Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salutare la toti, sunt foarte bucuros de succesele noastre la war, noi am aratat inca odata ca activitatea si organizarea sunt 2 lucruri forte in El Loco Cartel

Link to comment
Share on other sites

@, Ai grija cum iti gestionezi posturile, ai 2 posturi facute la un interval de 15 minute, daca mai aveai ceva de adaugat, dadeai edit.

Link to comment
Share on other sites

Salutare la baieti sper sa avem si azi succes la war cum am avut ieri sa ne pastram turf-urile pe care le avem si sa luam si noi 1 sa avem si noi topic legende asa ca hai sa intram in forta pe ei

Link to comment
Share on other sites

Baietii !!!,azi a fost foarte frumos la war,am rupt si am #DatMajie la avispa,avem 10 turfuri este o realizare pentru ELC.Sper sa continuam tot asa si sa facem un SF portocaliu.De abea astept ziua de Luni sa trecem din nou la waruri si sa dam ce e mai bun din nou,hai ca va las si Noapte Buna ne auzim maine.

-Si multumesc CrazyFrog si ZeAmateur69 pentru rank 2 pe care poate nu il meritam.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru waru de azi.

De acum SF-ul o sa fie dominat de El Loco Cartel o perioada buna de timp, din cate am vazut nu are cine sa ne faca fata.

Am iesit si eu, Noapte Buna.

Link to comment
Share on other sites

GG baieti pentru war-urile de astazi sa o tinem tot asa . Maine inca 2 si saptamana viitoare cu putin noroc facem avispa sa dispara de pe harta :))

Link to comment
Share on other sites

GG ELC ! Odihniti-va weekend-ul asta pentru ca vom avea o noua saptamana grea. De acum incepe greul si nu ne trebuie decat sa ne concentram si sa ne organizam impotriva inamicilor. Bucurati-va pentru performanta de 10 turfs si haideti la culcare ! :* Noapte buna El Loco.

Edited by n3cksteR
Link to comment
Share on other sites

Se pare ca baieti din 69 isi fac probleme deja cu noi :)) . Saracu Myair deja gata o sa ne rupa la war fara renko.cs nu se mai poate :))))))) http://captiongenerator.com/16458/Sedinta-69-Pier-Mobs

Moare pentru ca El Loco Cartel e la putere si nu o sa bage renko a bagat si ala asa aiurea la film :)) mor astia din 69 ca ELC e la putere:)

Fortza ELC

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.