Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Felicitari baieti, se termina si treaba mea in acest gang si pe comunitate, bafta tuturor si multumesc mult tuturor pentru ajutor, va pup cu drag.

 

In data de 22/05/2019 El Loco Cartel condusa de liderul [uS]JilkasMeister si subliderii Askhanar si Mihay au reusit  cucerirea orasului San Fierro, acest lucru a fost posibil printr-o organizare eficienta si schimbari permanente ale tacticilor in stransa legatura cu respectul si daruirea membrilor. De asemenea stabileste un nou record al unei mafii de cucerire a unui oras, intr-o perioada de aproximativ 15 zile de waruri, acest gang a reusit sa cucereasca orasul San Fierro avand o rata de castig de aproximativ 95 la suta din waruri, lucru care nu poate sa fie de neglijat. Membrii ce au ajutat la implinirea acestui lucru si care nu merita uitati pentru ce au facut pentru acest gang: ARMYS[VODA], Pound. Bodie, Vio, Koro[sLv], WhiteAngell[Kellow si Sebutzu], Dark4moon[Dark4Moon si EugeN], VidiOwn, TheMighty, Zoko, KatalinLegeto[removE.], Darksone, Robert.D, Pistrie[BBU], xRares, Marius.exe, JackOWN, Kovu.Silent, GioDulkeTeSedulke, AdeliNNN, StepWay, Zoko, TheBizi, RuNiK, Demon, EZK, Beach4Win, [uS]Example  si alti membri care au mai fost in aceasta perioada in gang . Au contribuit cu totii la cucerirea orasului si merita tot respectul pentru ceea ce au facut pentru Avispa Rifa. Multumiri speciale lui JilkasMeister si intreaga sa activitate alaturi de acest gang.

Edited by Askhanar
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Askhanar said:

Felicitari baieti, se termina si treaba mea in acest gang si pe comunitate, bafta tuturor si multumesc mult tuturor pentru ajutor, va pup cu drag.

 

In data de 22/05/2019 El Loco Cartel condusa de liderul [uS]JilkasMeister si subliderii Askhanar si Mihay au reusit  cucerirea orasului San Fierro, acest lucru a fost posibil printr-o organizare eficienta si schimbari permanente ale tacticilor in stransa legatura cu respectul si daruirea membrilor. De asemenea stabileste un nou record al unei mafii de cucerire a unui oras, intr-o perioada de aproximativ 15 zile de waruri, acest gang a reusit sa cucereasca orasul San Fierro avand o rata de castig de aproximativ 95 la suta din waruri, lucru care nu poate sa fie de neglijat. Membrii ce au ajutat la implinirea acestui lucru si care nu merita uitati pentru ce au facut pentru acest gang: ARMYS[VODA], Pound. Bodie, Vio, Koro[sLv], WhiteAngell[Kellow si Sebutzu], Dark4moon[Dark4Moon si EugeN], VidiOwn, TheMighty, Zoko, KatalinLegeto[removE.], Darksone, Robert.D, Pistrie[BBU], xRares, Marius.exe, JackOWN, Kovu.Silent, GioDulkeTeSedulke, AdeliNNN, StepWay, Zoko, TheBizi, RuNiK, Demon, EZK, Beach4Win,   si alti membri care au mai fost in aceasta perioada in gang . Au contribuit cu totii la cucerirea orasului si merita tot respectul pentru ceea ce au facut pentru Avispa Rifa. Multumiri speciale lui JilkasMeister si intreaga sa activitate alaturi de acest gang.

baaa si eu vr :(

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, South Example said:

baaa si eu vr :(

Gata tata

2 hours ago, a r m y s said:

Baaa e bine sa vr :( 

Azi la war :))

5 hours ago, Giovanni07 said:

Te-ai dusss

11 hours ago, AIM ColorsKiNG said:

Felicitari pentru oras :* Baietii mei, se stiu ei va astept cu bratele deschise la 48 :* @South valeraS Mie doar pe Pound/Vio/Armys/Vidiown mi-i trebuie, restu tii dau tie in GSB :))

Parlitule, ce 48 sa iei tu ma )))

Link to comment
Share on other sites

Bodie lider, singurul care merita, r5, activ, serios, a venit la toate wars, sa fim seriosi, Vio e FBI si e pe lista, cum vine asta :))), putine pile dar nu zic nimic. @vio de ce faci pm uri bai corp urat? d-aia nu iei lider, n-avem nevoie de toti lingaii. Sfatul meu pt colegii mei, VOTATI BODIE CU INIMA singurul care merita

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.