Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, Edii imi pare foarte rau ca pleci, ma intelegeam foarte bine cu tine. Sper ca in aceasta perioada in care am fost colegi sa nu te fi suparat cu vreo gluma de-a mea :)) care tre sa recunosti sunt fenomenale. Ramai cu bine, poate mai vii pe aici, succes in Hitman si multa bafta in ceea ce faci...poate ne vom mai revedea candva.

 

 

Salut SF Taxi. Ce faceti? Cum o mai duceti? Sper ca bine. Deci e geniala faza cu /getgift , in 4 zile am luat 180 GOLD , vreo 15 RP si 7.000$ sau 9.000$ nu mai stiu exact. Voua cum va mers?

 

@, Iubirea vetii mele am sanse mari sa ajung la activitate, ma duc mai in sear in oras cu femeia :)) vin sa-ti iau banii :)))

Link to comment
Share on other sites

@, Sa-mi iei banii? Nu prea cred... Sa-mi iei cucul? Tot ce-i posibil :D

A, deci ma inseli din nou, a?

 

 

Vedeti ca am gresit la sedinte/activitati. Activitatea va fii la ora 18:00, azi.

Link to comment
Share on other sites

@, Nu te insel, doar stii ca edi nu are cuc. Aaa deci esti gelos? Asta inseamna ca inca ma iubesti nebunatico :X

Am un talent deosebit la curse :)) Cand nu ma astept atunci castig <3

Baa ce noroc am, am mai luat 20 GOLD :)) Sa dea Cristos sa mai pice inca 300 pana duminica poate fac si eu de un hidden :))

Link to comment
Share on other sites

@, Edii imi pare foarte rau ca pleci, ma intelegeam foarte bine cu tine. Sper ca in aceasta perioada in care am fost colegi sa nu te fi suparat cu vreo gluma de-a mea :)) care tre sa recunosti sunt fenomenale. Ramai cu bine, poate mai vii pe aici, succes in Hitman si multa bafta in ceea ce faci...poate ne vom mai revedea candva.

 

 

Salut SF Taxi. Ce faceti? Cum o mai duceti? Sper ca bine. Deci e geniala faza cu /getgift , in 4 zile am luat 180 GOLD , vreo 15 RP si 7.000$ sau 9.000$ nu mai stiu exact. Voua cum va mers?

 

@, Iubirea vetii mele am sanse mari sa ajung la activitate, ma duc mai in sear in oras cu femeia :)) vin sa-ti iau banii :)))

Merai si stai linistit, nu m-ai suparat cu nimic :):D
Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau ca va parasesc dar nu mai am timp de joc doar dimineata cand am warurile pe contul cel mare si nu are rost sa tin loc degeaba va urez SUCCES!! :*

Link to comment
Share on other sites

Cand recurtam suntem 32

Incearca sa faci posturi mai luni, daca se uita vreun admin iti faci probleme degeaba. O sa recruteze floryn cand are timp probabil.

 

Salut SF Taxi , ce faceti? La mine a fost foarte urat afara zilele trecute, maine e festivalul berii in oras ... deci nu ma rindeti on :)))

 

 

Eventul de ieri a fost frumos , pacat ca mi-au incurcat treaba civilii in primele curse ,mi-au taiat elanul. Felicitari celor care au castigat <3

Link to comment
Share on other sites

Neata SF Taxi ce faceti cum o mai duceti?

 

Welcome celor noi sper sa va simtiti minunat si sa stati cat mai mult alaturi de noi.

 

Aseara am fost la festivalul berii in oras...doamneee :)) uhuhuii ce super a fost :)) ma duc si in seara asta :))

 

Spor la comenzi si aveti grija sa nu faceti prostii

 

#HARDDY THE BOSS

Link to comment
Share on other sites

@ Tu boss ? Cand o sa iau eu 10 in Examen :]]]. Intelegi tu cand :>.

 

Salutare Taximeveselilor ! Ce faceti ?

Succes maine ( Luni ) si Miercuri la examen tuturor care le dau !

Ne vedem si noi dupa examen cu bine !

 

#TIMOTEYSEF

Link to comment
Share on other sites

@, Shh nu strica magia filmului. Poate da dumnezo si iei 10 :)) ca atunci cuc ce-ti dau eu. COMBO CUC <3 . Bafta pe maine la examen, ai grija ce faci, sa iei nota mare. Abia astept sa revii.

 

Succes la examene pe saptamana viitoare care dau!

 

@, Am ajuns la episodul 51 <3/ E adevarat ca mai inoclo cand crese Naruto mare o sa aibe copii cu Hinata? :3

Link to comment
Share on other sites

@ fac tot ce pot, da la Romana o sa fie greu, la mate mai usor.

Mersi ca-mi ti pumnii, apropo, cand revin posibil si-un rank 3, si-ti dau cuc si eu atunci, desigur, daca bine voieste si Fly sa-mi dea rank up.

Link to comment
Share on other sites

@ fac tot ce pot, da la Romana o sa fie greu, la mate mai usor.

Mersi ca-mi ti pumnii, apropo, cand revin posibil si-un rank 3, si-ti dau cuc si eu atunci, desigur, daca bine voieste si Fly sa-mi dea rank up.

Bai timotey, mai bine nu ziceai asta :)) Sterge postu' repede :)) Succes la examene baieti, aveti grija ce faceti, uitati de joc 2-3 zile si concentrati-va pe carte. PS: Jocu' nu va tine de foame si nici nu castigati absolut nimic cu timpul pe care il petreceti pe SA:MP, stand aici nu va gasiti nici de lucru, noci nu primiti bani... etc etc... intelegeti voi, nu zic sa nu va jucati, dar viata reala pe primul loc. Restu? Ce mai faceti? Va pwp.

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti eu cred ca mi-am terminat treaba in aceasta factiune, vreau sa incerc si ceva nou, poate ne mai auzim in joc. Salut numai bine!

Link to comment
Share on other sites

@, bafta iPost. Mi-a facut mare placere sa te cunosc si sa lucram impreuna. Sa reusesti ce ti-ai propus pe viitor si poate candva ne vom auzi pe /lc. Bafta :*

 

Ma bucur ca te-ai razgandit, bine te-ai reintors :)

Edited by florynn fly
Link to comment
Share on other sites

Salut baieti eu cred ca mi-am terminat treaba in aceasta factiune, vreau sa incerc si ceva nou, poate ne mai auzim in joc. Salut numai bine!

Sotieeeee, iar ma superi? Tot plecat iti dau eu tie, sa vezi numa... aici ramai, pleci peste cadavrul meu, stii ca te iubesc :*

Link to comment
Share on other sites

 

@@florynn fly, Ma scuzati ca eram la un pas sa va dezamagesc, ma bucur ca m-ai facut sa ma razgandesc floryn, mersi mult! Spune-mi cu ce sa te ajut, vreau sa fac cat mai multe in cadrul factiunii, atata timp cat am si eu liber... @, Naba mica nu te las eu pe tine aici, ramanem pe veci Taxi SF

 

Link to comment
Share on other sites

@, Baaa si pe mine nu ma violezi? Auzi la el...

 

@, Ma bucur ca ai ramas <3 , de cine mai radem noi pe /f :)) Nu pleca ca iti tai cucu .

 

@, Fa tu iar ma inseli? nesatula mica :)))

 

Neata SF Taxi , sa aveti o zi minunata.

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.