Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut baieti,ce faceti?Eu tocmai am revenit de la liceu,intru umpic pe forum si ce sa vezi? Post post si iar post...

 

 

 

Trist,foarte trist ..



Edited by Starked
Link to comment
Share on other sites

 

Nick: GmbH

Level: 37

Rank:2

Vechime (timp în facțiune): 1 luna si 5 zile

De ce doriți să părăsiți El Loco Cartel?: M-am saturat de post-uri zi de zi nu poti sa te mai joci ca imediat ai post + ca am un post care iau fw o sa am 2/2 nu vreau sa ies cu fp.

Sunteți de acord să stați civil pentru o săptămână în caz că se dovedește că NU ați fost membru El Loco Cartel pentru minim două săptămâni?: Da, nu e cazul.

Alte precizări: Mersi CrazyFrog pentru sansa acordata sper ca v-am ajutat cum am zis si in aplicatie sa fie SF Portocaliu si am reusit . O sa revin pentru ca aici e casa mea . Bafta in continuare si respect pentru toti prieteni din El Loco Cartel : G.Unit zeama Sartexx Rogozoviki CrazyFrog Veerx Rocco_Mancini si toti care ati fost prieteni mai mult sau mai putin cu mine !

 

RETRAGEEEEEEEEEEEEEEE BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

 

Welcome !

Link to comment
Share on other sites

Baieti GG 25 turfs, acum avem o pauza de 3 zile , trebuie sa capatam noi puteri ca vom avea o saptamana grea. Welcome celor noi.

Noapte buna ELC!!!

Link to comment
Share on other sites

@, Se poate sa nu mai ma copii??

 

Mi-ai furat replica cu 5 camile, acum pui o poza editata de mine in PAINT pe care am pus-o la raporteaza un membru SFPD cand am avut o reclamatie acum ceva timp, nu se poate sa faci si tu ceva creat de tine?? Nu o zic cu rautate, dar deja e plagiat. Incearca si tu sa faci ceva ce iti apartine, ca nici tie nu ti-ar convenii sa-ti fure cineva ce iti apartine.

Buna dimineata colegi, eu azi nu merg la liceu, dar in schimb merg la frizerie :)).

Felicitari pentru cele 25 de turfs, incet incet poate batem si recordul celor din avispa rifa. :D

Nu stiu ce a fost in capul meu aseara de am pus acea demisie, dar oricum am retras-o.

@@R A Z V A N Y S, Welcome fost/actual coleg :) sper sa stai mult timp aici :D, desigur sa mai iei besturi etc. :D.

Va urez weekend placut.

Link to comment
Share on other sites

Neatza ma duc la scoala si revin ne auzim peste cateva zile ma pun sa invat am examen pup fetele

Bafta la examen,pwp :))

 

 

Ce mai faceti baieti?

Edited by Starked
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.