Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salutare! Astăzi am fost cu GrayMan la misiune mie mi se pare ca vrea sa faca ALAHAHBAR !! , uitati-vă și voi la ce periculos arată în acest selfie GrayMan

 

K6iZyPQ.jpg

 

Mai am și o poză cu prietenul meu BOT-ul nu știu de ce dar vrea să mă omoare.

 

dlN2VWf.jpg

Edited by Roberte
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Shanker Nebunul said:

Hai salut! Imi cer scuze ca postez aici dar voiam sa va informez legat de acest GIVEAWAY!

 

Cititi cu atentie ce trebuie sa faceti daca vreti sa nu existe probleme!

 

No Report Pls

Nu-i problemă, Shanker.

Link to comment
Share on other sites

Cum sa intre in vigoare regula aia de astazi daca urmatoarea fraza zice asa: 

 

- când faceți o modificare sau anunțați ceva, aveți obligația de a anunța acest lucru cu cel puțin 48 de ore înainte de a intra în vigoare (sancțiune: Avertisment Verbal prima abatere, Leader Warn dacă continuă).

 

Intra in vigoare in 48 de ore de la anuntare.

Link to comment
Share on other sites

@Baoke Vad ca nimeni nu baga in seama un pix pe nume Baoke, asa ca incep eu. Prima zi de scoala a fost naspa rau avand in vedere ca incep de la ora 11:10, 12:10 sau chiar 13:10  si termin undeva pe la 18-19 si 10 minute orele deci foarte frumos nu am ce spune asta e viata e ciudata.

Link to comment
Share on other sites

salut baietii, asta e primul meu comentariu pe aici, deci am sa incep prin a va ura bine v-am gasit, cu toate ca am intrat acum 24 ore.

 

deja simt lipsa warurilor :( (cu toate ca nu am avut mai mult de 4 in ultimele 3 saptamani) dar lasa ca imi bag eu un cont, cv in gang si joc de pe ala.

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.