte multe pentru a vă putea oferi o surpriză plăcută tot ce pot să vă spun este că acestea vor fi susținute de cowS cu gold .

Edited by Maius nWo
Link to comment
Share on other sites

Nick: CemiL
Level: 46
Vârstă (reală) : 23
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: 3 ani si 2 luni.
RPG profil LinK:
http://www.rpg.b-zone.ro/account/general/CemiL

Ai mai avut aceasta functie? Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Imi doresc aceasta functie cu ardoare deoarece consider ca am ce sa le ofer. Am posibilitati pentru a face pe toata lumea sa simta ca au un primar care se ocupa si se implica. Un primare care face mult mai multe decat evenimente. Intentionez sa am aceasta functie pentru a arata si a aduce egalitatea intre jucatori pe acest server. Sa le ofer sansa sa isi descopere bunatatea, sa dezvolt prietenii intre ei, sa eliminam violentele si ura. Sa aduc la cunostinta jucatorilor ca acesta este un joc pentru a te simti bine, nu pentru a te razbuna sau a avea pica pe altcineva. Doresc sa am functia asta in mod special pentru a contribui intr-o oarecare masura la o atmosfera si la o companie placuta si eleganta.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Intentia mea se reflecta spre atentia jucatorilor dupa cum urmeaza:

- Organizare de evenimente unice si speciale, fiind mult mai diferite fata de cele deja cunoscute.

- Ajutor practic si moral fiecarui jucator in parte la solicitarea acestora

- Ma voi plimba prin toate orasele pe la fiecare grup de jucatori pentru a le asculta nevoile si propunerile cat si multumirile lor.

- Voi sustine tratate temporare cu diferite factiuni si departamente pentru a sustine anumite actiuni caritabile si/sau de informare cu diferite aspecte.

- Voi oferi jucatorilor toate informatiile si toate sfaturile necesare pentru un joc cat mai placut si curat.

- Voi aduce la cunostinta jucatorilor cu vechime pe server aspectul acela de a oferi din putinul lor si altora prin comanda [/charity]. Sa isi aduca aminte de inceputurile lor cat de greu le-a fost si ce incantator era cand primarii ofereau banii stransi jucatorilor cu level mic.

- Intentionez sa sustin mici asa-zise sedinte de dezvoltare a modului de joc, informari cu privire la limba romana si gramatica acesteia si dezvoltarea lexicului fiecaruia in parte care solicita acest lucru si considera ca ar avea nevoie.

- Voi intentiona sa ofer catorva jucatori cu level mic oportunitatea de a lucra alaturi de mine in mici intrebuintari pe server in care acestia vor fi platiti pe masura.

Edited by CemiL BanH
Link to comment
Share on other sites

Nick:Gabriel213
Level:25
Vârstă (reală):16
Sex (real):Masculin
Vechime pe server:In jur de 6-8 luni.
RPG profil LinK:
http://www.rpg.b-zone.ro/account/general

Ai mai avut aceasta functie? Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu
Primar:Pentru a ma face mai cunoscut de atat pe server si sa ajut playeri mai mici(cei incepatori)
Ce intenționez să fac pentru jucători:Sa maresc salariile, sa trimit mai des bani jucatorilor incepatori si alte multe chestii.

Edited by Costea Gabi
Link to comment
Share on other sites

Nick: VoicuRobert .


Level: 37 .


Vârstă (reală): Am 17 ani !


Sex (real): Masculin .


Vechime pe server:


Pe acest cont joc de doar 2 ani . Aventura mea pe acest server a inceput in 2013 Iunie.


RPG profil LinK:




Ai mai avut aceasta functie?:

Nu , din pacate nu am detinut pana acum aceasta functie .


Motivul pentru care doresc să fiu Primar:


Vreau ca tot serverul sa fie o familie . Voi incerca sa unesc playerii cat de mult pot . Vreau sa ascult playerii , sa rezolv probleme impreuna cu ei .Nu vreau sa fiu genul de primar care e pe Cont Propriu , vreau sa rezolv probleme impreuna cu cetatenii acestui server. O sa ajut playerii cu tot ce am si pot .Am ceva planuri deja in cap , care sper sa le aplic daca veti avea incredere in mine sa ma votati .Vreau sa ne distram dar si , in acelasi timp sa facem o treaba buna si sa cream amintiri de neuitat .


Ce intenționez să fac pentru jucători:


Pe toata perioada mandatului , taxa va fi setata la 1 $ !


O sa fac event-uri de toate tipurile , pentru playerii normali si speciale pentru cei de level 1 - 7 .


Toate event-urile mele si tot ce zic pe /gov vreau sa aiba o farama de umor.


-Voi organiza Targuri Auto cat si Imobiliare .

-Nu vor lipsi event-urile zilnice la care premiile vor fi [ Vehicule , Case sau Cash ].

-Daca un membru de [ Factiune pasnica , Departament , Gang , Hitmen Agency sau Civili] vor vrea sa facem colaborari , o sa fiu de acord cu acest lucru .

In caz ca veti avea incredere sa ma votati ca primar , voi organiza ''Olimpiada Clanurilor'' , va fi ca un WAR si vor putea participa toate clanurile . Premiul va fi : 2,000,000 $ .


Voi face Event-uri cu premii : Masini: ( Bullet , Sultan , Infernus , Elegy , Sandking si Turismo ) .

Motociclete: ( NRG-500 si FCR-900 ) .


Si , in premiera , voi da ca si castig la un Event , un BIZ !


Nu uitati , nu level-ul conteaza , ci umorul , capacitatea de a asculta si a intelege un om si Bunul Simt .


Nu veti regreta daca ma aveti alege , veti avea numai de castigat .


Sper sa aveti incredere sa votati cu VoicuRobert !



Link to comment
Share on other sites

Nick: SkeleT
Level:
87
Vârstă (reală): 17
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Din Octombrie 2012 joc pe acest server.
RPG profil LinK: Click!

Ai mai avut aceasta functie? Nu
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Imi place sa incerc lucrurii noi, pe acest server am obtinut tot ce mi-am dorit de la functii, bani, masini etc etc. Am ajuns la un moment de apogeu in care toate aceste lucrurii au devenit banale pentru mine. Tot ce imi doresc in momentul de fata este sa ma implic foarte mult in event-urile pentru incepatorii, vreau sa ma axez pe chestia asta pentru ca stim cu este sa fii "incepator" pe un server RPG. Doresc sa obtin aceasta functie pentru a ajuta incepatorii, pentru a organiza event-uri speciale impreuna cu staff-ul, pentru a deschide diferite fundatii pentru incepatorii si multe altele.
Ce intenționez să fac pentru jucători:

Am in plan foarte multe lucrurii pe care o sa le pun in aplicare daca obtin aceasta functie.

-Taxa 1$ pe tot parcursul mandatului

-Impartirea taxei pentru playerii de level 2-7 de 4 ori pe zi.

-Organizarea evenimentelor:

Last Man Standing

Par % Impar

Deagle

Find & Brind

Mixt

Last Car Standing

(tin sa precizez ca toate aceste evenimente or sa fie organizate in interioare speciale)

- Doresc sa fac o fundatie de ajutor financiar pentru playerii de level 2-7 (bani pentru: level/licente)

Acestea sunt doar o parte din activitatile pe care o sa le organizez.

Votul este mai puternic decat glontul - Abraham Lincoln

Edited by S k e l e T
Link to comment
Share on other sites

Nick: Skipper

Level: 100

Vârstă (reală): 18
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 2 ani şi 6 luni

RPG profil Link: Click

Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

  • Doresc să obţin această funcţie pentru ajutorarea playerilor de level mic cu banii proprii.
  • Pentru a organiza evenimente speciale cu premii pe măsură ce vor consta în bani, gold şi multe altele, activităţi pentru absolut toate facţiunile paşnice, gangurile, departamentele şi nu în ultimul rând pentru clanuri.
  • Să organizez olimpiade între facţiuni, între clanuri şi multe altele, mereu pe primul loc trebuie să fie activitatea, distracţia, seriozitatea şi nu în ultimul rând ca playerii să aibă un ambient cât mai plăcut.
  • Desigur că şi premiile de la evenimente, activităţi contează şi vor fii unele pe măsură, dar totul este ca playerii serverului să se bucure de ele şi să participe la ele.
  • Cine mă cunoaşte ştie ce fel de persoană sunt şi are încredere în mine, funcţia de Mayor este foarte importantă dedicată serverului şi nu cred că a fii Mayor trebuie să împarţi taxe şi să faci câteva evenimente pe zii, a fii Mayor înseamnă a merita această funcţie, a face un ambient plăcut tuturor playerilor, vreau ca toate facţiunile să fie un colectiv cât mai apropiat una de cealaltă şi a bucura playerii cu taxele împărţite, cu evenimentele şi activităţile create, cu olimpiadele între facţiunile paşnice, ganguri, departamente şi clanuri, a le oferii tuturor playerilor dornici de un loc de muncă în a se angaja la primărie şi a le oferii un job cu un salariu pe măsură, ca toată lumea să fie şi să se simtă perfect şi că joacă cu cel mai mare drag.

Ce intenţionez să fac pentru jucători?: Cum am menţionat şi mai sus, scopul pentru care doresc să devin Primar este să organizez multe evenimente, activităţi, împărţirea taxelor, olimpiade între facţiuni, ganguri, departamente şi clanuri, premiile vor fii pe măsură şi nu în ultimul rând ca playerii să fie fericiţi şi a le creea un ambient cât mai plăcut, angajarea playerilor dornici la primărie în a le oferii un job şi un salariu pe măsură şi multe altele, ştiu cum este să ai level mic, să nu ai fonduri necesare, să munceşti mult pentru a câştiga o sumă de bani, de asta doresc să ajut şi să mă implic. Am mai avut un mandat, şi anume mandatul pe luna Octombrie, urmat de cel pe luna Martie, am organizat atunci B-Clan's Olympics, evenimente şi multe altele, de asemenea, acum îmi doresc să organizez B-Clan's Olympics EDITION GOLD şi olimpiade între facţiuni şi departamente. Voi organiza plimbări cu playerii de level 2-7, le voi arăta toate locaţiile importante de pe acest server, de la hq-urile facţiunilor până la unele business-uri renumite şi multe altele.

Vă mulţumesc tuturor celor care aţi citit această aplicaţie! Retrag. Succes SaRtoR şi cowS!

Edited by Skipper
Link to comment
Share on other sites

Nick: SaRtOR
Level: 60
Vârstă (reală): 19 ani recent impliniti
Sex (real): Masculin (M)
Vechime pe server: Din data de 01.11.2014 aproximativ 1 an si 6luni
RPG profil LinK:
http://www.rpg.b-zon.../general/SaRtOR

Ai mai avut aceasta functie? Da, am fost Mayor of March, April & May 2016
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Ei bine, mereu am o emotie aparte cand trebuie sa completez acest spatiu. Principalul motiv este acela de a imi continua munca inceputa acum 3 luni de zile.

Doresc Mayor pentru a pastra taxa permanent la 1$ asa cum a fost tinuta permanent in cele trei mandate ale mele.
Doresc sa fac un mediu de adaptare special pentru jucatorii incepatori, sa le aduc acestora taxe zilnice, cel putin 2, ca pana acum pentru a se acomoda cu jocul.
Doresc sa redevin Mayor pentru a patra luna pentru a sustine evenimente rar intalnite, cu premii mari asa cum am obisnuit si pana acum!
Mayor inseamna o responsabilitate uriasa, de aceea ma consider pregatit sa fac fata unui nou mandat cu cel putin inca 75 de evenimente!
Un simplu motiv adus de mine aici este acela de a ii promova pe cei incepatori, de a ii ajuta si de a ii invata sa se destreze alaturi de noi.
O alta intentie pe care doresc sa o pun in aplicare este aceea de a face saptamanal la primarie o serie de ajutor financiar pentru cei de nivel 3-10.
Iar, nu in ultimul rand doresc sa organizez sedinte in primarie unde urmeaza sa ofer sfaturi jucatorilor ce se afla la inceput de drum.


Ce intenționez să fac pentru jucători:

Asa cum am spus si mai sus daca o sa fiu ales pentru un al patrulea mandat planuiesc sa fac urmatoarele:

Mentinerea taxei de 1$ asa cum a fost si pe toate cele trei mandate ale mele.

Organizarea evenimentelor speciale, in interioare inedite, am un nou proiect numit " Samurai of the month" eveniment ce are loc lunar.

Sa organizez evenimente mai cunoscute precum " SMS " , " PaintBall " , " Race " ( in Racing Arena ), evenimentele de tip " Par / Impar " , " Simon Spune ", " Ruleta Ruseasca ". " Find & Bring " , " Primul la mine " , " Primul cu /W "

Organizarea de evenimente tip " STUNT " de aceasta data in locatii mult mai dificile, dar si in locatii mai accesibile pentru jucatori.
In prezent am organizat 287 de evenimente in trei luni, ultimul eveniment major LMS 100 de participanti unde premiul a fost un SandKing.
Organizarea Deagle Master pentru luna Iunie, pe scurt editia cu numarul sase (6), unde de data aceasta incercam sa aducem un premiu mai mare.
In ultimele treieditii premiul a fost
Deagle Master of March ( editia III ) : 1.500.000$ + semnatura unica + Slot in garaj ( a fost dat cu ajutorul lui Kelton.)
Deagle Master of April ( editia IV ): 1.600.000$ + semnatura unica + 7 zile Cont Premium ( oferit cu ajutorul lui Kelton.)
Deagle Master of May ( Editia V) 2.000.000$ + semnatura unica+ 400 gold ( goldul a fost oferit cu ajutorul lui Kelton.)
Doresc sa aduc jucatorilor un nou eveniment, rar intalnit, si anume " Alba neargra " majoritatea stiu despre ce vorbesc.
Pe scurt, doresc sa-mi continui munca inceputa cu trei luni in urma, consider ca sunt pregatit pentru al patrulea mandat
Urmeaza ca aceasta luna sa colaborez cu cowS, impreuna urmeaza sa facem o luna plina de evenimente pentru voi, jucatorii!

Edited by AIM SaRtOR
Link to comment
Share on other sites

Nick: Silvia
Level: 30
Vârstă (reală): 18
Sex (real): feminin
Vechime pe server: 8 luni
Poză cu /stats: http://imgur.com/9U4Ax7C
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Cred ca sunt potrivit sa detin aceasta functie,ma simt capabil sa indeplinesc cu brio ,,misiunea,,.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Pe durata mandatului meu intentionez :

--- sa conving jucatorii noi pe server sa ramana si sa descopere adevarata distractie in Sa-Mp(stiu cazuri in care s-au apucat foarte multi si din lipsa de distractie,ocupatie aceastia din pacate au parasit serverul,ce-i drept si eu la lvl mic ma plictiseam,dar stiam ce ma asteapta dupa lvl 5,ei bine acesti jucatori noi nu stiu.Consider ca aceasta este cauza cea mai mare a depopularii serverelor

--- Voi face tot posibilul ca jucatorii pana in level 7 sau de ce nu si cei ce detin level mai mare si nu prea stiu ,,cu ce se mananca,, sa-mp sa-i ajut cu tot ce le trebuie.

--- Voi incerca sa fac sa dispara toata ura si certurile intre civili din motive care le stim cu totii,furatul masinilor/combinelor,limbajul indecent,doresc sa fac din toti civilii o familie bine contopita,sa reprezinte acel ,,nucleu,, al server-ului.

--- Voi incerca sa fac sa dispara acea ,,sete,, de bani,sa conving jucatorii ca moto-ului din realitate ,,Bani nu aduc fericirea,, se potriveste si in acest joc,mediul ON-Line.Mi-as dori sa reusesc sa diminuez numarul inselatoriilor cu masini,conturi s.a.m.d.

--- Voi incerca sa fac ca jucatorii sa joace acest joc de placere,un mod de relaxare,nu sa-si faca un mod de viata din el ( sa nu mai existe atatea plangeri din orice motiv si orice actiune gresita ).

Edited by SilviaIoana18
Link to comment
Share on other sites

jm6NreI.pngJjWUHUl.pngY2A1soz.pngtumblr_o7w4ui6i2e1u4okd8o1_400.png
Nick:Ciumilica[FARAON]
Level:50+
Vârstă (reală):15
Sex (real):Masculin
Vechime pe server:2 ani+
RPG profil LinK:http://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Ciumilica[FARAON]
Ai mai avut aceasta functie?Pe RPG1 nu,pe alt servar da :D
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Vreau sa ajut toti pleyeri de nivel 2-7, si chiar vreau sa fiu primar pe rpg1
Ce intenționez să fac pentru jucători:
--- Voi incerca sa fac ca jucatorii sa joace acest joc de placere,un mod de relaxare,nu sa-si faca un mod de viata din el ( sa nu mai existe atatea plangeri din orice motiv si orice actiune gresita ).
-Taxa 1$ pe tot parcursul mandatului

-Impartirea taxei pentru playerii de level 2-7 de 4 ori pe zi.
-Organizarea evenimentelor:
Last Man Standing
Par % Impar
Deagle
Find & Brind
Mixt
Last Car Standing
(tin sa precizez ca toate aceste evenimente or sa fie organizate in interioare speciale)
- Doresc sa fac o fundatie de ajutor financiar pentru playerii de level 2-7 (bani pentru: level/licente)
Acestea sunt doar o parte din activitatile pe care o sa le organizez.

Link to comment
Share on other sites

Nick:AURelValoare
Level:36
Vârstă (reală):16
Sex (real):M
Vechime pe server:Peste 1 an
RPG profil LinK:
http://www.rpg.b-zone.ro/players/general/AURelValoare

Ai mai avut aceasta functie?Inca nu dar o voi avea
Motivul pentru care doresc să fiu
Primar:Vreau sa ajut cu tot ce se poate jucatorii acestei comunitati.
Ce intenționez să fac pentru jucători:Am foarte multe planuri care momentan nu imi vin im minte dar o sa enumar cateva.

1. Taxa o sa fie tinuta la 1$ pentru jucatori.

2. Eventuri zilnice atat pentru jucatorii cu nivel mic cat si pentru restul jucatorilor cum ar fii SMS, Primul la mine, stunts dar si eventuri mai mari cum ar fii Par/Impar, 1V1 Deagle, Mix si multe altele.

3. Un lucru foarte mare pe care as dorii sa il fac ca primar ar fii un event de tipul 1v1 Strade prin care jucatorii for fi provocati la niste duele de strada intr-un virtual world. La ce refera aceste duele de strada? Cei doi jucatori pot folosii orice arma,vehicul si tot ce le sta la indemana ca sa castige duelul.

4. In fiecare zii se vor organiza diferite tombole cu premii speciale.

5. Taxa o sa fie impartita de cel putin 3-4 ori pe zii.

6. Un concurs intre ,,aliante,,. La ce ma refer prin aliante? Toate factiuniile isi vor unii fortele si se vor confrunta in mai multe probre cum ar fii: Race, Mini War, Maraton si multe altele. Acest concurs as dorii sa fie organizat si in cadrul clanurilor.

Acestea sunt doar cateva idei pe care le voi pune in aplicare daca voi fii ales primar.

Edited by AURelValoare VIP
Link to comment
Share on other sites

-

Edited by Inferno27
Insulte admin
Link to comment
Share on other sites

  • Johnny unlocked this topic
  • Johnny locked this topic
  • Johnny unlocked and locked this topic
  • Johnny unpinned, pinned and unlocked this topic
  • TIBERIU ToV unpinned this topic
  • D r e e W pinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.